Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie moja wina , że tak na mnie działasz Kochanie -powiedziałam i spojrzałam na niego uważnie. Po chwili poczułam jak się we mnie wbija, jęknęłam przeciągle i zaczęłam wypychać biodra w jego stronę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No moja to też tylko połowicznie..-powiedział i zaśmiał się.. -Bo to twoje ciałko na mnie reaguje tak jak powinno..-pomachał brwiami, przejechał dłonią po jej talii i wchodził w nią miarowo. Był już bardzo napalony..
-Idealnie, skarbie..-mruknął do niej.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no tak jeszcze zwal winę na moje ciało -poiwedzialam i pocałowałam jego usta
-Kocham Cię -spojrzałam w jego oczy
-brakowało mi takich chwil kiedy byłam w trasie -pogładziłam dłonią jego policzek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No jasne..-powiedział i uśmiechnął się do niej.
-Ja Ciebie też..-dodał i całował jej usta zachłannie.. Wchodził w nią po same jaja, był cholernie napalony.
-Cudownie..-dodał i puścił jej oczko.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-o tak Damon - Jeczalam z rozkoszy jaką mi dawał. Nie wiele mi brakowało żeby dojść.
- chce Cię więcej Kochanie -wypychalam bioderka w jego strone. Moje ciało błyszczał od potu
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-o tak Damon - Jeczalam z rozkoszy jaką mi dawał. Nie wiele mi brakowało żeby dojść.
- chce Cię więcej Kochanie -wypychalam bioderka w jego strone. Moje ciało błyszczał od potu
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-o tak Damon - Jeczalam z rozkoszy jaką mi dawał. Nie wiele mi brakowało żeby dojść.
- chce Cię więcej Kochanie -wypychalam bioderka w jego strone. Moje ciało błyszczał od potu
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

wchodzil w nią o mocno i do samego końca. Trzymał jej biodra by się mu nie odsuwala..
-idelanie.. - Powiedział i westchnął.
-Bosko. - dodał i pieprzył ja mocno.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przymknęłam oczy i poddałam się rozkoszy , którą mi dawał. Wbijałam w jego ciało paznokcie coraz bardziej. Jęczałam i krzyczałam na przemian , było mi z nim cudownie.
-tylko mój -spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzał w jej oczy i uśmiechnął się, cały czas nie przestawal się wniej poruszać, wypełniał jej gorącą cipkę swoim kutasem, było mu z nią cholernie dobrze.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

wypychałam bioderka w jego stronę
-idealnie Damon -spojrzałam w jego oczy z pożądaniem i łapczywie pocałowałam jego usta , nie wiele brakował mi do spęłnienia.Coraz mocniej pulsowałam na jego kutasie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wchodził w nią mocno, czując jak coraz mocniej się na nim zaciska, było mu dobrze..
-Ooo tak, Mała..-wydyszał, czując jak mu dobrze.. Też już był blisko, przyspieszył jeszcze swoje ruchy.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po chwili doszłam mocno się na nim zaciskając. Moim ciałem wstrząsnął cudowny orgazm
-o tak Damon -wydyszałam i pocałowąłam czule jego usta była zakochana w swoim mężu tylko on dawał mi tyle rozkoszy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się do niej, pocałował jej usta zachłannie, czuł jak się mocno na nim zacisnęła. Jeszcze kilka pchnięć, a potem i od doszedł z głośnym jękiem.. Zastygł w niej na chwilę tylko wpychając w nią biodra i czekał aż skończy strzelać..
-Ooo tak, Mała. Idealnie.

Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pocałowałam łapczywie jego usta.
-Kocham Cię Wariacie -powiedziałam i zaśmiałam się
-chyba trochę zgłodniałam -puściłam mu oczko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Adrianny Blake”