Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
Marina Cervantes
Hiszpania

Post

Wrócili taksówką nad ranem do hoteli. Zapłacił za kurs poszli do swojego pokoju.
-jak się bawiłaś?-spytał i pewnie poszli się razem umyć nie obyło się bez szybkiego numerku. Przyniósł ją do łóżka i się położyli. Cieszył się tym wieczorem tymi chwilami z nią.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

-Ja się bawiłam bardzo dobrze.. ale teraz już padam.. więc dobranoc kochanie...- powiedziała do niego miło. Cmoknęła go i poszli spać, bo już było tam nad ranem. Nie miała siły.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
Marina Cervantes
Hiszpania

Post

On też szybko zasnął tuląc ją do siebie. Był padnięty po tej całonocnej imprezie.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

Wstali sobie następnego dnia dość późno. Mieli już wszystko gotowe na ten ślub, więc tylko się poubierali, wyszykowali i mogli jechać do Urzędu. Zamówili taksówkę i pojechali.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

Przyjechali że wszystkimi gośćmi do knajpki, gdzie mieli zarezerwowana małą salkę na ich przyjęcie..
Usiedli sobie i zjedli wystawny obiad itp. A potem zaczęły się drineczki, przekąski i balety. Doskonale się bawili.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
Marina Cervantes
Hiszpania

Post

Bawili się do białe rana. Było super znajomi się spisali więc na prawdę byłą przednia zabawa. Kiedy wszyscy się zmyli do swoich domów. Katina i Marcos poszli do swojego apartamentu. Oczywiście Marcos przeniósł ją przez próg.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

Zaśmiała się jak ja przeniósł przez próg..
-Wariat z Ciebie...- zaśmiała się, stanęła na nogi i puściła mu oczko.
-A teraz idź do łóżka.. I poczekaj tam na mnie...- powiedziała, po czym zniknęła w łazience na chwilę.
Wróciła do niego w sekswonej białej bieliźnie.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
Marina Cervantes
Hiszpania

Post

Kiedy Katina zniknęła on rozebrał się i czekał na żonkę.
-wow -powiedział kiedy weszła w seksownej bieliźnie
-chodź do mnie Kochanie -powiedział był napalony na swoją seksowną żonkę
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa.. Podeszła do niego seksownym krokiem, po czym schyliła się wypinajac tylek, ze niby po coś sięga z podłogi.. potem wychyliła do niego piersi i dopiero do niego podeszła.
-Jestem kochanie...- Mruknęła zadowolona. Widziała ze mu się podoba.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
Marina Cervantes
Hiszpania

Post

Przyciągnął ją do siebie pocałował jej usta. Usadowił ją na sobie, jego kutas sterczał na baczność. Rozchylił materiał od dołu i nabił ją na swojego kutasa
-zerżnij mnie Kat -powiedział napalony na swoją żonkę ten seksowny strój nieźle na niego działał.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa, po czym jednym zwinnym ruchem wbiła się na niego, aż sama zadrżała.
-Woow.. kocham twojego wielkiego chuja czuć w sobie...- wymruczała po hiszpansku, przygryzła jego wargę i pocałowała go.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
Marina Cervantes
Hiszpania

Post

Odwzajemnił jej pocałunek. Był cholernie na nią napalony wyglądała obłędniej w tej seksownej bieliźnie. Czuł jak nabija się na jego kutasa.
-och tak Maleńka właśnie tak , weź co chcesz -powiedział strzelił jej klapsa w tyłek. Patrzył jak się na nim poruszała.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

Poruszała się zmysłowo, coraz szybciej się jednak galopujac, więc po chwili już głośno jęczała, dziko go ujeżdżając. Była nakręcona. Koronka ocierała się o jej rozgrzane ciałko dając jej jeszcze więcej przyjemności..
-Oooch Marcos...- Jęknęła, przygryzła wargę.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
Marina Cervantes
Hiszpania

Post

Wyglądała obłędnie dobrał się do jej piersi. Rozchylił materiał i zaczął ssać jej sutki. Trzymał ją za tyłek
-właśnie tako Kochanie , idealnie -wydyszał czuł jak jest mu cudownie. Jej cipka ciekała soczkami była taka gorąca.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

Jęknęła pod nosem, czując co robi i przymknęła oczy. Uwielbiała to..
-Ahh, Marcos.. jesteś boski...- wydyszała, poruszała się na nim coraz intensywniej, już się nieco zmachała, ale nie przestawała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”