Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-w sumie to zależy od podejścia jeśli chodzi o rodzinę po prostu nie wchodzimy sobie w drogę, jeśli spędzamy czas razem to spędzamy , a jak nie to wtedy każdy zajmuje się sobą i nie ma problemu -powiedział
-w sumie to już się wybawiłem i powoli liczę na jakiś konkretny związek może dziecko -powiedział w końcu ile można się bawić
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No i super.Ja w sumie juz dawno sie zmoja nie widzialam.Tzn no moze przez telefon to gadmay ale tak.. - powiedziala.Jakos nie miala czasu w sumie.. xD
-Oo no proszę..chyba jestes pierwszym tak mlodym facetem co to mowi..bo kazdy to nic tlyko kluby, panienki, imprezy.. - powiedziala.Dokonczyla piwko odstawila butelke na stolik wstajac z krzesla.Stanela sobie kolo Noah'a opierajac sie rekami o barierke
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-aż taki młody nie jestem niektórzy w moim wieku mają już dzieci i rodziny -powiedział
-ja w sumie już się pobawiłem więc jestem gotowy na coś poważnego -powiedział i spojrzał na nią
-masz ochotę jeszcze na piwo ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No rozumiem..skoro tak czujesz to pewnie.Byle wszyskto bylo w zgodzie ze soba - usmiecynela sie.
-nie dzieki..juz troche wypilam a w domu jeszcze mam troche roboty.. - powiedziala.
_Chyba ebde sie pomalu musiala zbierac - dodala
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-skoro masz pracę to nie będę Cię zatrzymywał -powiedział i spojrzał na dziewczynę
-było miło Cię poznać -uśmiechnął się do niej
-mam nadzieje, że niedługo się spotkamy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no tak..troche tego jest..-usmiechnela sie.
-mnie rowniez noah.i jasne..mamy nr tel swoje wiec..zdzsonimy sie..i dzieki za mily wieczor Noah- cmoknela go w policzek i poszla sobie do domu...
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Kiedy poszła dopił piwko i wskoczył do basenu.Popływał sobie po czym poszedł do swojego pokoju położyć się spać.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszli więc tutaj, mam nadzieję, ze to daleko od niego. Nikogo w domu nie było, cicho, ciemno. Wskoczyli przez ogrodzenie z tyłu i podeszli do basenu. Maze od razu zrzuciła z siebie wszystkie ciuchy i spojrzała na niego prowokująco. Oj ależ miała adrenalinę. Zaraz wskoczyła do wody i czekała na niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A kto to wie.. tu nie wiaodmo kto z kimś sąsiaduje.. Ale na bank nie D dom obok xd
- eh... jesteś najlepsza.. - mruknął ttlko i po cheili też się rozebral i wskoczył.wyplynal przy niej i się rozebral bo jednak kluski to lekki hałas ale dalej cisza.objal ja w pasie i wpil się w jej usts
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tylko się nie zakochaj..-powiedziała do niego z rozbawieniem i objęła go za szyję, wpiła się zaborczo w jego usta i chwilę się z nim tak całowała. Była cholernie nakręcona tą całą sytuacją, ale i doskonale się bawiła.
Zaczęła się ocierać o jego chuja.. A co! Jak się już kąpią u kogoś to czemu nie się bzykać.
-Musisz sobie wykopać basen w ogródku, bo cholernie mnie to kręci..-powiedziała, jej sutki sterczały i ocierała się nimi o niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- nie martw się... mam dość zakochiwania.. mówiłem- odparł.on gm sobie wolał ruchach nie jedna A ile chciał panienek :p
-jezuuu... Ty cholerooo..- oj jego chuj bardzo szybko zareagował.tez był strasznie nakręcony.. No co...nie dość że był z piękną naga i napalona kobieta to jeszcze ten dreszczyk że ich nakrycia ^^
-zauważyłem... -dodał i dalej ja ostro całował.po chwili uniósł ja nieco i nabila na swojego chuja..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

To żarcik był, nie musiał do tego tak poważnie podchodzić. xD
Jęknęła głośno, jak w nią wszedł i uśmiechnęła się szeroko.
-Lubię go w sobie mieć..-powiedziała i pocałowała jego usta zaborczo. Oplotła go nogami w pasie i się zaczęła na nim poruszać nieco góra i dół.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wiedział ale czasem tak samo z siebie mu wychodziło...
-i bardzo dobrze.. inaczej tu by nas nie było-odparł poruszając biodrami jednak pod wodą to nie było za szybko i za prosto...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Prawda..-mruknęła sobie pod nosem i dalej starała się mu pomóc w tej wodzie. poruszając się na nim. Chwilę się tak pobawili..
-Chodźmy na schody..-powiedziała i podszedł z nią w stronę wejścia do basenu. Będzie płytsza woda to im będzie wygodniej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Usiadł wiec na axhodku jakimś tam wyższym.. apotme działka na siebie.. ściskam jej tyłek pomagając sensie na sobie poruszać...
-wyglądasz bosko taka.. mokra...-dobra się ustami do jej piersi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Magnolii Plumier”