Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wróciłem do domu taksówką z lotniska. Zapłaciłem za kurs wziałem swój bagaż i wszedłem do domu.
-Mags !!-zawołałem , ale po chwili nikt mi nie odpowiedział więc poszedłem do siebie się rozpakować.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Ubrałem kurtkę , założyłem buty i wyszedłem z domu. Nie chciało mi się samemu siedzieć , poza tym po tej nocy z Vanessą miałem mętlik w głowie. Za dużo się wydarzyło i musiałem jakoś odreagować.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wróciłem do domu nad ranem , poszedłem do swojego pokoju i walnąłem się do wyrka. Następnego dnia wstałem wyszykowałem się na uczelnie , zjadłem śniadanie i wyszedłem z domu. Spacerkiem poszedłem na uniwerek
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Po spotkaniu z Benem przyszłam sobie do domu, w sumie całkiem zadowolona, rozebrałam się i poszłam do swojego pokoju, bo Logan miał wpasć przecież <3
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Logan doszedł pod dom Magnoli. Zadzwonił do drzwi i czekał , aż przyjaciółka mu otworzy miał nadzieje , że ta szalona laska go nie wystawiła i spędza ze sobą dzisiejsze popołudnie xD
mów mi:
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zbiegłam po schodach, jak tylko usłyszałam dzwonek do drzwi i otworzyłam je szeroko..
-Heeeeeejj!!!-wykrzyknęłam i rzuciłam mu się na szyję od razu, obejmując mocno rękoma, stęskniłam się za nim bardzoooo! :D
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-no hej Wariatko-zaśmiał sie i objął przyjaciółkę , też się za nią stęsknił , zwłaszcza , że nie widzieli się całe ferie. Logan siedział w miasteczku , a Magnolia bawiła się na wyjeździe z bratem.
-ciesze się , że znalazła dla mnie czas-poszli pewnie na górę do jej pokoju.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Ubrałem buty , wziąłem torbę i wyszedłem z domu. Spacerkiem poszedłem na uczelnie , miałem jeszcze sporo czasu do zajęć.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wróciłem do domu i poszedłem do swojego pokoju. Musiałem przygotować się na jutrzejsze zajęcia. Miałem coraz większy zapieprz na uczelni.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Ubrałem buty , kurtkę i wyszedłem z domu. Poszedłem na zajęcia miałem nadzieje , że się nie spóźnię.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wróciłem po zajęciach do domu. Poszedłem do kuchni , słyszałem matkę w kuchni pewnie coś pichciła na obiad.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wyszedłem z domu do klubu na spotkanie z Bliss.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wróciłem do domu , po burzy i upojnej nocy z Bliss. Poszedłem od razu na górę musiałem się przespać.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wyszedłem z domu na spacer. Nie miałem co robić w domu , a nie chciało mi się nudzić miałem nadzieje , że na kogoś wpadnę.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Akurat wracałam do domu ze sklepu, czy gdzie mnie tam poniosło, nudziło mi się, bo nie było zajęć w szkole..
-Hej przystojniaku! Gdzie idziesz?-zawołałam go głośno i zaśmiałam się.. Pobiegłam do brata.
-Z kim się umówiłeś?-zapytałam, machając brwiami, jak już przylazłam do niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Magnolii Plumier”