Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Głośno westchnęłam mu do uszka kiedy zaczął mnie pieścić. Pocałowałam jego szyjkę i przyssałam się do niej robiąc mu niewielką malinkę.
-bardzo Cię Kocham-wyszeptałam mu do szuka i delektowałam się jego pieszczotami.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja Ciebie też..-powiedziałem i nakręcałem się słysząc jej jęki, pieściłem ją intensywnie, po chwili ściągnałem z niej spodnie, a potem majteczki i z powrotem posadziłem na swoich kolankach.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zaczęłam rozpinać jego koszulę , a przede mna ukazała się jego boska klata zaczęłam ją całować. Cicho pojękiwałam , robiło mi się gorącą i bardzo przyjemnie ....-mam ochotę na mojego faceta-jęknęłam i spojrzałam w jego oczka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Z każdym jej jękiem stawałem się coraz bardziej podniecony, ale jeszcze brakowało mi do pełnej gotowości, więc pozbyłem się jej bluzki, a potem stanika i zacząłem pieścić jej piersi, co mnie niesamowicie kręciło.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ocierałam się tyłeczkiem o jego krocze, sama siebie też tym jeszcze bardziej nakręciłam. Wplotłam palce w jego włosy, jego pieszczoty doprowadzały moje zmysły do szaleństwa, oddychałam coraz głośniej.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pieściłem ją intensywnie chcąc dać jej jak najwięcej rozkoszy, mój członek już chciał się wyrwać na wolnośc z moich spodni, całowałem jej piersi i przygryzałem jej sutki, a paluszkami się w nią zagłębiałem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pojękiwałam coraz głośnie , zapomniałam się , że jesteśmy w firmie Olivera. Pocałowałam łapczywie jego usta i rozpięłam jego spodnie poczułam przez jego bokserki ,że jego członek jest już gotowy , a ja miałam straszną ochotę na swojego faceta....-weź mnie-wyjęczałam mu do uszka i delikatnie je przygryzłam.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wstałem z fotela i posadziłem ją na biurko, przysunąłem ją do siebie bliżej i zatopiłem się w niej cały, jęknąłem cicho..-O, tak, kochanie, bardzo chętnie..-powiedziałem przy tym i zacząłem się w niej poruszać.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Objęłam go nogami w pasie i zaczęłam całować jego usta by zagłuszyć swoje jęki. Kiedy we mnie wszedł poczułam jak przyjemne dreszcze przeszły przez moje ciało , było mi tak bosko kiedy był we mnie. Ujęłam w dłonie jego twarz i spojrzałam w jego oczka....-mocniej skarbie-powiedziałam i przygryzłam jego dolną wargę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Ująłem jej bioderka i zacząłem się w niej mocno poruszać, czułem się przy niej bosko, chciałem by to czuła, więc chciałem dać jej jak najwięcej rozkoszy. Pochyliłem się nad nią i całowałem jej szyję, dekolt i piersi.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Było mi z nim bosko jak zawsze...-Kocham Cie -wyjęczałam , dłonie zaczęłam zaciskać na jego pleckach coraz mocniej. Po dłuższej chwili poczułam jak moje ciało zalewa cudowna fala przyjemności.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poczułem jak dochodzi i ja sam doszedłem zaraz po niej, zalałem jej cieplutkie wnętrze swoim nasieniem i pchnąłem w nią jeszcze kilka razu, pocałowałem jej usta zachłannie i ścisnąłem jej piersi. -Ja Ciebie też..-wydyszałem jej do uszka.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-bardzo Cie lubię Panie prezesie-powiedziałam z cwanym uśmieszkiem. Przysunęłam się do niego i pocałowałam jego usteczka, ręce założyłam mu na szyję.
-jesteś boski Skarbie już się nie mogę doczekać kiedy będziesz moim seksownym mężem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem, kochanie, że mnie lubisz..-zaśmiałem się lekko i pocałowałem ją zachłannie..-Twoje ciałko wiele mówi na ten temat..-spojrzałem w jej oczka i wyszedłem z niej, po czy zjechałem rączkami na jej kobiecość i pieściłem ją nadal.
-Ja też się nie mogę doczekać, moja seksowna przyszła żonko.-puściłem jej oczko, nie odrywałem od niej rączek.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Głośno westchnęłam kiedy zaczął mnie pieścić. Pocałowałam jego klatę i przylgnęłam do jego ciała....-będziemy szczęśliwy -powiedziałam i ujęłam w dłonie jego twarz i pocałowałam bardzo namietnie jego usta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Metropolis”