Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Przyszłam sobie do salonu, nikogo chyba nie było w domu, poszłam do kuchnie, wzięłam sobie sok w szklance i stanęłam przy oknie, patrzyłam na ocean i wypatrywałam w oddali oznak jakiś większych fal, czy jakiegoś chociaż małego wiatru nad wodą.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

/on jak coś wrócił dopiero z wakacji więcej info w jego pokoju xD
Wszedłem do salonu w samych bokserkach, przetarłem oczy i spojrzałem na swoją siostrzyczkę....-część Młoda-podszedłem do niej i uściskałem ją.
-jak mijają wakacje?-spytałem i poczochrałem jej włosy....-już Cię nosi by iść popływać na desce?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Noah!!-powiedziałam ucieszona, że go widzę i zarzuciłam mu ręce na szyję, gdy podszedł do mnie i przytuliłam się do niego mocno..
-Kiedy wróciłeś? Jak było?-zapytałam i oczy mi błyszczały ze szczęścia, bo się stęskniłam za swoim ulubionym bratem..
-Oczywiście, że mnie nosi.. Jakbyś mnie nie znał..-zaśmiałam się..-Ale jak na złość, cisza na Oceanie..-skrzywiłam się lekko..
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-przyleciałem w nocy, nie chciałem Cię budzić , poza tym padałem na pysk więc poszedłem od razu do siebie-powiedziałem i spojrzałem na swoją małą siostrzyczkę xD
-a było świetnie , już dawno tak dobrze się nie bawiłem...no i możliwe że przez studia długo nie będę miał czasu na takie wakacje....a co tam słychać w domu rodzice w pracy ?-spytałem i usiadłem sobie na kanapie , włączyłem tv i zacząłem pstrykać pilotem po kanałach.
-a Ty gdzieś wyjeżdżałaś , czy masz zamiar na opuszczenie miasteczka choć na chwilę ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam się do niego..-Dobrze, że mnie nie obudziłeś, bo byś oberwał w tą swoją śliczną buźkę..-powiedziałam i wyszczerzyłam się do niego..-Wiesz, że nie lubię jak się mnie w nocy budzi..
-No to super, pozwiedzałeś co nieco , czy tylko imprezowałeś?-zapytałam i siadłam koło niego na kanapie, zrzucając buty i podciągając stopy pod tyłek.
-Mama chyba wyjechała w delegacją do NY, a tata w fabryce..-powiedziałam.
-Nie byłam nigdzie, imprezuję na miejscu..-zaśmiałam się trochę i spojrzałam na brata.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-jasne , że pozwiedzałem dlatego wybrałem taką trasę przemieszczania się , dla imprezy to bym pojechał na Kubę , czy Majorkę -powiedziałem i zaśmiałem się.
-tak wiem , że tego nie lubisz , ale myślałem , że stęskniłaś się za bratem -powiedziałem i przyciągnąłem ją do siebie.
-a z tymi imprezami to spokojnie mam nadzieje , że są to imprezy bezalkoholowe-powiedziałem i pogroziłem jej palcem.
-jak będziesz grzeczna to może dostaniesz prezent -powiedziałem i zaśmiałem się.
-a na długo mama wyjechała?-spytałem i spojrzałem na siostrę.
-chyba czas wrócić do rzeczywistości , podjadę później do fabryki może będę musiał coś pomóc ojcu-powiedziałem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oczywiście, że się stęskniłam..-powiedziałam do niego i przytuliłam się do niego, jak mnie przytulił..-Nudno tu było bez Ciebie..-spojrzałam mu w oczka.. -Nie miałam z kim surfować..-pożaliłam się..
-Wiesz dobrze, że nie piję alkoholu..-powiedziałam i spojrzałam na niego z oburzeniem, że w ogóle mógł tak pomyśleć. xD
-Uuuu!-zaklaskałam w dłonie..-Co masz dla mnie?-zapytałam i spojrzałam na niego..
-Chyba na jakieś trzy dni..-powiedziałam i wzruszyłam ramionami..-W sumie nie wiem..-zachichotałam.. -Możemy później do niej zadzwonić, bo chyba nie wie, że wróciłeś i zrobisz jej niespodziankę..
-Yhmm..-mruknęłam..-Pewnie potrzebuje twojej pomocy..-powiedziałam i spojrzałam na niego..
-poznałeś kogoś fajnego na wyjeździe? Robiłeś dużo zdjęć?-zapytałam..
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-ciesze się , że się stęskniłaś , obiecuję , że na dniach poserfujemy , jeśli tu nie będzie fal pojedziemy za miasto -powiedziałem do siostry i dałem jej buziaka w czółko.
-wiesz Kochana siostrzyczko staram się w to wierzyć i mam nadzieje , że tak jest , a jeśli nie to połamię rączki temu kto daje Ci alkohol , zrozumiano ?-spytałem i spojrzałem w jej oczka.
-nie powiem co mam dla Ciebie-zaśmiałem się i zacząłem się z nią droczyć. Po chwili wstałem z kanapy i poszedłem do pokoju podałem jej pudełeczko w , którym znajdowało się to i to
-mam nadzieje , że Ci się spodoba-oczywiście na bransoletce były rózne zaczepki z miejsc w których byłem (koloseum , wieża eifla itp)
-jasne możemy do niej zadzwonić , stęskniłem się za wami....jakie masz plany na dzisiaj ?
-poznałem sporo nowych ludzi możliwe , że ktoś nas odwiedzi jeszcze zanim zacznie się rok akademicki, a zdjęć mam około 3 tysięcy więc będziesz miała co oglądać -zaśmiałem się
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-OOoo, jesteś najlepszy..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..-Ale nie wiem, gdzie mielibyśmy pojechać, chyba do Kalifroni, by było na czym pływać..-zaśmiałam się..-Ostatnio jest strasznie spokojnie..-powiedziałam, patrząc przez okno.
-NIkt mi go nie daje..-powiedziałam..-Więc przestań grozić..-wyszczerzyłam się..
Wzięłam od niego pudełeczko i odpakowałam prezent..
-Jakie śliczne..-powiedziałam i spojrzałam na innego z szerokim uśmiechem na ustach..-Dziękuję, dziękuję, dziękuję..-powiedziałam i zarzuciłam mu rączki na szyję i przy każdym dziękuję dawałam mu buziaka w policzek. -Zapniesz mi?-zapytałam i wyciągnęłam to wszystko z pudełeczka i już założyłam na siebie, ale potrzebowałam pomocy przy zapięciu.
-Wszystkie plany odwołane..-powiedziałam..-Spędzam dzień z moim braciszkiem..-spojrzałam na niego z uśmiechem..
-O, no to świetnie..-powiedziałam..-Musisz mi je wszystkie pokazać i poopowiadać, jak było i co się działo..-spojrzałam w jego oczka..-Tyle Cie nie było..-westchnęłam leciutko, cieszyłam się, że wrócił w końcu <3
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-jeśli będzie trzeba to pojedziemy do Kalifornii , mam jeszcze pieniądze więc nie ma z tym żadnego problemu , a i ojciec pewnie się dołoży -puściłem jej oczko...-no ja myślę moja droga bo będzie krucho z tymi Twoimi gogusiami -powiedziałem i zaśmiałem się.
-ciesze się , że Ci się podoba nawet nie wiesz ile układałem te cholerne koraliki na tej bransoletce-powiedziałem i założyłem jej łańcuszek z wisiorkiem na szyję i zapiąłem bransoletkę , ale z tym miałem więcej problemu.
-super w takim razie , zamawiamy pizzę biorę laptopa za zdjęciami i idziemy do ogrodu , co Ty na to?
-było bardzo fajnie , nawet nie sądziłem , że można poznać na takim wyjeździe tyle fajnych ludzi -powiedziałem i wziąłem jej szklaneczkę z sokiem i napiłem się.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nie ma mowy..-zaśmiałam się..-Lepiej oszczędzaj kaskę dla siebie na studia, a nie będziesz mój tyłek do Kaliforni woził..-zaśmiałam się..
-Z nikim nie będzie krucho..-powiedziałam i walnęłam go lekko w ramię..
Zachichotałam i spojrzałam na bransoletkę..-Ale za to jaka jest teraz piękna..-powiedziałam a oczka mi się świeciły z zachwytu.
-Super plan..-powiedziałam..-Ale w sumie dopiero co jadłam pizzę, więc ja chcę coś innego..-wyszczerzyłam się do niego..
-Ej, oddawaj..-powiedziałam, jak mi wypił sok i zaśmiałam się, jak mi oddał już pustą szklankę..
-A jak bardzo fajnych? Spotkałeś jakąś fajną dziewczynę?-zapytałam i zamachałam brwiami.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nie martw się o moje studia , składałem papiery na dzienne studia , a jak się nie dostanę to zacznę pracę u ojca więc nie ma spiny -powiedziałem i poczochrałem jej włosy , zaśmiałem się kiedy zobaczyłem jej minkę. Oj tak bardzo się stęskniłem za młodszą siostrzyczką.
-to się jeszcze okaże więc lepiej dobrze pomyśl zanim ktoś Cię na coś skusi-powiedziałem i zaśmiałem się....-powiedzmy , że wygląda jako tako-powiedziałem patrząc na jej bransoletkę.
-to Ty zamów sobie co innego , a mi pizzę z dużą ilością mięsa no i ma być duża , bo jestem głodny jak cholera-powiedziałem do sis.
-to ja zaraz wracam idę po zdjęcia i laptopa....no i założę coś na siebie-puściłem je oczko.
-na tyle fajnych , że zaprosiłem ich do nas....dziewczyn bardzo dużo poznałem, oczywiście że wszystkie były fajne-zaśmiałęm się i po chwili wyszedłem z salonu i poszedłem po laptopa i aparat, żeby wgrać na dysk zdjęcia.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Na pewno się dostaniesz..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem..-Trzymam za Ciebie kciuki, więc nie ma innej opcji..-puściłam mu oczko..
-Nie mam co się zastanawiać, bo nie mam zamiaru brać tego obrzydlistwa do ust..-powiedziałam o alkoholu..
-Powiedziałabym, że nic się nie znasz, ale za to, że mi ją przywiozłeś oszczędzę sobie ten komentarz..-wyszczerzyłam się do niego.
A gdy poszedł sobie, wzięłam telefon i zamówiłam mu wielką pizzę, pół z gyrosem, a pół z wędzonym kurczakiem, a sobie porcję lasagne, poszłam do kuchni, zrobiłam nam dzbanek lemoniady i z tacą poszłam na taras.
-Czekam na dworze..-krzyknęłam jeszcze do niego i wyszłam na zewnątrz.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Przyszłam do salonu, prosto od wejścia, bo zawołała mnie mama.. Oczywiście okazało się, że ktoś im przysłał jakiegoś smsa z moim zdjęciem... Nie spodziewając się tego wpadłam do salonu w doskonałym humorze i ucałowałam najpierw mamę, potem tatę..
A gdy matka pokazała mi telefon spojrzałam na niego jak zamurowana..
-Ale co to jest?-zapytałam, udając głupią..-Mamo, przecież to nie ja..-powiedziałam i spojrzałam na nią..Szłam w zaparte, bo nie widziałam innej opcji..
-Nie czeszę się tak od paru ładnych miesięcy...-powiedziałam i wzruszyłam ramionami..-A to jest chyba zdjęcie z imprezy klasowej jeszcze w podstawówce..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Magnolii Plumier”