Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

O tak, zdecydowanie uwielbiała jak ostro ją rżnął i jak nie miał dla niej litości.
-Ooo fuck! Yes! Bennnn! -krzyczała już nie panując nad sobą, czuła jak jej cipka płonęła, jej ciało drżało, chciała go więcej i więcej..
-Oooch! Bierz mnie kochanie! Mocno! - wydyszała mu do uszka..
-Ahh, Ben.. -jęczała..
-Weź mnie od tyłu... -poprosiła w końcu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Na to w sumie czekał... wyszedł z niej I ja przekręcił... dal jej kilka porządnych klapsow w tylek I na chwilę wszedł w nią kilkoma palcami a potem już znowu wsunal w nią swojego fiuta I ostro ja bral nadal dokładając klapsy vo cheile... czasem łapał ja za piersi mocno je ściskając... uwielbial tą kobietkę i chyba nawet zaczynał ja bardzo lubić
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ahhhh, tak! - zawyła kiedy znowu w niej zagościł. Wypinała tyleczek w jego stronę, stawiając mu spory opór. Chciała go czuć w sobie mocno i dokładnie.. jeje ciało drżało przy każdym jego mocnym.pchnieciu.. krzyczała jego imię beż opamiętania już..
-Fuck yeah! Bennnn!
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Coraz mocniej w nią wchodził... zwolnił tempo sle przez to każde pchniecie było mocne i głębokie.. w którymś momencie napalony na nia tak mocno ze aż opadła na łóżko z kleczek... dalej jednak ja tak bral i dociskał mocno do łóżka...
- o taaak jęcz... lubię gdy krzyczysz z rozkoszy - powiedział I nawet lekko ja poddusił czego nigdy dotąd nie robił
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Aż ja przeszedł dreszcz. Uwielbiała taki seks! Mocny, ostry, niebezpieczny! Wciągnęła mocniej powietrze. Wypychała tylek w jego stronę, chciala by ją tak mocno brał..
-Oooch! Tak! Ben! - Krzyczała.. a potem ja złapał za gardło to nie była w stanie. Próbowała złapać powietrze.. ale nie dał jej. Eksplodowała od tego wszystkiego. Tak mocno się się nim zacisnęła, jak chyba nigdy dotychczas..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Czul ze przy niej może pozwolić sobie na więcej i dlatego się nie krępował... za to krępował ją I jej ruchy. Z racji tego że był facetem to był silniejszy... gdy szczytowała puścił jej gardło by mogła oddychać ale nie przerywał brania jej nadal ostro... gdy zbliżał się fo wtrysku to z niej wyszedł przewalił ją na plecy I wlazł nad nią wpychając jej fiuta w usta i tam strzelając...
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zadławiła się jego spermą, więc aż wypłynęła z jej ust, była cholernie podniecona i spełniona zarazem. Spojrzała na niego do góry i dokładnie wylizała jego chuja.. Co do ostatniej kropelki.. Uśmiechnęła się do niego, zassała jeszcze na chwilę jego jądra i w końcu oderwała się od niego, ułożyła jego chuja na swojej twarzy i liznęła go..
-Lubisz ten widok, co? -zapytała seksownym głosem, ścisnęła swoje cycki. Dłonią sięgnęła do swojej cipki i maltretowała swój guziczek.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Nie tylko ten widok uwielbiał, to co robiła przy nim tez go w niej kręciło... gdy miał fiuta na jej twarzy to go wziął w flon i dal jej nim klapsach w policzek a potem to samo zrobil z jej piersiami i widząc że się nadal nakręca dłonią to choc nie sztywnego ale jednak wpakowal fiuta pomiędzy jej piersi...
- Jak cholera - potwierdził że ten widok lubi...
- zjedzmy vos tutaj I nie wychodźmy dziś z lóżka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Patrzyła sobie na niego, skoro był nad nią cały czas.. Ujęła w dłonie swoje piersi by przyległy do jego chuja..
-ehhh..mam za małe cycki...- zaśmiała się bo jej wypadał, taki był wielki xD
-Okej, załatwione...- powiedziała z rozbawieniem i lisnela jego główkę językiem...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Lubie je takie - stwierdził I dodał przy jej ustach fo których się pochylił
- nigdy ich nie przerabiaj - wpil się w jej usta a potem znowu się zbliżył chujem do jej piersi I mocno na nie naparł
Patrzyl jej w oczy I widzieli nawzajem w swoich oczach kurwiki, wiedzieli ze ten związek pod względem seksuslnym ewoluuje ale i emocjonalnie tez się zmienia...
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się..
-Milo było to usłyszeć...- powiedziała do niego, bo w sumie chyba dlatego to powiedziała. Chciała wiedzieć czy jemu pasują..
Ścisnęła go zatem znowu piersiami i przygryzła swoją wargę..
-jak ty mnie kręcisz, Barnes...- Mruknęła pod nosem, puściła piersi i przejechała pazurkami po jego udach..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Naprawdę tak uważał i nie potrzebowała stosować tej całej teorii by odpowiadać jak robót szybko i tylko po jej myśli
- Są idealne - westchnął I wziął je w dłonie I kciukami pocieral sutki
Na kolejne jej zdanie uśmiechnął się cwanie
- głównie flatego że mną jesteś,czyż nie ?? - popatrzył jej w oczy po czym jedna jej dlon dal na swojego fiuta, potem dal jej dłonią klapsy w piersi a potem sięgnął stronę jej krocza i zaczął robic jej palcówkę
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Tulko dlatego z Tobą jestem...- powiedziała nieco wrednie i zaśmiała się gdy dostała klapsa w cycki.. przeszedł ją przyjemny dreszcz.. a potem.. Jęknęła cichutko czując jego palce.. Dłonią masowała jego fiuta i uśmiechała się tylko gdy mocniej ja tam masował. Zaczęła poruszać lekko bioderkami.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- o taaak, właśnie tak... jęcz kocioł- powiedział po tym jak jęknęła na jego pieszczoty...
- lubisz ten dotyk - patrzyl na jej twarz I wsunal w nią palce i intensywnie tam nimi poruszał
- pragniesz być zniewolona, lubisz gdy jestem władczy, uwielbiasz być moja uległa i tak Cie potraktuje - powiedział I miał męski glos taki przy jakim wiele lasek mieknie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Uwielbiam.. - Mruknęła pod nosem, wpatrując się wnjego oczy, a potem chwyciła jego druga dłoń i wsunęła w usta jego palce..
Oj tak, nogi by jej przy nim zmiękły więc dobrze ze leży i on się nią zajmuje pierwszorzędnie. Nie miała już jak mu odpowiedzieć bo ssała jego paluszki.. ahhh. Uwielbiała jak facet wiedział czego chce i potrafił sobie to tak mocno wziąć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Magnolii Plumier”