lat
cm

Post

***
mów mi:
lat
cm

Post

Dojechaliśmy pod restaurację , zaparkowałam samochód i wysiadłyśmy z niego. Weszłyśmy do restauracji i zajęłyśmy wolny stolik , dostałyśmy karty dań , zaczęłam przeglądać kartę.
-a gdzie chcesz wyjechać ze swoim chłopakiem ?-spytałam i spojrzałam na siostrę.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wzięłam menu i zaczęłam przeglądać.
-Hmm..w sumie to nie wiem.Może jakies Hawaje.. - wzruszyłam ramionami.-Jeszcze to obgadamy.na pewno wiem, że nie do Chorwacji na te miasteczkowe.na te planuję póxniej z Amber - wyjaśniłam Decie.
-A swoją drogą..mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko, że z nim jadę? - zerknęłam na siostrę znad menu.Bo wiadomo mi było, że James i Detta za sobą nie przepadają.Z tylko znanych im powodów xD

/bo tak grałam z Pey xD
lat
cm

Post

/a co to za znane mi powody o których nie mam pojęcia xD
-jasne , że nie mam nic przeciwko , w końcu masz wakacje , w czasie roku szkolnego na pewno bym Ci tego zabroniła-powiedziałam i spojrzałam na siostrę z uśmiechem.
-możliwe , że ja razem z Michaelem też gdzieś wyjedziemy , ale jeszcze nie mamy konkretnych planów-powiedziałam do siostry kiedy przyszedł kelner zamówiłam sobie , sałatę z owoców morza.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-To dobrze.Al wiesz..bo potem ten wyjazd z Amber..chyba też mi dolożysz do tego, hm? - spojrzałam na nia milusio.Eh..gdyby wiedziała jaki numer jej wycięłam to bym mogła zapomniec o jakiejkolwiek kasie, wyjeździe czy czymkolwiek innym xD
-O! Fajnie..miłego wypoczynku zatem - powiedziałam.Sobie zaówiłam sałatke z kurczakiem.

/hmm..nie no nic konkretnego, tlyko tyle było, że Jasonowi De wydaje si e straszna i podejrzana i jej nie lubi.A De go nie lubi czy tam nie przepada bo..nie wiem co.."puka jej młodsza siostrę" haha
lat
cm

Post

-siostra dołożę Ci , ale jeśli obiecasz , że będziesz grzeczna i nie wywiniesz mi żądnego numer , nie mam czasu na ciąże czy inne rzeczy -powiedziałam i spojrzałam na siostrę
-chyba wiesz o co mi chodzi co ?-spytałam i napiłam się wody , którą polał nam kelner.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Kiedy powiedziała o tym numerze zamarłam na chwile ale gdy dokończyla o co jej chodzi ulzyło mi.Zasmiałam się.
-Nie no jasne..nie spieszno mi do bycia matką.więc spokojnie.. -zapewniłam ją.Tez sie napiłam wody.
-Hmm..a ty...?Kiedy bede ciotką?No wisz...już amsz swoje lata De? - wyszczerzylam się.choc to akurat nie było złosliwe czy cos
lat
cm

Post

-nigdy nie będziesz ciocią , bo prędzej bym usunęła ciążę niż bym urodziła dziecko , takie rzeczy nie są dla mnie -powiedziałam i spojrzałam na siostrę.
-a Ty za szybko nie zaciąż bo tego nie zniosę , dziecko w domu to jakaś tragedia-powiedziałam
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No cos ty De.Nie mów tak! - powiedziałam dośc powaznie.No bo usunąc?Eh..niedobra.
-Ej..nie wiedzialam, że taka wredna jestes... - powiedziałam.-I co?jakby zaszła to co?wywaliłabys mnie z dzieckiem na bruk? - zapytałam.Dostałysmy nasze zamówienie.
lat
cm

Post

-nie , ale bym Ci kupiła jakieś mieszkanie , bo bym nie zniosła płaczu dziecka w domu -powiedziałam szczerze , nie byłam osobą która przepadała za dzieciakami. Zajęłam się sałatką , kiedy kelner podał nam nasze dania.
-jeśli nie bierzesz tabletki to zacznij je brać -powiedziałam poważnie do siostry.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dobrze wiedzieć - mruknęłam i tez wzięłam sie za jedzenie.No tak..wiedziałam, że moja siostra jest..dziwna ale..nie, ze az do tego stopnia :P
-Biorę.Więc spokojnie..jeszcze kilka beztroskich lat przede mną - powiedziałam i sie usmiechnęłam.-Chcesz iśc wieczorem do klubu? - zmieniłam temat
lat
cm

Post

-możemy iść do klubu , ale na parę godzin , z rana mamy samolot do Tree Hill więc chcę się też wyspać....wiesz już kiedy wyjeżdżasz na wakacje?-spytałam z ciekawości , no co chciałam wiedzieć od kiedy mam wolną chatę i znowu będzie tak jak przed jej wprowadzeniem xD
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jasne...tlyko na troche.Skoro tu juz jestesmy.Chce sobie poprzypominac stare kluby - powiedzialam zusmiechem i jadłam sobie.popijałam sobie wodą.
-Hmm..nie.Ale pwnie niebawem.Na dniach zapewne jak tlyko wrócę - powiedziałam.Eh..co za wredna siostra :P
lat
cm

Post

Dobrze , że tak uważasz , bo ona ma być wredna , a ostatnio jest bardzo grzeczna i łagodna.
-ok więc pójdziemy na trochę do klubu , wezwę kierowcę , żeby nas odebrała z klubu....będziesz chciała wyjechać ze mną na jakieś wakacje na parę dni kiedy wrócisz już z wakacji ze znajomymi ?-spytałam i zajadałam się sałatką , która byłam przepyszna.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No może w innych sprawach zlagodniała ale..dla Zo była wredna..w częsi spraw takich jak teraz xD
-Mne pasuje..dobrze, żemamy kierowce.Tzn ty w sumie ale..ja na tym korzystam - zasmiałam sie.
-Hmmm..mam nadzieje, ze wiesz jak sie abwic w klubach Sis? I nie zrobisz mi wstydu? - zażartowałam.
-A zobaczymy..jak bediesz chciała ze mna pjchać.To czemu nie.Zlaezy od ciebie..czy ze mna wytrzymasz - powiedziałam wesoło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tennessee”