Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem pocałunek i sam zacząłem ją całować namiętnie i coraz bardziej zaborczo. Rączką błądziłem po jej idealnym ciele
-boska -powiedziałem między pocałunkami
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Yhm, kochanie..-powiedziałam głośno, byłam już coraz bardziej podniecona, jego pocałunki mnie nakręcały totalnie.
-Kochanie musisz przestać, bo inaczej..-powiedziałam, totalnie napalona..
-Nie mogę już wytrzymać..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-musisz wytrzymać -powiedziałem z cwanym uśmieszkiem no i przyjechało jedzonko
-teraz nie masz wyjścia -wytknąłem jej język wstałem z kanapy wziąłem portfel i poszedłem zapłacić i odebrać jedzenie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No dobra..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, spojrzałam w jego oczka z uśmiechem..
-Jak trzeba to poczekam..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, jak wyszedł z pokoju po jedzonko. Poszłam do kuchni po sok i szklanki, wróciłam po chwili i postawiłam je na stoliku.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Też wróciłem do salonu z jedzeniem
-jestem -puściłem jej oczko , postawiłem wszystko na stole , wziąłem jedno pudełeczko i zabrałem się za jedzenie
-smacznego Kochanie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to wcinamy..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. -Smacznego..-powiedziałam i puściłam jej oczko..
-Przyniosłam picie, także jak coś, możesz polać..-wyszczerzyłam się do niego.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Nalałem więc soku do szklanek i zabrałem się za jedzenie bo byłem niesamowicie głodny. Włączyłem też film bo taki był przecież plan , jadłem oglądałem i co jakiś czas zerkałem na moją boską dziewczynę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jadłam sobie kubełek z chińszczyzną popijając sokiem..
-Pycha..-powiedziałam, a potem sobie usiadłam wygodnie na kanapie i oglądałam sobie film.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wcinałem obiad , oglądałem film i odpoczywałem po pracy , byłem trochę zmęczony
-tego mi było trzeba -powiedziałem i puściłem jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No i bardzo dobrze..-powiedziałam z uśmiechem, spojrzałam na niego z nieskrywanym zachwytem.
-Uwielbiam Cię, kochanie..-powiedziałam i pogładziłem jego policzek, a potem już grzecznie oglądałam sobie film.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a ja Kocham Ciebie -powiedziałem i kończyłem jeść
-może czas porozmawiać o ślubie -powiedziałem i patrzyłem na nią uważnie , chciałem zobaczyć jej reakcje
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Tego pytania się na pewno nie spodziewałam, więc spojrzałam na niego zaskoczona..
-Serio? Chcesz rozmawiać o ślubie?-zapytałam, bo bardziej się nie spodziewałam tego, że on zacznie ten temat..
-Okej..-powiedziałam i pomachałam brwiami..
-Więc.. ?-spojrzałam na niego pytająco, spojrzałam na swój pierścionek na dłoni.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jest już prawie rok po zaręczynach , a wesele to i tak się szykuje z rok jak nie lepiej , więc można coś pomyśleć , ale jeśli jeszcze nie chcesz to nie będę naciskał Emily -powiedziałem i puściłem jej oczko
-tak zapytałem , chcę wiedzieć co o tym myślisz
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie po prostu się nie spodziewałam, że to ty zaczniesz ten temat..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-Zdecydowanie nie myśl, że na mnie naciskasz..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..
-Myślę, że możemy pójść do kościoła i zaklepać datę..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..
-A potem będziemy się martwić organizowaniem wesela..-powiedziałam..-Choć nie wiem jak ty, ale ja nie chcę jakiejś imprezy na milion osób.. Tylko rodzina, najbliżsi znajomi, żeby nie przesadzać..-dodałam i uśmiechnęłam się do niego.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zrobimy jak zechcesz -powiedziałem i dałem jej buziaka. Odstawiłem puste pudełeczko po chińszczyźnie i przytuliłem do siebie Emily
-myślę , że ustalenie daty to dobry początek Kochanie -powiedziałem wesoło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Emily Anderson”