ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dobra, dobra Mala..nie bajeruj - zasmial sie.Bo murzyny maja wieksze! Ale no..milo z jej strony i tak <3
-No to mzoe omysle nad jakas parka.. - dodal.A po chwili ja calowal.Rozpial spodnie, spscil je wraz z bokserkami i sie zaczal troche ocierac o jej cipke by jeszcze troche stwardniec znaim w nia wejdzie


-Chcesz skonczyc na nich..miedyz nimi? - zapytala przygryzjac warge.
-och tak....jak dobrz.e...jeszcze.....! - jeczała.Jej cipka plsowala juz coraz mocniej czujac ze ejszcze doslownie sekundy dziela j od mocnego orgazmy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się nieco. Wiadomo było że jakiś rekordów nie bił. Ale jednak była miła. Nie potrzebowała większego fiuta. Z tym jej było dobrze.. <3
-chodź tu.. - mruknęła jak się tak zaczął ocierac i przyciągnela go sobie do ust.. Oblizala jego główkę.
-Pieprz moje usta swoim wielkim chujem..-mruknela ponetnie.

- Nie wiem czy zdążę.. - zaśmiał się nieco.. Bo czuł jak już ona pulsowala.. I jego chuj mocno reagował na to.
Patrzył na nią. I pomagał sobie palcami aż doszła.. Wpil się w jej usta zaborczo. A potem wysunął się z jej cipki i strzelił na jej brzuch i cycki..
-O fuck.. - jeknal.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jestes najlepsza-powiedział i już po cheili wkładam swojego chuja w jej cudowne usteczka.
- och jak dobrze...- spychała to coraz głębiej w jej gardelko.ale głównie to pozwolił jej trochę działać po swojemu


-twój wybór- ppwiedzial A raczej wydyszala tylko A po cheili krzyczała dochodząc..
-jezuuu.. jesteś najlepszy-powiedział maczajacnpaluszek w spermie i zlizujac do
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ooo tak.. - mruknęła pomiędzy jego ruchami i patrzyła na jego chuja z zachwytem. Lubiła takie gierki. Ujęła jego pośladki i trochę mu nadawała tempo, dość szybkie i mocne ruchy. Wypełniał jej gardełko. W pewnej chwili go tak wsunela głęboko i ssała mocno aż się nim zadlawiła. Wysunela go z siebie. Cała była zapluta a jego chuj zasliniony.
-Fuck me now.. - mruknęła i gapila się na niego.

patrzył na nią jak zlizywala z siebie ta sperme.. Pochylił się nad nią i pocałował zaborczo. A potem zanurkowal pomiędzy jej nogi jeszcze. Sperme miała na sobie wiec ostro ja jeszcze zmaltretowal językiem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jestes.. ja pierdole.. chyba się zakochał-puścił jej oczko A potem się zniżył i wbił w jej mokra cipke.ppruszal ostro biodrami.otsrl ja nieco z tej śliny i wpil się w jej usta ostro.

-chryste.... ja tu zaraz padnę...- jeknal bo ledwo doszła A ten znów wiec kolejny orgazm bardzo szybko osiągnęła dyszac mocno...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

O to jej też chodziło! Jednak dobrze się z nim czuła w łóżku i mu ufala i wiedziała że może sobie na dużo pozwolić. Cholernie ja kręcił..
-To dobrze.. - zaśmiała się i już się z nim całowała zaborczo i oplotla go nogami i pieprzyli się ostro.

- Nie o to mi chodziło.. - zaśmiał się jak się podniósł do góry na chwilę. Pocałował jej usta. Ręką scisnal jest j cycek..
-Prysznic?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj pieprzyl się ostro ile pary w płucach. Kiedy doszła i on czuł że jest blisko wyszedł z jej cipki i wsadził chuja w jej usta.. kilka ruchów i doszedł w nich. A potem padł na łóżko.



-zdecydowanie prysznic.. I chwilę odpoczynku..może nawet drzemki jak się uda albo leżenie i potem się można szykować.. -powiedziała. Cmoknela to krótko i wstali i poszli się umyć trochę machajac znów pewnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jak doszedł w jej ustach to polknela wszystko i już też oddychala głośno, leżąc sobie koło niego.
-Boże jak mi dobrze.. - mruknęła i sie wtulila w niego nieco. Zupełnie nie jak ona. Ale no potrzebowała bliskości.

To się zmacali jeszcze pod prysznicem a potem wrócili do pokoju w samych ręcznikach..
-Susz włosy i chodź do mnie. - Powiedział i walnal się do łóżka. Obserwował na sobie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-oj mnie też Mała.. mnie tez-objął ja ramieniem.
-zdrzemnę się.. nie wiem jak tt ale noo.. jak coś to mnie obudź tak z 30 min przed wyjściem.. -dodał i się odkrył kołdrą tam do pasa.

-o mamo... Ale rozkazy..coś Ty taki śledczy Misiek? -zachichotala. Oj była w doskonałym humorze.
No i wzięła tą suszarkę i sobie tam wyruszyła te włosy aż w końcu przyszła do niego.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jej się też teraz zdecydowanie nie chciało myć ani nic.. Nastawiła więc dwa budziki na godzinę przed wyjściem i pół. I się wtulila w niego i nakryla kołdrą i zasnęła zaraz. Jetlag i taki seks. Spała jak dziecko.

- Bo potem będziesz marudzić że ci się nie ułożă dobrze.. - powiedział i zaśmiał się. Fakt że to nie ona marudzila o to zawsze a Detta. Ale ona też mogła. Jak przyszła do niego to ja objął i wtulil się w nią.
-Chwilę śpię.. - zaśmiał się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

no on też szybko zasnął.mocno... więc pewnie nawet kiedy zadzwonił jej budzik najp9erw to nawet nie słyszał.oj chyba faktycznie był zmęczony xd

-po jaki znawca... co ty fryzjer jesteś?-zachichotala A potem owszem..leżała sobie dłuższą chwilę aż w końcu i jej się usnelo . Choć nastąpiła sobie wcześniej budzik na za jakąś godzinkę czy 1.5.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to ona się obudziła. Jeszcze 5 minut drzemki i dopiero wstała. Poszła wziąć prysznic a potem już wysuszyla włosy i malowała się.
Więc jak wstał to siedziała przed lustrem i kończyła makijaż.

A skoro oni umyci to jak jej zadzwonił budzik to on też sobie jeszcze spał i miał w dupie to wstawanie xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Normalnie..kto wymyslil ten caly klub? - jeknal lezac jeszce cheile ale wkoncu wstal.
-tylko se oka nie wydłub - zasmial sie przechodza cobok niej.Poszedl do lazianki wziac prysznic sobie a po jakis 15 min przyszedl i juz sie ubieral.Jakies jeansy i koszulka z krotkim ale taka na guziki by nie zwykly t-shirt


No tak..a ona w sumie..no zabrala si za makijarz i jeszcze popawil ttroche wlosy a potem to juz grzeba w walizce by wybrac jakas kiecke..oczywiscie ejszcze ja sobie tma usiala przeproasowac lekko xd
-Misiek..wstawaj..chyba nie chcmey by na nas czekali... - powiedziala milo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zasmiała się i jak przechodził obok niej to klepnela jego tyłek. A potem już skończyła się malować.. I jak wyszedł to już była gotowa i zakładała buty.
http://images6.fanpop.com/image/photos/ ... 8-1000.jpg
-Kto wymyślił żeby brać tyle ciuchów.. - zaśmiała się. Bo ich pokój wyglądał jak po wybuchu. Nie mogła się zdecydować co założyć.
- Ehhh.. Muszę? - zaśmiał się tylko ale w końcu wstał z tego łóżka. On 10 minut i był ready. Założył koszule jakąś lekka i spodnie takie w kancik..
-Ja już.. Ty? - spojrzał na nią. - jak zwykle piękna. I była już gotowa to poszli na dół do Hollu gdzie się umówili.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-u lala.. rozumiem że pod ta sukienka nie masz nic?wiesz..jedno pociągnięcie i będziesz naga jak Bóg stworzył? -zamachsl brwiami.
-wyglądasz rewelacyjnie ale eh..no cóż.. dobrze że to nie ja będę to sprząta i zasmial się.
-chodź.. no i wyszli z pokoju zamykając to i zeszli na dol


-tak... idziemy... przystojniak.. - ppwiedzial i cmoknela go no i wyszli.
-po bo proszę...jaka Bogini... -usmiech dla się do Ma za bo naprawdę ślicznie wyglądała.Charliego w sumie opala bo co mu będzie tu slodzic heh
-idziemy? - no i poszli pewnie


https://images.app.goo.gl/8yupu33FQh3hMS9q9
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”