Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-w sumie to z nikim się nie umówiłem , nudziło mi się w domu więc wychodzę, a Ty skąd wracasz ?-spytałem i poczekałem na siostrę.
-co tam u Ciebie słychać , ostatnio coś się za bardzo mijamy -poczochrałem jej włosy.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To idę z Tobą..-powiedziałam z uśmiechem.
-Byłam na zakupach z Amelią, ale nic nie kupiłam, mam wolne w szkole i tak się snuję jak smród po gaciach..-zaśmiałam się..
-U mnie dobrze, eeeejjj! Nie rób mi tak, jak ja będę wyglądać?-zapytałam i od razu przeczesałam dłonią włosy, ale oczywiście szczerząc się do brata.
-Mijamy się, bo ciągle się gdzieś włóczysz..-powiedziałam...-Albo ja..-dodałam i puściłam mu oczko.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-no to gdzie idziemy Młoda ?-spytałem i spojrzałem na siostrzyczkę.
-oj wyglądasz jeszcze lepiej jak Ci robię tak super fryzurkę -puściłem jej oczko.
-no właśnie szlajasz się beze mnie , nie ładnie siostra -zaśmiałem się.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nie wiem, a gdzie planowałeś iść?-zapytałam i spojrzałam na niego z uśmiechem..
-W sumie bym coś zjadła..-powiedziałam i uśmiechnęłam się..
-Wcale nie wyglądam lepiej..-wytknęłam mu język.
-No wiem, wiem, że bez Ciebie, ale tak jakoś wyszło..-puściłam mu oczko.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-miałem iść przed siebie , a możemy iść coś zjeść , a gdzie być chciała zjeść na co masz ochotę siostra ?-spytałem i uśmiechnąłem się.
-musimy częściej się widywać -objąłem siostrę ramieniem i ruszyliśmy przed siebie. Napisz tam gdzie ona chce coś zjeść.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Doszliśmy spacerkiem do domu.
-nikogo nie ukrywam , poza tym to moje życie i nie musisz wszystko wiedzieć , a teraz się zbieram skoro chcesz siedzieć w domu , to siedź -powiedziałem i dałem jej buziaka w policzek. Poszedłem spacerkiem w stronę centrum nie chciało mi się siedzieć w domu.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ej! Myślałam, że posiedzimy razem..-powiedziałam do niego i dałam mu też buziaka.
-To leć..-westchnęłam głośno i spojrzałam za nim, a potem pobiegłam do mojego pokoju.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to skoro Mags napisała, że jest sama w domu to Bezn po trningu od razu do niej przyszedł.zadzownił do drzwi i czekał aż mu otworzy.Torbę sportowa zarzucił na ramie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Jak tylko usłyszałam dzwonek do drzwi, to sfrunęłam po schodach niczym na skrzydłach i otworzyłam drzwi z szerokim uśmiechem na ustach..
-Heeeeej..-powiedziałam, zarzuciłam mu ręce na szyję i pocałowałam zachłannie jego usta, zatracając się w tym pocałunku..
-Tęskniłam..-powiedziałam i wciągnęłam go do środka, a potem się rozebrał i od razu poszliśmy na górę do mojego pokoju..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nie spieszylo im sie wiec przyszli sobie powoli do nwigo do domu.
-noo ladny domek... alw ciiicho.. nie chcemy nikogo obudzić -puscila mu oczko i wpula sie w jego usta ostro.
-orwieraj i prowadź - scisnela reka jego krocze
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-o Ty dzikusko -powiedział śmiejąc się.
-a teraz po cichaczu -otworzył drzwi i weszli do środka poszli od razu do jego pokoju żeby nikogo nie budzić .
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..jak cos to mozna by po drodze kupić..albo wypic to moge tez wode..wiec spokojnie.. - powiedziala Savi z usmiechem i pewne niedlugo im zajeo jak byli przed jego domkiem
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

/sorki nie widziałem posta :P
Weszli do jego domu
-masz ochotę na coś do picia ?-spytał i poszli do salonu
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszła więc do Noah..mowil że drzwi otwarte wiec sobie weszla i poszła prosto do jego pokoju
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tak..odwiezli najpiew Magnolie do domu.W aucie to w sumie jeszcze sobie cos pogadali ale Jake i tka juz byl nieco zmeczony wie.c.. tak na spokonie..ale ja wycodzila z auta..
-Do nasteonego.. - i ja sobie pocalowal w usteczka a co! NIe spodziewala sie wiec nie zwiala.No a potem patrzyl ejszcz czy weszla do domua jak tka to wrocil do siebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Magnolii Plumier”