Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- wiesz, że od zawsze chcąłem dac Ci szczęście, więc to co mówisz sprawia mi radość bo od zawsze na tym bardzo mi zalezało - nie na slubie, choc to też ale o szczęściu jej mówiłem. Przyszlismy do kolejnych zabytków zwiedzając dalej miasteczko
- Wiesz, że zwiedzanie miasteczka jest znacznie fajniejsze gdy sie je zwiedza z kimś kogo sie kocha a nasze zdjecia - cykałem fotke z zaskoczenia - będa świetna pamietką
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zawsze dawałeś mi szczęście nawet bez ślubu-powiedziałam ujęłam w dłonie jego twarz i pocałowałam jego usteczka.
-ja w sumie nigdy nie przepadałam za zwiedzaniem-zaśmiałam się i zaczęłam robić dziwaczne miny kiedy robił mi zdjęcia , a później przyciągnęłam go do siebie i zrobiliśmy sobie parę fotek razem.
-myślałeś już o nasze podróży poślubnej?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Jeszcze nie bo póki co jesteśy na naszej dwudniowej wycieczce - zasmiałem sie - niemniej pomysle nad tym w TH i zobaczysz będziemy mieli tam wszystko - powiedziałem i odwzajemniłem jej pocałunek wydłużając go bardziej i tak sobie stanęlismy na dłużej na środku jakiegoś tam deptaka i całując sie mielismy w nosie reszte ludzi...
- bo papierek był jedynie formalnościa i nie było konieczny by dać Ci szczęście, ale od czasu gdy go mam jesteś formalnie jedynie moja a to znowu mnie cieszy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki, wplotłam palce w jego włosy i nie odrywałam się od jego boskich usteczek przez dłuższy czas.
-w takim razie pomyślimy o tym w Tree Hill , a co z dzieciakami zrobimy jadą z nami czy poszukamy im opiekunki ?-spytałam i się do niego uśmiechnęłam.
-dobrze jest mieć Ciebie przystojniaku -powiedziałam i złapałam go za pośladek.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No nad tym wszystkim myslimy pomysleć, zawsze mamy moja siostrę i Twoją obydwie musza się wprawiać i opiekowac bratankiem i sieostrzenicą, więc oni sie zajma naszymi dzieciakami a my podczas naszego miesiąca miodowego będziemy się zajmowac produkcją kolejnych potomków - pusciłem jej oczko a potem az lekko stanałem na palcach bo ten chwyt był niespodziewany... No i ruszyliśmy zwiedzac
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Chodziliśmy uliczkami i robiliśmy sobie zdjęcia by mieć pamiątkę no i oczywiście chcieliśmy pokazać zdjęcia dzieciakom.
-wiesz podoba mi się taki pomysł -powiedziałam i uśmiechnęłam się do Mila. Po drodze kupiłam sobie wodę bo było strasznie gorąco.
-nie męczy Cie ten upał ?-spytałam i spojrzałam na Mila
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Liczyłem na to, że taki plan bedzie Ci odpowiadał. Widzisz jednak Cie znam i wiem co lubisz - pusciłem jej oczko a potem owszem cyknelismy sobie kilka fotek a potem ją objałem i zwiedzalismy.
Podkradłem jej kilka łyków wody
- Jest gorąco, ale to po prostu wakacje, wole taki upał niż zimę, więc nie narzekam. Narzekać zacznę zimą jak temperatura spadnie poniżej 0 stopni. A skwirczeć i zgrzytać zębami będe jak będzie poniżej -10 stopni - zasmiałem sie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zawsze myślałam , że Wy włosi nie potraficie czuć się dobrze w takich niskich temperaturach , a wysokie są dla was normalne więc nie czujecie za bardzo różnicy, a jednak się pomyliłam-zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczka.
-chcesz wracać do hotelu czy idziemy jeszcze pospacerować po miasteczku ?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- A czy własnie nie potwierdziłem tą tezę?? Jest upalnie ale to normalnie bo jest lato i wole taka pgodę niż zimę. Nie lubie ujemnych temperatur i gdy takie są to zdecydowanie jestem marudny - zaśmiałem sie, bo nie wiem czemu uznała, że sie myliła
- Pospacerujmy jeszcze troche. Jestesmy najedzeni, zwiedzanie mamy prawie za sobą, ale mysle, że skoro jutro wracamy to spędźmy poza hotelem tyle czasu ile tylko sie da... Poza tym czeka nas plaża - pusciłem jej oczko
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a no tak plaża jak mogłam zapomnieć o tym -powiedziałam i słodko się do niego uśmiechnęłam.
-no nie wiem , po prostu powiedziałeś o tych ujemnych temperaturach , a wydawało mi się zawsze , że wy za nimi nie przepadacie no i raczej ich nie odczuwacie bo u was aż tak zimno nie jest-powiedziałam.
-jesteś pewny , że wracamy już jutro kontaktowałeś się z siostrą albo z Seanem?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Własnie dlatego, że u nas tak zimno nie jest to je odczuwamy, a ja mieszkając w TH zdecydowanie gdy mamy mroźne zimy to czuje i moge marudzić bo tego nie lubie - powiedziałem i objałem ja mocniej a potem spojrzałem na nią
- No własnie jak mogłaś o plazy zapomniec... takie plany mamy - zasmiałem się
- Wróćmy jutro, cokolwiek tam sie dzieje, będę spokojniejszy gdy sam tam będe
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś najlepszy -powiedziałam z dumą w głosie i pocałowałam jego usteczka....-do tego należysz tylko do mnie-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-a co na tej plaży miało się wydarzyć?-spytałam udając amnezję xD oczywiście mówiłam to z wielką powagą na twarzy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- ah no wiesz ja jestem najlepszy tylko dla tej najlepszej kobiety - powiedziałem z usmiechem cwanym na twarzy a potem sie zasmiałem
- Oj chyba plany tam sa jakieś wielkie, ale wiesz to nie ja je wymyslałem. Trzeba pójść i zobaczyć co i jak miasto lub wycieczkowicze nam zaplanowali - podłapałem jej żartowo/powazny ton
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy szliśmy uliczkami , pchnęłam Mila na ścianę budynku i zaczęłam całować zażarcie jego usteczka, oczywiście moje rączki powędrowały pod jego koszulkę.
-nie lubię kiedy masz tak dużo rzeczy na sobie -powiedziałam patrząc w jego oczka.
-nie wiedziałam , że tak bardzo interesują Cię atrakcje , którą ma dla nas organizator podróży-powiedziałam z cwanym uśmieszkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum miasta”