Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dzieki - weszlismy do klubu.
-Oj na pewno..patrz jak to fajnie wygląda - powiedziałam siadając na kanapie.Kiedy przyszła kelnerka zamówiłam sobie Margarite truskawkową..na poczatek :)
-Poza tym..jak tlyko nie będa grali jakiejś dziwnej muzyki to będzie super..zobaczysz Josh
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Ja zamówiłem sobie piwo i spojrzałem na Mię kiedy odeszła od nas kelnerka.
-wiesz w klubach zazwyczaj grają wszędzie taką samą muzykę , przynajmniej ja z tego co pamiętam -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
-Ty wolisz kluby czy jakieś inne formy rozrywki ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj zdziwiłbys sie.W klubach czasem grają dośc tematyczna muzyke czy tam zalezy od gatunku ale tu chyba jest normlanie - usmiechnęłam się i rozsiadłam wygodniej zakładając noge na nogę.
-Weisz..ostatnimic zasu za wiele nie imprezowalam ale.. zawsz elubiłam kluby.Choc wszelka inna forma rozrywki tez jest mile wskazana - usmiechnęłam sie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-możliwe , ja często nie bywam w klubach , zdecydowanie jak się mam z kimś spotkać to wolę pójść , do jakiejś restauracji lub pubu gdzie nie jest za głośno-powiedziałem. Po chwili dostaliśmy nasze zamówienia, napiłem się.
-ale ten lokal wygląda na całkiem fajny-rozejrzałem się po pomieszczeniu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj do restauracji to se będziesz chodził na starośc Josh.teraz trzeba sie bawić..no póki jeszcze jestsmy w miare modzi..choć ty to nie wiem, ni wiem..jeszcze chwila a bedziesz starszym panem - zażartowałam sobie smiejąc się a potem napiłam siędrinka.
-Mniam..pyszny..
-Mam nadzieje, że niebawem idziemy na parkiet? - uniosłem brew
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no wiesz jak możesz mnie tak obrażać -powiedziałem i pogroziłem jej palcem udając powagę.
-jasne , mam nadzieje tylko że Cię nie podepcze , bo nie umiem za bardzo tańczyć-zaśmiałem się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj no nie bocz się..żartowałaaam - uśmiechnęłam sie do niego słodko i poklepałam po kolanku xD
-E tam głupoty gadasz..będzie dobrze..Jak mnie podeptasz to ci skopie tyłek więc..masz motywacje by tego nie robić - puściłam mu oczko popijając drinka
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-myślisz , że skopanie mi tyła zmotywuje mnie ?-spytałem i napiłem się
-a Ty skąd umiesz tańczyć jak byłaś nastolatką chodziłaś po klubach ?-spytałem i zaśmiałem się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noo tak sobie myslę.Ale jak potrzebujesz innej motywacji to mów.Cos wymyslę - puściłam mu oczko i napilam sie drinka.
-A no chodziłam.Normlane..wszcy chodzą do klubów jako nastolatkowie.Poza tym..póxniej tez jak była okazja to sie zdarzało..lubię tanczyć..nie jestm w tym jakas profesjonalistka ale..no taniec, to taniec.. - usmiechnęłam się
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz ja chodziłem raczej do pubów , albo spotykałem się na świezym powietrzu ze znajomymi , nie przepadaliśmy za klubami -powiedziałem i zaśmiałem sie
-jak widzisz można i też tak -powiedziałem i wytknąłem jej język
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eh..no to cóż..masz pecha.Ale wierze, ze nie jest z ciebie taki koszmarny tancerz Josh..będzie dobrze..nikt ci nie każe tam nie wiaodmo jakich układów robic - powiedziałam wesoło popijając drinka, ktory w sumie juz mi sie kończył.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jeszcze jednego?-spytałem kiedy zobaczyłem , że drink jej się kończy....-spokojnie moja droga aż taki strachliwy nie jestem i pójdę na parkiet -powiedziałem śmiejąc się.
-nie takie rzeczy robiło się na akcjach-puściłem jej oczko....-po prostu mówię , że nie jestem wybitnie uzdolniony w tej kwestii
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie..teraz dopijamy i idziemy na parkiet.Pic będziemy póxniej - powiedziałam dopijając drinka do końca kilkoma łyczkami i odstawilam pusta skzlankę na stolik.
-Na kacjach?Ale chyba nie w pracy..bo jakos nie wyobrazam sobie akcji gdzie musisz wywijac na parkiecie - zasmiałam sie lekko
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz to zależy gdzie się pracowało -puściłem jej oczko , dopiłem swoje piwo i razem z Mią ruszyliśmy na parkiet. Miałem nadzieje , że jeszcze pamietam jak się tańczy bo dawno tego nie robiłem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub Makarska”