Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odchyliłam głowę do tyłu i oddawałam się jego pocałunkom,a jego ruchy nakręcały mnie niesamowicie..-Ooo tak,..-jęczałam mu do uszka..-Mocniej kochanie..-powiedziałam i az krzyknęłam gdy zareagował na moje słowa.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wchodziłem w nią bardzo energicznie, uwielbiałem ja taką napaloną na mnie . Nakręcała mnie tym niesamowicie, całowałem jej szyjkę , a po chwili wróciłem do całowania jej usteczek by zagłuszyć jej jęki , żeby Lauren nam tu za chwile nie wpadła. Ręką jeździłem po jej udzie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jak mnie tak cały czas całował, to co jakiś czas odrywałam się od jego ust i jęczałam głośno lub krzyczałam, więc nie wiem, czy było ciszej xD
Jednak doprowadzał mnie do niesamowitej rozkoszy, w pewnym momencie poczułam jak przez moje ciało przechodzą dreszcze,a potem wybuchłam i krzyknęłam głośno, zaciskając mocno ręce na jego pośladkach.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Poczułem jak Peyton dochodzi, nakręciło to mnie jeszcze bardziej. Głośno westchnąłem kiedy ścisnęła moje pośladki. Nie zamierzałem przestać się w niej poruszać , miałem na nią jeszcze większą ochotę. Wyszedłem z niej wstałem z kanapy pociągnąłem za sobą Peyton, postawiłem ją tyłem do siebie opierając ją o ścianę , rączką zacząłem pieścić jej guziczek , a po chwili wszedłem w nią od tyłu z impentem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Się nie spodziewałam tego, ale posłusznie wstałam za nim i oparłam się o ścianę wypinając się lekko w jego stronę. Krzyknęłam gdy we mnie wszedł i spojrzałam na jego dłoń na moim guziczku, jęknełam cicho, czujac jego ruchy. Podniecał mnie na nowo takim swoim zachowaniem, więc wypięłam się jeszcze barziej w jego stronę, bo sprawiał mi wielką przyjemnosc swoimi ruchami i jęczałam głośniej z każdym jego pchnięciem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wchodziłem w nią do samego końca , już nie wiele brakowało mi do spełnienia. Pieściłem jej guziczek i chciałem dać jej jak najwięcej przyjemności , chciałem by doszła razem ze mną. Całowałem jej kark.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Mocno oparłam się o ścianę i zaciskałam na niej swoje dłonie, było mi tak dobrze, to co ze mną wyprawiał doprowadzało mnie do ekstazy, głośno jęczałam i przy jego mocniejszych ruchach krzyczałam jego imię, bo czułam jak staje się coraz bardziej brutalny i kręciło mnie to coraz bardziej.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Kocham Cię Peyton-wyszeptałem jej do uszka głośno dysząc i delikatnie przygryzłem jej uszko. Wchodziłem w nią pewnie i gwałtownie, ręką pieściłem ją między nóżkami byłem strasznie na nią napalony. Czułem jak po naszych ciałach spływa pot jej ciało sprawiało , że miałem jeszcze większą ochotę na nią i nie chciałem szybo kończyć.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja Ciebie też kocham..-powiedziałam głośno oddychając i przymykając oczy, czułam jak mocno we mnie wchodził i nie mogłam się opanować, całe moje ciało drżało..
-Kocham Cię jak wariatka..-powiedziałam i odchyliłam głowę do tyłu, po czym pocałowałam zachłannie jego usta..-I uwielbiam Cie takiego..-powiedziałam wypinając tyłeczek bardziej w jego stronę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jej jęki i to co mówiła strasznie mnie podniecało. Całowałem jej usteczka i pieściłem jej guziczek najlepiej jak potrafiłem. Wiedziałem , że już parę pchnięć i zaleję jej wnętrze swoją spermą. Przygryzłem jej dolną wargę i zacząłem wsuwać w jej usta swój język.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Doprowadzał mnie do szaleństwa, głośno jęczałam i co jakiś czas krzyczałam jego imię, czułam jak moje ciało gotuje się od środka, a w pewnym momencie zaczęłam sama poruszać się jeszcze moimi bioderkami w jego rytmie, a potem poczułam jak eksploduję i rozpadam się na milion kawałeczków...
-Oooo takkkk!-krzyknęłam głośno i całowałam go z języczkiem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po kolejnych pchnięciach i ja doszedłem , głośno dysząc. Zalałem ją od środka swoim nasieniem. Objąłem ją w pasie i podszedłem z Peyton do łóżka wychodząc z niej. Położyłem się z Peyton na łóżku i całowałem jej usteczka chciałem się nią jeszcze bardziej nacieszyć.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki bardzo zachłannie i głośno dysząc nabierałam dużo powietrza w płuca.. -Kocham Cię..-szepnęłam do niego i przytuliłam się mocno w jego nagie ciało, które nadal mnie kręciło cholernie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiesz Kochanie to bardzo dobrze , bo ja Ciebie też Kocham i jesteś dla mnie tą jedyną i cholernie mnie kręcisz , nie wiem co Ty ze mną robisz kobieto , ale to jeszcze nie koniec -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka. Ręką błądziłem po jej rozpalonym jeszcze ciele, ścisnąłem jej pośladki i po chwili zsunąłem rękę między jej nóżki i zacząłem wsuwać w nią paluszki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uniosłam brew do góry i spojrzałam na niego, uśmiechając się..
-Andrea Ci chyba dosypuje jakiś tabletek do jedzenia..-powiedziałam i spojrzałam na jego członka.. Jęknęłam cicho czując jego paluszki i przymknęłam oczy, przygryzając wargę..
-Jesteś cholernie na mnie napalony..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy..-A mnie to strasznie kręci..-dodałam i pocałowałam jego usta zachłannie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”