Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

****
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

[color=#purple]Przyszlismy z Joshem na parkiet ale nie centralne na sam środek aby nie było.
-To sie bawimy - powiedziałam wesoło i zaczełam poruszac sie w rytm dośc szybkiej muzyczki.[/color]
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Na szczęście muzyka była szybka , więc nie tańczyłem blisko niej przez co nie mogłem jej podeptać xD Poruszałem się w rytm muzyki , może i faktycznie nie poruszałem się tragicznie , ale nie przepadałem za tańcem i rob iłem to teraz dla niej.
-jak się bawisz?-spytałem kiedy się do niej przysunąłem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Ooo dla niej? So sweet :* Noo i trzeba przyznac, że całkiem mu to szło :)
-Super..a ty? Widze, że jednak nie tańczysz tak fatalne jak próbowaes mi wcisnąc Josh - usmiechnęłam się do niego i oparłam łapki na jego ramionach sobie.Wciąz jednak poruszałam sie w rytm muzyczki
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-bo nie jesteś za blisko mnie-powiedziałem i zaśmiałem się. Patrzyłem na jej bioderka jak nimi seksownie poruszała i co nieco drgnęło u mnie xD.
-świetnie się poruszasz -powiedziałem i po chwili spojrzałem w jej oczka z czarującym uśmiechem. Świetnie bawiłem się w jej towarzystwie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-E tam..teraz jestes i wierze, że jednak dobrze nam sie będzie tańczyło - przysuęłam sie do niego bliziutko.A co..no podobał mi sie a, że bylismy razem na wakacjach..do tgo w klubie a do tego juz tam troszke alkoholu wyiłam to cóz.. ;p
-Dzięki..ma sie to cos widać - pusciłam mu ockzo usmiechając sie do niego zalotnie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz zdecydowanie masz to coś -powiedziałem i patrzyłem na nią jak zahipnotyzowany. Przysunąłem się jeszcze bliżej niej i położyłem dłonie na jej biodra, patrzyłem na nasze stopy , żeby jej nie podeptać.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Mam nadzieje, że ci sie to podiba - powiedziałam usmiechając sie a potem spojrzałam na niego jak sie patrzy na ansze stopy.
-Ej..nie tam sie patrzymy..wyluzuj..bedzie okey..tu sie patrz..na mnie - ujęłam lekko g o za podbródek i skierowałam jego twarz by patrzył sie na moja buxkę
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie chcę Cię podeptać -powiedziałem i spojrzałem w jej oczy....-ufasz mi na tyle , żebym mógł patrzeć na Ciebie , a nie na nasze stopy ?-spytałem i uśmiechnąłem się do niej. Nadal trzymałem dłonie na jej seksownie poruszających się bioderkach.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No jasne, że tak..a nawet jakby to cie za to nie zabije przecież.. - usmiechnęłam się.
-Ale..to moze tak będzie ci łatwiej.. - powiedziałam i obróciłam sie do niego tyłem, jego łapki oczywiście były nadal na moich biodrach, ktore sie sexownie poruszaly.Polozyłam swoje raczki na jego rekach
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odgarnąłem na bok jej włosy i delikatnie musnąłem jej szyję.
-tak masz rację , teraz jest mi zdecydowanie lepiej -powiedziałem i uśmiechnąłem się pod nosem. Poruszałem się w rytm muzyki.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Przeszedł ja lekki dreszczyk jak ja musnął w szyjke.Nie spodziewała sie w sumie.Kokietowała go ale..no nie spodziwała sie.
Oparła głowę na jego rmaieniu lekko.
-Zrób to jeszcze raz - poprosiła.Nakręcała sie na niego
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Kiedy o to poprosiła , poczułem się mniej spięty , a bardziej swobodny. Objąłem ją mocniej w pasie rączkami i pocalowałem namiętniej jej szyjkę.
-tak , może być ?-spytałem mówiąc jej do uszka i przygryzłem delikatnie jej płatek.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No kto by pomyślał, że tak sie rozochoci.Przymknęłam oczka i westchnęłam cicho.
-Yhym..idealnie - powiedziałam i po chwili obróciłam głowe w jego stronę.Usmiechnęłam się, przeniosłam jedna reke na jego kark po czym musnęłam utami jego usta
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek i sam zacząłem ją całować , całkowicie zapomniałem o tańczeniu , mój mózg z tymi dwoma czynnościami na raz nie funkcjonował. Przyciągnąłem ją bardziej do siebie , kiedy namiętnie całowałem jej słodkie usteczka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub Makarska”