ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wszedłem do sypialni, spodobała mi się więc ją wybrałem. Postawiłem walizkę na podłodze , nie byłam za bardzo w stanie się rozpakować więc rozebrałem się do bokserek i zostawiłem rozpakowywanie na jutrzejszy dzień. Wszedłem do łóżka i po chwili zasnąłem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obudziłem się w południe musiałem odespać więc nie zamierzałem zrywać się z samego rana. Wstałem z łóżka poszedłem do łazienki wziąłem prysznic ogoliłem się umyłem zęby i wróciłem do pokoju. Ubrałem się wyperfumowałem i wyszedłem z pokoju. Poszedłem szukać brata miałem nadzieje , że jest w domu.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wszedłem do pokoju, rozebrałem się do bokserek , otworzyłem okno bo było duszno i połozyłem się do łóżka. Po chwili spałem jak zabity odsypiałem ostatnie parę dni które spędziłem na zabawie w tutejszych klubach.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obudziłem się poźnym popołudnie , wyszykowałem się i poszedłem na imprezę.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wszedłem do swojego pokoju i położyłem się spać , spałem jak zabity po tych prochach i alkoholu. Obudziłem się w południe zebrałem się z łóżka poszedłem do łazienki ogarnąłem się , nie wiedziałem skąd mam obitą twarz. Wyszedłem z pokoju i poszedłem szukać brata.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wróciłem do swojego pokoju po spotkaniu z bratem i położyłem się do łóżka. Nadal miałem wielkiego kaca i głowa coraz bardziej mnie bolała wziąłem proszki i napiłem się wody. Po chwili spałem jak zabity.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obudziłem się następnego dnia, przespałem kaca i czułem się już rewelacyjnie. Poszedłem do łazienki wziąłem prysznic , wyszykowałem się w nowe ciuchy i poszedłem do kuchni miałem nadzieje , że Christian pogadał już z Fel.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Długo rozmawiałem z Fel przez telefon i zagroziłem , że jeśli się nie pojawi w Tree Hill to sam po nią pojadę. W końcu po namowach zgodziła się przyjechać. Ona miała ściągnąć Christiana do TH bo odkąd zniknęła on parę tygodni później wyjechał z miasteczka. Ja zostałem ,żeby rozwijać swoją firmę no i zajmowałem się domem i kasynem Christiana w razie problemów dzwoniłem po niego i pojawiał się w mieście. Obudziłem się następnego dnia , miałem nadzieje , że dzisiaj będzie dobry dzień. Wstałem z łóżka ubrałem się i poszedłem do kuchni.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po telefonie od Katiny spałem jak zabity dopiero wieczorem się ogarnąłem. Wstałem z łóżka poszedłem do łazienki wziąłem prysznic wyszykowałem się zobaczyłem komórkę i połączenie od Katiny. Wyszedłem ze swojego pokoju , a później z domu.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wszedłem do sypialni , spakowałem się wziąłem szybkie prysznic i położyłem się do łożka. Zadzwoniłem jeszcze do pilota , że jutro lecimy z rana do NY. Rano wstałem wziąłem walizkę i poszedłem do wyjścia. Pojechałem na lotnisko.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wszedłem do swojego pokoju z walizką. Nie rozpakowywałem jej tylko walnąłem się do wyrka i poszedłem spać. Musiałem odpocząć po locie , a wieczorem miałem nadzieje , że spędzę czas z rodzeństwem i pogadam z Fel co tam ustaliła.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obudziłem się pod wieczór, wstałem z łóżka i poszedłem otworzyć drzwi.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wszedłem do swojego pokoju. Rozebrałem się do bokserek , poszedłem do łazienki. Wziąłem prysznic ogoliłem się i wróciłem do pokoju w nowych bokserkach , walnąłem się do łóżka bo rano czekała mnie i Felicity podróż.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po powrocie z NY odespałem cały dzień. Kiedy się obudziłem wstałem , wziąłem szybki prysznic. Napisałem do Katiny tak jak obiecałem i poszedłem do kuchni coś zjeść.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Grey'ów”