Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- o to się nie martwię, chciałem zobaczyć jego reakcje na to, że jego siostra od dziś rozkłada nogi tylko przede mną - wyszczerzyl sie
- zjedź troche niżej a zobaczysz... - pocałował ją
- dwa ruchy, chwila w Twoich ustach i będziesz krzyczała z rozkoszy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Dzisas... przecież nie będziesz o tym rozmawiał z moim bratem...- powiedziała do niego. Bo Serio? Czy on oszalał?
-Ani słowa o moich nogach.. najlepiej nikomu...- zaśmiała się.. btw. Brat ich widział na imprezie xD
-Yhm. Mówisz? - zapytała I zjechała dłonią niżej, od razu zaczęła dIalac by mu stanął.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No nie użyje tych słów ale oznajmię mu ze ma innych kolesi wywalać stąd na zbity pysk, bo masz już faceta - puścił jej oczko... on tam tego nie widział bo był skupiony na niej a nie na kimś innym, wiec ma to gdzieś... ogólnie muszą się liczyć z widownia idąc na taką imprezę
- ustami... tez zrob to ustami - szepnał
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-A co mój brat ma.do tego.. jak bedzie mi odstraszał innych...- zaśmiała się.. -To go wywalę z domu..- puściła mu oczko.
-Ehhh, jaki wymagający...- powiedziała z lekkim rozbawieniem...a potem położył się wygodnie na plecach, a on ulokowała się pomiędzy jego udami i zaczęła delikatnie mu obciągać.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- bracia bywają pomocni i tego będę się trzymać- stwierdził
- To fobrze, że taki jestem, kręci Cie to i dlatego udana z nas para - uśmiechnął się a potem sobie przymknął oczy
- Ale bez łykania prosze
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się, ale miała już pelne usta, więc nie było jej wygodnie.. skupiła się teraz na tym by zrobić mu dobrze..
Masowała dłonią jego jaja też a usteczkami zaciskała się na jego chuju, lizała go, ssała i pieściła..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to nie jest śmieszne, jak foprowadzi go fo wtrysku to jej nie przeleci I zadowolić będzie musiał ja jedynie oralnie a wolał inaczej
- Mags... masz idealne usta do tego bym Cie nim wypełnił- westchnal I wepchnąć die w nią gleboko
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oj tak, byli dla siebie idealni.. Zachłysnęła się jednak jak tak mocno na nią naparł i przymknęła oczy.. Wyciągnęła go z gardła i rozmazała na nim swoją ślinę.. Spojrzała w jego oczy i polizała jego podbrzusze..
-Mam wszystko idealne.. -mruknęła, po czym przysunęła się wyżej, spojrzała w jego oczy..
-Jak mnie zerżniesz, kochanie? -zapytała słodkim głosem i już siadła sobie na nim okrakiem, położyła jego chuja na brzuchu i ocierała się swoją mokrą cipką o niego wzdłuż. Patrzyła na niego oczekująco.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- z tym polemizował nie będę- stwierdził uśmiechnięty i patrzyl na nią I gdy byla już blisko to patrzyl jej w oczy a potem ja ostro pocałował
- zerżnę Cie ostro, tak jak lubisz - powiedział I ja powalił na plecy obok siebie i był nad nią.. chwile ja zaborczo całował a potem po piersiach i brzuchu zszedł pomiędzy jej uda... była mokra więc wiele działać nie będzie musiał
Intensywnie i najlepiej jak umiał wsysal się tam w nią I wwiercił jezykiem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Licze na to...- uśmiechnęła się i westchnęła jak ja powalił na plecy i zaraz dobrał się do jej cipki. Wplotla dłoń w jego włosy, jedna nóżkę zarzuciła mu na ramię..
-Ben.. miałeś mnie rżnąć... -wydyszala już podniecona i nie była w stanie za bardziej się kontrolować. XD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oj zarżnie ją porządnie ale po orgaźmie jaki teraz jej sprawi...
- cicho... - skarcił ją by nie marudziła
- czas byś jeczała z rozkoszy... dużo jej teraz zaxnasz - powiedział I jeszcze intensywniej traktował jej łechtaczkę
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ahhh! -Jęknęła głośno i już się zamknęła xD
Oddawała się tej przyjemności jaka jej sprawiał. Wypychała bioderka w jego stronę, nabijając się na jego język..
-oooch...Ben.. - Mruknęła.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

On wiedział co robić by ja mega nakręcić... nawet na chwilkę się id niej oderwał i dal jej kilka klapsow dłonią w wargi sromowe co też dodało smaczku... dlon sobie umorzył ale ostentacyjnie ja raz polizał a potem podetknął jej dlon by ja oczyściła a sam znowu się w nią wsysal ostro I czasem wręcz brutalnie traktując ja lekko zebami
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zdecydowanie szybko doprowadził ją do orgazmu, doszła mocno i aż zadrżała cała.. jęczała przy tym głośno, ,zaciskając nogi na jego szyi.. ale było zajebiscie. Lubiła jak facet znał się na rzeczy.. chwilę musiala odetchnąć bo normalnie aż nie była w stanie oddychać normalnie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Problem w tym że gdy doszła to on dal jej ta chwilkę dosłownie kilku sekundową... nim zdołała odsapnac to on już wpakowal w nią swojego fiuta i teraz to dopiero bedzie miała odczucia... znał ją i wiedział jak jest lasa na przyjemności i jak nie lubi nudy i spokoju w łóżku. To dobrze sie składało bo był na nia napalony i nie w głowie były teraz czułości... juz od wstępu był ostry, dał jej kilka klapsow i podgryzał jej sutki intensywnie w nią wchodzac
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Magnolii Plumier”