Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś boska Kochanie -wydyszałem kiedy pieściła mojego kutasa. Przymknąłem oczy odchyliłem głowę do tyłu i delektowałem się jej pieszczotami
-o tak -wydyszałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na niego, gdy tak głośno wzdychał, wiedziałam, że jest mu dobrze..
Ssałam jego członka, podgryzałam go, ssałam jego jajka, brałam go głęboko do gardełka.. Chciałam dać mu jak najwięcej rozkoszy.

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Kochanie , jestem gotowy na Ciebie więc zapraszam -powiedziałem , czułem , że długo tak nie wytrzymam
-jesteś cudowna Ems
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałam się, spojrzałam w jego oczka, a potem polizałam jego członka od nasady do czubka, a potem podciągnęłam się do góry, seksownie się przed nim rozebrałam, a potem usiadłam na nim okrakiem i nabiłam się na niego z impetem.. -Ooch, tak.. -jęknęłam, czując jak głęboko we mnie wchodzi..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś boska -powiedziałem kiedy się rozbierała , a kiedy usiadła na mnie i nabiła się na mojego członka jęknąłem z rozkoszy
-o tak Kochanie -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się do niego i zaczęłam intensywnie poruszać swoimi bioderkami, unosiłam się na nim do góry i na dół.
-Kocham Cię..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego szeroko, przejechałam pazurkami po jego klacie..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a ja Ciebie Ems -powiedziałem i spojrzałem głeboko w jej oczka.
-boska i tylko moja -zacząłem pieścić ustami jej idealne piersi. Ssałem i przygryzałem je na przemian , czułem jak nabijała się na mojego członka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Yhm, jesteś najlepszy..-wydyszałam, czując jak pieści moje piersi, wplotłam palce w jego włosy i uśmiechnęłam się do niego.
-Kocham Cię..-powiedziałam i odchyliłam głowę do tyłu, moje ciało wygięło się w łuk.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a ja Kocham Ciebie i nic tego nie zmieni , należysz do mnie Ems -powiedziałem i spojrzałem w jej śliczną twarzyczkę. Pomagałem jej się na mnie poruszać , byłem jej spragniony po całym dniu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To dobrze..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, pocałowałam jego usteczka namiętnie, przejechałam dłońmi po jego klacie.
-Uwielbiam Cię..-powiedziałam, poruszając swoimi bioderkami.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-i niech już tak zostanie Kochanie -powiedziałem i ująłem w dłonie jej twarz pocałowałem namiętnie jej usteczka
-tylko Ciebie chcę i pragnę , a ten ślub mógłbym wziąć choćby teraz -pocałowałem czule jej usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post


Zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczka..
-Ja kochanie też..-powiedziałam i pocałowałam go namiętnie.
-Ale nie wiem, jak by się to spodobało reszcie..-puściłam mu oczko, mówiłam oczywiście o naszym rodzeństwie i moim ojcu xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-szczerze to reszta mnie nie obchodzi , poza tym można później zrobić przyjęcie dla znajomych to też jakieś rozwiązanie -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka
-chcę , żebyś była już na zawsze moja Emily -spojrzałem w jej oczka poruszałem swoimi biodrami od dołu
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam w jego oczka z uśmiechem, pocałowałam jego usta zachłannie i przejechałam dłońmi po jego klacie..
-Kocham Cię najmocniej na świecie i też chcę być już na zawsze Twoja..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pocałowałem namietnie jej usteczka. Położyłem ją na kanapie pochyliłem się nad nią wszedłem w nią i zacząłem mocno pracować swoimi biodrami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Emily Anderson”