Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przejechałem rączkami po jej tyłeczku, jak tak usiadła i zaczałem całować jej usta..-Chyba przeszkadza mi to coraz mniej..-powiedziałem i zaśmiałem się lekko..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-lubię kiedy zajmujesz sie tylko mną Oliver-powiedziałam patrząc w jego oczy.
-bardzo Cię Kocham i straszną mam na Ciebie ochotę , co powiesz na szybki numerek na tym diabelskim młynie?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się na jej słowa..-Tylko nie rozhuśtaj za bardzo tego wagonika, bo spadniemy..-powiedziałem, a pottem wpiłem się w jej usta, a rączką zjechałem pod jej sukienke i zacząłem pieścić ją przez majteczki..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie martw się Kochanie nie zrobię niczego co by Cię skrzywdziło -powiedziałam i jęknęłam zachwycona to jak mnie pieści. Rozpięłam rączkami jego pasek , a później rozporek i wsunęłam dłonie w jego bokserki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się lekko i spojrzałem na nią rozbawiony, a potem aż westchnąłem, czując jej dłoń, mój członek sztywniał z każdym jej ruchem i stawałem się coraz bardziej napalony, więc też nie przestawałem jej pieścić.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-pamiętaj, że jak będziemy na dolne trzeba przystopować -powiedziałam i pocałowałam łapczywie jego usteczka , dłonią nadal pieściłam jego sztywniejącego członka, byłam totalnie na niego napalona.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem w dół..-Jeszcze mamy kawałek..-zasmiałem sie i spojrzałem na nią, a potem ściągnałem z niej majteczki i zacząłem ją pieścić coraz intensywniej, czułem jak staje się jeszcze bardziej mokra..-O tak, maleńka, uwielbiam Cię taką..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to dobrze , bo jestem tylko taka dla siebie-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy....-chyba nie wytrzymam dłużej, chcę Cię poczuć w sobie Skarbie-pocałowałam jego usta....dłonią dalej pieściłam jego członek byłam totalnie na niego napalona zwłaszcza , że byliśmy na świeżym powietrzu, ta sytuacja bardzo mnie nakręcała.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to nie krępuj się, kochanie..-powiedziałem, po czym ujalem jej bioderka i nabiłem ją na siebie dość mocno.. Patrzyłem w jej oczka..
-Jesteś cudowna..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jęknęłam dość głośno kiedy poczułam go w sobie....-jesteś idealny dla mnie -powiedziałam i zaczęłam się unosić i opadać na nim. Nie zwracałam uwagi na innych i na to czy ktoś na nas patrzył. Zaczęłam całować bardzo namiętnie jego szyję.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Cholernie mnie nakręcała, a to że nie zwracała na nic uwagi, to już w ogóle mnie doprowadzało do szaleństwa.
-O tak, kochanie..-powiedziałem do niej, czując jak się na mnie porusza.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesli pójdziemy za to siedzieć , wybieram celę z moim facetem -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem. Zaczęłam poruszać swoimi bioderkami ,zataczałam kółeczka i patrzyłam w jego oczy z podnieceniem było mi cholernie dobrze ,a ta cała sytuacja jeszcze bardziej mnie nakręcała , Dłonie oparłam na jego umięśnionych ramionach.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zasmiałem się..-Chyba nie ma takiego więzienia, w którym moglibyśmy się znaleźć w jednej celi..-powiedziałem, a raczej wydyszałem, patrząc na nią, byłem coraz bardziej podniecony tym, co się tu działo..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ja i tak bym chciała być z Tobą -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka. Nabijałam się na niego do samego końca , czułam go w sobie i całą sobą było mi cudownie pojękiwałam mu do uszka mówiąc mu jakieś świństewka, które przychodziły mi na myśl kiedy się kochaliśmy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poruszała się na mnie i podniecała mnie cholernie,..
-Jezu, Hon..-wydyszałem w końcu i spojrzałem na nią, bo mówiła do mnei wiele rzeczy, które mnie podniecały. Wsunąłem dłoń pomiędzy nas i zaczałem pieścić jej guziczek, coraz intensywniej..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kalifornia”