Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ba! Podjęłas doskonałą decyzję Maleńka - powiedziałem i odwzajemniłem jej pocałunek.Jak szlismy obejmowałem ja łapka w pasie.
-No ale oczywiście ja zadałem to konkretne pytanie najpierw - stanęlsimy przy barze.
-Co pijesz Piekna? - zapytałem.Sobie zamówiem whisky z lodem.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Zawsze podejmuję te najlepsze..-zaśmiałam się lekko i spojrzałam na niego, puściłam mu oczko..
-No w końcu ty jesteś facetem w tym związku, więc ty musisz sprawiać sprawę jasno..-powiedziałam trochę rozbawiona..
-Gin z tonikiem..-powiedziałam do barmana i objęłam Asha w pasie, stając do niego przodem, patrzyłam sobie w jego twarz, byłam bardzo zadowolona, więc pewnie uśmiechałam się szeroko do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo i zajebiście.Cyzli masz sie mnie zawsze słuchać - powiedziałem wskazując na nia palcem.
-Więc tlyko spóbuj mi pyskowac albo być niekgrzeczna..to tak cie spore, że na tym sesownym tyłku nie siedzieć przez tydzień - pusciłem jej oczko i zasmiałem się.
-Jutro rano skocze do Babi..moze uda mi sie tez złapać gdzieś Basha..chcialbym im powiedziec o nas..no wiesz wkońcu to mega news.Chcesz iśc ze mna czy mam to sam salatwić? - zapytałem.Pewnie tam jedną reka opierałem sie o bar a druga sobie trzymałem na jej posladku
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ej, maleńki, ty się hamuj trochę..-powiedziałam do niego rozbawiona i spojrzałam na ten jego palec..
-Żebym ja Cię nie sprała..-zaśmiałam się i spojrzałam na niego rozbawiona..-Strasznie się rządzisz..-powiedziałam do niego..-Nie wiem, czy mi się to podoba..-powiedziałam żartując sobie..
-Jezu, az tak oficjalnie trzeba to ogłaszać światu?-zapytałam i spojrzałam na niego..-No mogę pójść z Tobą jak chcesz..-powiedziałam i uśmiechnęłam się lekko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wszystko tlyko nie maleńki.A poza tym..sama mówiłas, że to ja jestem facet i mam żądzić - oj powiedziała inaczej i co innego ale..sobie to przekręciłem na swoje :)
-Oj..za póxno..rkeklamacji nie przyjmuje..poza tym..nie puszcze cie nigdzie..jestes juz na mnie skazana - pwiedziałem i pocałowałem jej usta namietnie.Po chili dostalismy drinki.
-Nie, ż eoficlanie ale..to, że wyjeżdzam z domu na jakis czas sie przeprowadzjac wypadało by..a to, że jestesmy razem..wyjdzie przy okazji pewnie - wyjasniłem.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się i spojrzałam na niego..-No w sumie racja, nie malutki..-powiedziałam i przejechałam rączką po jego spodniach w kroku..
-Rządzić, ale mądrze..-powiedziałam do niego..-I nie wykorzystywać moich słów przeciwko mnie..-spojrzałam w jego oczka..
-Ale mam nadzieję, że to więzienie będzie czymś przyjemnym..-powiedziałam rozbawiona..
-No cóż, to faktycznie może być kwestia do przedyskutowania..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka..-Jestes pewny, że mam też isć porozmawiać z nimi?-zapytałam.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-E, e,e a gdzie t ymi ta reką - złapałem jej ręke i zabrałem szybko.
-Nie rob tak Kochanie bo mi stanie i bedzie mi cisno i nie wygodnie i bedziemy musli wyjśc z klubu albo czekać zanim nie ochłone a to bedzie abrdzo trudne.. - powiedziałem jej do uszka.
-Oj..to nastepnym razem sie zastanów co mówisz..w końcu to ty jestes niby ta mądrzejsza tu.. - powiedziałem ze smiechem.napiłem sie whysky.
-Jasne, że tak..dla ciebie zawsze mała - powiedziałem i pewne ja pociagnalem w strone jakiejs kanapy.
-NIe no..ne musis.z.to jak ty chcesz..dlatego pytam.Mozesz sie wyspac czy cos tam sobie porobić..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się figlarnie i zabrałam rączkę z jego sprzętu, a potem przygryzłam wargę, jak mi mówił takie rzeczy..
-Hmm, a może ja właśnie chcę by Ci stanął...-powiedziałam do niego i zarzuciłam mu rączki na kark, a potem pocałowałam go zachłannie..
-Jaka ja mądrzejsza.. -Zaśmiałam się..-Głupiutka ze mnie blondyneczka..-powiedziałam rozbawiona i poszliśmy na kanapy.
-No to zobaczymy jeszcze rano..-powiedziałam i spojrzałam na niego..-Jak się wyśpię, to pewnie pójdę z Tobą..-uśmiechnęłam się i pocałowałam go delikatnie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Taaaa jasne..rzucilabyś..juz to widzę..za bardzo za mną szalejesz maleńka - powiedziałem pewny swych słow.Za długo dochodzilismy do tego punku w naszym zyciu by byc razem by mnie tak łatwo rzuciła xD
-No ale w sumie..może dzieciaki sobie na razie odpuśćmy - puscilem jej oczko.
-Nooo ja nie wiem, ne wiem ale..skoro ma kto za mnie teraz mysleć..to bede z tego krozysta..czemu nie.. - wzruszyłem ramionami.Oj tak..beda się klocic, które piekniejsze xD
Doszliśmy do baru.Kiedy była moja kolej zamówiłem nam cos do picia i sobie siedlismy na stołkach obok siebie.
-Wiesz..w sumie to...czujesz sie jaks inaczej? - zpaytałem.
-Bo ja chyba jakos nie bardzo..chyba jeszcze to do mnie nie dotarło, ze jestesmy..para..jak normalni ludzie - usiechnąłem sie i napiłem.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam na niego rozbawiona jego słowami, ale co racja to racja, mówił prawdę, ale nie miałam zamiaru mu jeszcze w tym przytakiwac, bo by całkiem biedny wpadł w samozachwyt..
-Może..-powiedziałam tylko i spojrzałam na niego, a potem wgramoliłam się na to krzesło barowe..
-No myślę, że tak będzie lepiej..-powiedziałam i zaśmiałam sie, patrzac na niego, no bo te dzieci, co on w ogóle wymyśli? xD
- A w jaki sposób masz zamiar z tego korzystać, hmm?-zapytałam i spojrzałam na niego zaciekawiona..
-Nie czuję się inaczej niż zwykle, ale to pewnie dlatego, że za wiele się nie zmieniło..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka..-Po prostu nazwaliśmy inaczej to kim jesteśmy, nagle świat nie stanie do góry nogami..-zaśmiałam się lekko.
-Aha, uzyskaliśmy trochę normalności? Dobrze wiedzieć..-powiedziałam i wybuchnęłam śmiechem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Może? taa jasne..tak sobie wmawiaj..ja i tak wiem swoje - powiedziałem.Cóz..nie musiała tego przyznawać na glos ale..to jak na siebie działaliśmy..ta cała chemia miedyz nami..to było coś..niesamowitego.
-Zdecydowanie - kiwnąłem głowa.Oj..sam nie wiem skąd mi się to wzięło, widocznie przy niej głupieje do reszty xD
-No tego jezcze ne wiem ale..cos się na pewno znajdzie.Jak ne będe wiedział kiedy cos odpowiedziec bede odsyłał tego kogos do sciebie.. - pusciłem jej oczko.
-Nie?O kórdę..a ja myslałem, że stanie.W końcu..kto jak kto ale..noz kurde..takie wydarzenie to powinno być wyhuczane w gazetach, radio, tv.. - żartowałem sobie.
-Noo nie wiem..chyba..tak sądzę.. - powiedziałe i napiłem sie

/ja juz znikam, dobranoc :*
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wywróciłam tylko oczami, słysząc co on za głupoty gada i zaśmiałam się lekko.
-Będę sobie wmawiać i nic Ci do tego..-powiedziała rozbawiona.. -Bo inaczej oszaleję na Twoim punkcie aż za bardzo..-powiedziałam i wyszczerzyłam się.
-Yhm...,No jest to całkiem sprytny plan..-powiedziałam i parsknęłam smiechem, patrząc na niego. bo to co on już wygadywał to ludzkie pojęcie przechodziło xD
-Myślę, że jak już złożysz oświadczenie prasowe, to wtedy wszystkie media się tym zainteresują i będziemy w każdych wiadomościach i na każdej stronie internetowej..-powiedziałam, śmiejąc się z tego.
-Okej..-powiedziałam..-No to witaj w normalnym życiu..-powiedziałam i uniosłam szklaneczkę z drinkiem do góry by się z nim stuknąć..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo i o to chodzi kochana..wiesz..wtedy mam gwarancie, że żaden jakiś mądry frajer z tych twoich studiów mi cie nie odbierze - powiedziałem popijając sobie pewnie whisky.
-Ej..czy ty zawsze musisz sie śmiać ze mnie..? Ty to chyba musisz porządnie w dupę dostać to sie uspokoisz.. - oj gadałem bo już chyba za dużo wypiłem albo no ona tak na mnie działała xD A w sumie to pewnie oni tam sobie drinkowali ładnie jak to oni xD
-No ale wiesz..ja nie mogę tego zrobić.Za głupi jestem więc..tu sie ty musisz wykazać moja droga..w końcu od czegoś cie mam , no nie? - wyszczerzyłem sie do niej.
-Hmm..no normlne to ono nigdy nie bedzie ale..normalniejsze..troche..tak tyci-tyci - stuknąłem się z nia i napiłem.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam na niego i roześmiałam się lekko..-Nie wiem, czy ty widziałeś kiedyś tych gości z Uniwersytetu, ale biorąc pod uwagę fakt, co gadasz to chyba nie..-zaśmiałam się i spojrzałam na niego..-nie zamienię Cię na żadnego kujona ze studiów..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka..
-Lubię się z Ciebie śmiać..-pokiwałam głowa i napiłam się drinka..-No bo wiesz, kto sie czubi, ten się lubi..-powiedziałam..-A tak się składa, że ja CIę całkiem bardzo lubię..-wyszczerzyłam się, trochę już podbita i dalej łoiłam drinka ze szklanki.
-Chcesz mnie bić znowu? To zrób to raz a porządnie, a nie.. Tylko obiecujesz..-wytknełam mu język.
-No tak, kochanie, złożę oświadczenie prasowe za |ciebie, żebyś się nie musiał wysilać, słoneczko..-powiedziałam nieco wrednie..
-Może być i normalniejsze..-powiedziałam, po czym wypiłam drinka do końca i postawiłam szklaneczkę na ladę.. A jak już to zrobiłam, to przechyliłam się przez ladę i zaczęłam wołać barmana, wypięłam przy tym tyłek do Asha. xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub Makarska”