ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- kochanie.... przyjechaliśmy tutaj prosto z restauracji, więc do czasu aż zglodniejemy mamy troszkę czasu - puścił jej oczko....
- możemy sobie przyjmować gdzieś w niedalekiej porcie i tam zjeść kolację w knajpce z rybami w menu - uśmiechnął się...
- no i zamocować na łodzi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Więc chyba tak zrobimy.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego. Siadła obok niego i wtulila się w niego mocno..
-Musisz mnie zatem ogrzewać swoim boskim ciałem bym nie zmarzla..-uśmiechnęła się i pocałowała czule jego usta..
-Spać tu więc można.. A inne rzeczy robić? - zapytała.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochanie a czy kiedykolwiek Cie nie ogrzałem?? - spytał i ja jednym ramieniem objał a drugą ręką trzymał cięzki ster
- Jeśli można spać to i inne rzeczy także - puścił jej oczko...
- myślisz, że cumowanie w porcie to tylko by zaspokoić głod jedząc rybe?? owszem na pełnym morzu też możemy... - spojrzał jej w oczy
- nawet nie wiesz jak mam ochote zerżnąć Cie tutaj przy tym sterze
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-Zawsze mnie ogrzewasz kiedy trzeba więc teraz też na to liczę..-powiedziała z uśmiechem i puściła mu oczko.
-Hmm, no to bardzo dobrze..- pokiwałą głową..
-Yhm, serio?-zapytała i przygryzła wargę.
-Się robi, kapitanie...-puściła mu oczko, i najpierw pieściła jego chuja przez spodnie, czy co on tam miał na sobie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- wiem jak Cię ogrzać gdy trzeba... nie muszę nic kombinować bo zdolny w tej kwestii jestem - puścił jej oczko
No i miał spodnie bo byli w sądzie z rana...
- kapitan Ci się marzy... wiem już zatem jaki strój sobie kupić do przebierańców- pocałował ją i przyciągnął tak że była między nim a sterem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko i Pocałowała jego usta zaborczo jak stanęła przy tym sterze..
-yhmm. Będziesz jak Johny Depp w piratach? Myślę że mogłoby mnie to cholernie nakręcić.. - powiedziała i wpiła się ew jego usta zaborczo..
-Lodzik? Czy od razu do rzeczy? - cały czas go masowała.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- będę jeszcze lepszy niż Johnny- stwierdził i odwzajemnial pocałunki...
- oj Piękna... na Ciebie jestem gotowy już od dłuższej chwili... - spojrzał jej głęboko w oczy...
- kocham Cię Żonko
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie wątpię.. - powiedziała z szerokim uśmiechem i pocałowała jego usta namiętnie.
-Cieszy mnie twoja gotowość.. - mruknęła i przygryzla jego wargę.. Odpieła pasek i potem już rozpięła jego spodnie, zsuwając z jego tyłka z bokserkami.
-Ja ciebie też... Mężu.. - mruknęła. Podwinęła swoją sukienkę w górę a potem odwróciła się do niego tyłem i otarla tylkiem o jego chuja..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- zawsze liczę na to że to we mnie tak wierzysz - uśmiechnął się do niej A potem tylko się zaśmiał gdy tak przybrała jego warge
- mmm seksi masz ten tyłek Kochana - powiedział Ale długo się do tego nie zabierał bo już po chwili był w niej i ja ostro zapinał przy tym sterze
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Jasne że w ciebie a w kogo innego.. - powiedziała. Za każdym razem jej pokazywał że może na niego liczyć i był na prawdę wspaniały..
Zaśmiała się na jego słowa.. A potem już zawyla jak w nią wszedł i tak ostro ja posuwał. Złączyła nogi razem ze sobą.
-Ooo fuckkk!
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Było zajebiscie i na to właśnie liczył...
- właśnie tak.... duże fuuuck - powiedział i to był bardzo szybki i ostry numerek... W końcu inne łodzie też pływają A widzów nie chcą
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oj tam inne łodzie, jakoś nigdy im widzowie nie przeszkadzali, jednak fakt. Było ostro i szybko i z głośnymi oznakami spełnienia..
-Uwielbiam to twoje kapitanowanie..-powiedziała śmiejąc się jak już skończyli i wpiła się jeszcze w jego usta.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No nie przeszkadzaliby im pewnie i teraz Ale jak z samolotami pewnie jakieś tam linię są którędy statki pływają A w tym czasie uważnie nie byli A lepiej się z nikim nie zdeżyć
- dobrze wiedzieć... będę kapitanowal zatem do woli - zasmial sie i Odwzajemnił pocałunek
- to co?? Jaki obieramy kierunek??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Jakikolwiek.. Ale może jednak na północ.. - zaśmiała się.. - zobaczymy jak daleko nam się uda doplynać..-uśmiechnęła się szeroko.
-Eh.. Kocham cie strasznie mocno.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- chcesz ryzykować potem surfowanie gdy skończy nam się paliwo?? - tak wiem wyciągnięty żagiel i będziemy walczyć by płynąć z wiatrem mu ladowi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Port”