ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Dojechaliśmy taksówką pod rezydencję Olivera. Wysiadłam z taksówki i spojrzałam na rezydencję....-nie mówiłeś ,że ten Twój dom jest taki duży-powiedziałam do Olivera. Oli zabrał nasze bagaże i ruszyliśmy do wejścia.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie jest aż taki duży..-powiedziałem i zaśmiałem się..-Przecież w TH też mieszkam w willi, więc co to za różnica..
Uśmiechnąłem się lekko na widok domu.. -Podoba Ci się?-zapytałem z uśmiechem..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-wiem , że mieszkasz w willi , ale ten dom jest chyba dwa razy jak Twoja willa -powiedziałam do Olivera
-na razie widzę z zewnątrz i jest całkiem niezła ta Twoja rezydencja-powiedziałam do Olivera i weszliśmy do środka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To jest mój dom, w którym mieszkali moi rodzice, a jeszcze wcześniej moi dziadkowie.. Przewijało się tu tyle ludzi, że musiał być wielki..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem, otworzyłem drzwi wielki srebrnym kluczem i od razu poszedłem wyłączyć alarm.
-Zapraszam, kochanie..-powiedziałem i włączyłem korki, a całe wnętrze rozświetliło się nagle.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do domu za Oliverem...-jest tu pięknie -powiedziałam i podeszłam do niego.
-wiesz gdybym wiedziała , że masz taki wielki dom to byśmy mogli tutaj urządzić wesele -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Kochanie, jeszcze nic straconego..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-Ale nie wiem, czy chciałoby się wszystkim tutaj przyjeżdżać specjalnie na jeden wieczór..-powiedziałem.
-Ale jak bardzo chcesz, to zaraz zarezerwuję samolot, by przywiózł naszych gości..-dodałem i spojrzałem na nią z uśmiechem..-Wiesz, że dla Ciebie wszystko.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-tak wiem , ale już wpłaciliśmy zaliczke do zamku i już złożyliśmy zamówienie co do kwiatów i reszty , dlatego za dużo teraz będzie zamieszania z tym odkręcaniem -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-bardzo podoba mi sie Twoja rezydencja-powiedziałam i założyłam mu ręce na szyje.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiesz, że pieniądze nie grają roli..-powiedziałem, patrząc na nią spokojnie..-Co tylko chcesz..-uśmiechnąłem się delikatnie..
-Cieszę się, że Ci się podoba. Możemy tu zawsze przyjechać, jak będziesz miała na to ochotę.. Poza tym teraz pewnie chętniej będziesz wyjeżdżać ze mną na służbowe podróże, co?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiesz, że pieniądze nie grają roli..-powiedziałem, patrząc na nią spokojnie..-Co tylko chcesz..-uśmiechnąłem się delikatnie..
-Cieszę się, że Ci się podoba. Możemy tu zawsze przyjechać, jak będziesz miała na to ochotę.. Poza tym teraz pewnie chętniej będziesz wyjeżdżać ze mną na służbowe podróże, co?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-oczywiście , że będę z Tobą wyjeżdżała -powiedziałam nie widziałam innej opcji ostatni za bardzo za nim tęskniłam , a teraz nie zamierzam czekać na niego. Wolałam wyjechać razem z Oliverem.
-wiem , że masz pieniądze Kochanie , ale to jest zbędny wydatek -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnąłem się..-Musimy Ci znaleźć tutaj jakiś zajęcie..-Może jakieś prace w ogródku.. Możesz sadzić kwiatki..-powiedziałem i zaśmiałem się.. Otworzyłem drzwi balkonowe, pokazując jej 'podwórko za domem'.
-Hm, no jak wolisz, kochanie..-powiedziałem..-Jestem gotów za to zapłacić.. Nie ma problemu..-przytuliłem ją i wpatrywałem się w dal ogromnego ogrodu.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-bardzo śmiesznie Oli-powiedziałam i walnęłam go w ramię za to , że chciał zrobić ze mnie jakąs ogrodniczkę. Objęłam go w pasie i patrzyłam też na ogród.
-ale tu jest pięknie , ktoś cały czas dba o ogród?-spytałam i spojrzałam na Olivera.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie lubisz sadzić kwiatów?-zapytałem jej i wyszliśmy sobie na ogród, poszliśmy trochę bardziej w głąb rabat z kwiatami i pokazałem jej na czerwone róże..
-Te posadziliśmy z mamą jak byłem dzieckiem..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem..
-Tak ogrodnik przychodzi kilka razy w tygodniu, by podlewać, mam też gosposię, która dba o porządek i zaopatruje lodówkę jak mam przyjechać..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ja się na tym nie znam , poza tym nigdy nie miałam ogrodu , zawsze mieszkałam w hotelach , przeciez o tym wiesz Oli-powiedziałam i spacerowałam sobie z nim po ogrodzie, który był na prawdę imponujący.
-chyba miło to wspominasz co?-spytałam i uśmiechnęłam się do niego
-wiedziałam , ze jesteś bogaty , ale nie sądziłam , że aż tak -powiedziałam do niego szczerze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Metropolis”