Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Dupek! Tak wykorzystać sytuację! XD ale cóż. Zaskoczył na więc mu się udało. I ona poszła do domu i położyła się spać.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

W takim razie przyprowadziła go do siebie. Mieszkała już tam sama. A miała fajna chatę i basen.. Więc może być przyjemnie.
-Więc.. Masz ochotę na drinka? Piwko? - zapytała miło wchodząc do środka i wprowadzając go do salonu czy tam od razu na taras, jak wolał.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

ladny wieczór byl wiec przeszli na taras
- piwko wystarczy - a co łatwiej przeciez
- chyba musimy jakoś uratować ten wieczór co?? - no bo nie mogła uznac wieczoru za jakis super fsjny skoro ruda jej tam przeszkadzala
Btw on też mieszka sam i ma super chatę sle jak juz kiedys pisałem lepiej u laski bo nie trzeba wychodzić na chata wypędzając ja z domu po seksie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Jasne. Już się robi.. - Powiedziała i przyniosła dwa piwka dla nich. Otworzyła je w kuchni, więc podała mu butelkę i stuknęła się z nim.
-Ehhh. Chyba nie było aż tak źle.. Albo.. Nie wiem.. Jak już będą razem to nie będę się z nim już przyjaźnić.. - zaśmiała się. Siadła sobie na brzegu basenu i wrzuciła do niego nogi. Miła ochłoda..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- serio?? Wiesz mi tam ona nie przeszkadza.. tzn wiesz jest możliwość ze jej nie znamy tak by moc oceniać a często pierwsze wrażenie jest mylne - on z takiego wychodził zalozenia
- nirmnie skoro tak to będziesz miała więcej czasu dla mnie, tez fajnie - puscil jej oczko a potem nie będzie odludkiem siedzacym gdzies daleko... tez siadl tam i wsadził nogi do wody a potem w sumie zdjal koszulke, wstal i zdjal portki i w samych bokserkach wskoczył do basenu... popisywał się pewnie skacząc na główkę. Po wynurzeniu się podpłynął do brzegu i siegnal po piwko i sie napił
- Twój basen, wskakuj... - no bo teraz to się ochłodził a nie nogi
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Czy on jej może dać trochę podramatyzować na spokojnie a nie tylko racjonalnie podchodzić do tematu?
-Też tak uważam.. - powiedziała i zaśmiała się a potem sobie go obserwowała jak się rozbiera a potem skacze i pływa. Eh. Dobre ciasteczko z niego było. Spojrzała na niego z brzegu. Szybko i niedbale związała włosy wyżej. Podniosła sukienkę do góry i zrzuciła ją z siebie, miała ładna bieliznę na sobie, jak zwykle. A potem wsunęła się do basenu tak pomiędzy nim a ściana. Więc przez chwilkę znalazła się bardzo blisko..nie zmoczyła calych włosów, bo miałaby kręcone. XD
-Racja. Zdecydowanie to lepsze rozwiązanie.. - powiedziała i wzięła swoją butelkę.

EDIT 24.08
Spędzili więc miło wieczór.. Było trochę macanka i całowania ale nic więcej. No i mieli się spotkać kolejny raz.. Kiedyś xD
Na szczęście Jake zaprosił Mags na ognisko na plaży. Więc poszła na nie.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

A skoro już spędzili razem imprezę na plaży to przyszli do niej bo było po prostu bliżej. Mags zatrzasnęła drzwi za nimi i wpiła się w usta Bena zaborczo. Oo tak zdecydowanie ta impreza sprawiła że puściły jej wszelkie hamulce.. No i kapali się nago więc co nieco zobaczyła w świetle księżyca..
Oderwała się od niego i pociągnęła go w stronę swojego pokoju.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Noah wyszedł z domu
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Mags wróciła do domu, spakowała rzeczy na wyjazd a next day ruszyła na ltonisko.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Szli wiec sobie spacerkiem.
-Trzeba na dniach zorbic jakas imprezke..albo wsykoczyc moze w sumie do klubu..rozumiem ze sie piszesz?Zwolal ludzi..ilu ich tma ostlao bo Carla z Dani z facetmai wyjechali - dodal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No w sumie można.. możemy w czwórkę gdzieś wyskoczyć.. ty z Soph i ja z Benem...może się wkusi na wspólne wyjście...- uśmiechnęła się do przyjaciela.
-To co? Wpadasz jeszcze na herbatkę?
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-No soko..jeszcze Em z Liv i ebdzie zajebiscie - ppowedzial.Bo w koncu co jak co ale Em to jego bff..tak jak i ben ale no wiaodmo.
-Nie no spadam do siebie..ale fajnie bylo na siebie wpasc.. - poweidzial jake.
Wiec jestesmy w kontakcie - cmoknal ja no i pobegl do siebie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Yhm, pewnie, fajnie było, więc jak biegasz czasem w okolicy to wpadnij.. - uśmiechnęła się słodko do niego. Cmok, cmok i pobiegł, więc ona wróciła do swoich spraw.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Magnolii Plumier”