Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i spojrzała na niego przez ramię..
-Wiesz. Tak na prawdę to nie az takie kłopotliwe.. I da się to zrobić.. Ale można potraktować to już jako początek gdy wstępnej.. - zaśmiała się lekko. Pocalowala go.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Tak..szczegolnie zapinanie sukienki.. - zasmial sie.
-No to co? Mozmey isc? - zapytal.
-I eh..wygladasz cudownie.. - cmoknal ja czule.
Ona zawsz ewygladala cudownie ehe
No i pewnie oszi do tego Escape najpierw na kolacje
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechali do domu taksa i od razu weszli do środka i do sypialni.. Pewnie się już po drodze trochę całowali i macali w taksi a w domu to już go rozebrała z koszuli i w samych spodniach go pchnela na łóżko.
Spojrzała na niego z góry. Pocałowała i uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ach..moja napalona Koica - wmuczal odewzajemniajac poclaunek i aptrzyl sobie na nia.Rozpial spodnie swoje i no siedzial sobie na lozk a z ebyla blisko niego to zlapa ja za tyle..pod sukienka..pcalowla jej brzuch kilak razy a potem juz zsnal z niej majtki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała sie jak złapał ja za tyłek.
-Ehh. Takie ładne majtki i tak potraktowane.. - powiedziała bo tak od razu je ściągnął nim jeszcze sukienkę..
Pchnęła go na łóżko żeby się położył i pomogła mu ze spodniami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No przeproaszam..za zrujnowanie towjego planu.. - zasmial sie Matty.
-wiec..mzoesz ja zalozyc..ja chcesz.. - zasmial sie.I z pozwolil jej robic ze soba co chciala.. ;p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Aj spadaj.. - zaśmiała się i spojrzała na niego. Pozbyla się jego spodni i zaraz bokserek.. Ujęła w dłoń jego chuja i zaczęła go chwilowo dłonią pieścić. Potem już pochyliła się nad nim i zaczęła mu obciągać..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wole nie bo mnie ominie cala zabawa - puscil jej oczko wesolo.
-ochhhh...tak Malenka! - wydyszal wlatakajac dlon w jej wlosy.Jego chuj szybko stanal i rozl w jej ustach
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się.. Oj nie ominie go nic. Nie pozwoli na to.
Jak mu obciagala to w końcu rozpiela sukienkę i została w tej bieliźnie samej, choć już bez majtek. Miała na sobie jakis seksy koronkowe wdzianko https://pix.bonprix.pl/imgc/0/0/1/8/3/4 ... gorset.jpg
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jezu kobieto..rozpalasz mnie niemilosiernie - powiedzial i przyciagnal ja do siebie.
Przewalil naplecy i wpol sie teraz w jej cipke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Niecierpliwiec.. - zaśmiała się i jęknęła cichutko czując jego język. Uniosła nogi do góry i rozchylila je na boki, wplotła palce w jego włosy i oddawała się temu zupełnie.
Jeczała cichutko poruszając biodrami..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie narzekaj. Chyba źle ci nie jest... - mruknął i wrócił do jej cipki.Lizał języczkiem każdy jej zakamarek..ssał łechtaczke czująć i widząc jak nabrzmiewa... zaczał wsuwac w nia paluszki czujac jaka goraca i mokra...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Matty.. - mruknęła, już była napalona cholernie na niego... Sale oddawała się temu co robił bo był w tym genialny..
-ooo Boże.. - jęknęła czując jak jej dobrze.
-Weźmiesz mnie w końcu? - przygryzla wargę i jej cialo falowalo. Była już blisko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-W koncu - zasmial sie i liznal jej cipke ejszcze a potem pocalunkami po jej cialku wrocil do niego w gore i wpil sie w jej usta.Nakierowal chuja na je gorac ai mokra cipke i sie w niej zaflebil z jekiem.
-Boze...jak przyjemnie - wydyszal i znow ja calowal.Poruszal bioderkam
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniała jego pocałunki bardzo zachlannie i poruszała mocno biodrami w jego rytmie...
-oooo boże.. Taak.. - jęknęła i czuła jak już jest blisko, bo wcześniej omal nie doszła..
-Oooch! Matty! - zawyła.. Wpila się zaborczo w jego usta. Doszła. Ale chciała jeszcze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Tellerów”