Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No tego sie nie spodziewala..pisnela na te akrobacje i oparla sie o zimna i mokra sciane.
-Och taakk...wow..achhh - oj byl w tym swienty.Jeczała czujac jak zajmuje sie bosko jej cipka.Szybko sie podniecila
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie zajął się nią aż tak dobrze jakby mógł, bo jednak gonił ich czas.. Uśmiechnął się jak ją z powrotem postawił na nogi i wpił się w jej usta..
-Smakowita z Ciebie dziewczyna.. -powiedział i ścisnął jej pierś, a potem znów ją chwycił na ręce i wszedł w nią z cichym pomrukiem zadowolenia.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj jej tam dobrz ebylo.Co prawda nie doszla ale..dobry wstep.Ledwie złapała oddech a ten juz sie w nia wladowal.
-och..uwielbiam cie - powiedziala i objela go nogami i rekami .Porusza anieco sie na niego tez nabijajac na tyle na ile dala rade w tej pozycji.Wpil sie ostro i namietne w w jego usta.
-Oj..sex z laska to zdecydowanie nie to samo co z porzadnym facetem...nie ma co - zasmiala sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oj tak, na samo wspomnienie jej z laska to aż mu się oczy zadziwiły i mocno i ostro ja posuwał..
-Kiedys chce z tobą i laska.. albo tylko na was popatrzeć.. - wydyszal podniecony. Czuł jak już jest blisko, ale chciał by ona najpierw doszła.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj od razu jej mognal obraz jej z Claire i nim.Kilka skeund i glosno krzyknela jego imie dochodzac.
-Pogadam z Claire.. - wydyszała i wpila sie ostro w jego usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się gdy doszła i tez zaraz dokończył na niej, bo szybko się wysmyknal i zalał jej brzuch z błogim uśmiechem.
-Jestes boska...-Mruknal i przeczesał jej włosy dłonią, całując ja ostro..
-A teraz zmykam do siebie.. I za 10 minut przy recepcji? - No i poszedł sie ogarnąć.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

ZAsmiala sie.
-Jasne..w koncu musze sie umyc -zasmiala sie.Strzelilamu klapsa w tlek na odchodne a potem sie juz umysla syzbciutko.Wrocila dos zatni, ubrala sie , zabrala swoja torbe i poszla do recepcji
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Wziął prysznic , ubrał się i pojechał do domu.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Zawyłam kiedy nabił mnie na siebie
-o tak bosko -powiedziałam i poddałam mu się całkowicie całowałam się z nim bardzo namiętnie. Ocierałam się piersiami o jego umięśnioną klatę.
-idealnie -wydyszałam czułam jak rozpycha się w mojej mokrej cipce. Coraz bardziej na nim pulsowałam.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

-Ooo tak...- wymruczał pomiędzy swoimi ruchami, czując jak ona opłata go swoim ciepłem.
-Jestes boska...- powiedział z uśmiechem, coraz mocniej i szybciej ja posuwając.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

-idealnie mi z Tobą Ricky -powiedziałam i pocałowałam jego usta. Czułam jak ostro mnie bierze i strasznie mi się to tempo podobało. Wyłam z rozkoszy jaką mi dawał, ocierałam się swoimi sutkami o jego boską klatę. Nie wiele mi brakowało do kolejnego orgazmu.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Czuł że niewiele jej brakuje, więc wchodził w nią raz za razem, a gdy ona doszła to wyszedl z niej, obrócił do siebie tyłem i wszedl w jej cipke jeszcze raz. Zaparł się mocno dłońmi o ścianę, i posuwał ją energicznie, strzelał jej klapsy w tyłek.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Oparłam dłonie o ścianę i poddałam mu się pulsowałam na jego kutasie.
-och tak bosko -jęczałam piersiami ocierałam się o ścianę. Moje ciało drżało od nadmiaru boskich bodźców.
-jeszcze , ale mam na Ciebie ochotę Ricky -jęczałam. Obróciłam twarz w jego stronę i pocałowałam jego usta
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Uśmiechnął się na jej słowa, mocno ja posuwał, dłonią wjechał na jej guziczek i pieścił go intensywnie.
-Ooo tak maleńka.. dojdz jeszcze raz...- wydyszał do jej ucha.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Opierałam się rękoma o ścianę prysznica, jęczałam czułam jak doprowadza mnie do kolejnego potężnego orgazmu. Mocja cipka mocno się zaciskała na jego kutasie. Piersiami ocierałam się o ścianę, drążnią tym moje sterczące sutki. Chwilę i doszłam jęcząc jego imię. Było mi cholernie dobrze. Dawno z nikim tak dobrze mi nie było
-jesteś najlepszy !-powiedziałam dysząc moje ciało drżało z rozkoszy
mów mi:
Miranda
ODPOWIEDZ

Wróć do „FIT GYM CENTER”