Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oczywiście, że nie tak..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..-tylko dla Ciebie to serwuję..-powiedziałem i pocałowałem ją namiętnie, przejechałem drugą dłonią po jej piersiach i miętosiłem je przez materiał bluzeczki.
-jesteś najlepsza..-powiedziałem i pieściłem jej guziczek, chcąc ją rozpalić..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no ja myślę , bo bym ucięła Ci te rączki -jęknęłam i schowałam twarz w jego klacie.
-ale mi dobrze -wydyszałam i spojrzałam na mojego męża. Zjechałam rączką na jego krocze i zaczęłam pieścić jego męskość przez materiał spodni.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie musisz mi niczego ucinać kochanie..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem na ustach, pieściłem intensywnie jej szparkę i zacząłem zagłębiać w niej paluszki, czułem jaka robi się wilgotna z każdym moim ruchem.. Byłem na nią coraz bardziej napalony.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiesz jak mnie rozpalić Skarbie -wydyszałam i poddałam sie jego pieszczotą. Rączką sama pieściłam jego męskość przez materiał spodnie. Oddychałam coraz głośniej , serce biło mi coraz szybciej , a ja miałam coraz większą ochotę na mojego seksownego męża.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Starałem się ją rozpalic jeszcze bardziej, czułem jak reaguje i nie przestawałem się w niej poruszać, zagłębiałem swoje paluszki w niej, całowałem zachłannie.
-Jesteś najlepsza, kochanie..-powiedziałem do niej, czułem jak się robię coraz bardziej podniecony i jak mi dobrze..
-Kocham Cię Ade..-powiedziałem i całowałem ją.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Kocham tylko Ciebie Damon -powiedziałam i czułam jak jestem spragniona mojego seksownego męża. Rozpięłam jego spodnie i zaczęłam sie ich pozbywać razem z bokserkami , nie obchodziło mnie to , że jesteśmy w ogrodzie.
-nie wytrzymam dłużej -jęknęłam i spojrzałam w jego oczy z pożądaniem.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na nią, byłem cholernie napalony, gdy pozbyła się moich ciuchów, to nie czekałem za długo i w sumie od razu wsunąłem się w nią z impetem, rozchylając jej nogi.
-Kocham Cię.. Jesteś najlepsza..-wydyszałem, czując jak oplata mnie swoim ciepłem..
Podniecało mnie to, że jesteśmy w ogrodzie, poruszałem się coraz szybciej, czując jak mi dobrze..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wpiłam się w jego usta i rozchyliłam jeszcze bardziej nogi. Czułam jak mój mąż wchodzi we mnie coraz szybciej i do samego końca. Poruszałam swoimi bioderkami. Pojękiwałam z rozkoszy i nie obchodziło mnie , czy ktoś nas zobaczyć.
-oh tak Damon!-krzyczałam coraz głośniej.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Podniecoało mnie to coraz bardziej, jak tak krzyczała, zarzuciłem sobie jej nogi na biodra, zaparłem się mocno o leżak i wchodziłem w nią z całym impetem..
-Jesteś boska..-wydyszałem do niej, czując jak mi coraz lepiej, coraz goręcej i jak jej krzyki na mnie działają.. Poruszałem coraz szybciej biodrami i pieprzyłem ją ostro..
-Krzycz, Mała..-wyjeczałem do jej uszka.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wplotłam palce w jego włosy i trochę je za nie ciągnęłam , kiedy tak mocno mnie posuwał. Byłam coraz głośniejsza. Krzyczałam jego imię z rozkoszy i zatracałam się w tym. Pocałowałam łapczywie usta męża , rączką zaczęłam błądzić po jego nagim ciele.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jesteś boska..-powiedziałem i posuwałem ją mocno, zaparłem się o ten leżak, który już ostro skrzypiał przy naszych igraszkach i wchodziłem w nią coraz szybciej.
-Uwielbiam Cię, Ade..-wydyszałem podniecony, czułem jak po moim ciele spływa pot, jak jest mi coraz bardziej gorąco.. Pomiędzy nas wsunąłem dłoń i zacząłem pieścić jeszcze jej guziczek.

Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja uwielbiam Ciebie -wydyszałam i poczułam jak zaciskam się na jego sztywnym fiucie. Krzyknęłam z rozkoszy i wbiłam w jego skórę paznokcie.
-o matko -wydyszałam kiedy zaczął pieścić mnie między nogami. Objęłam go mocniej w pasie nogami.
-jesteś najlepszy -czułam jak moje ciało drży z rozkoszy jaką dawał mi Damon. Serce biło mi coraz mocniej , a krew buzował mi pod skórą.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Poczułem jak zaciska się na moim fiucie i westchnąłem cicho, spojrzałem w jej oczka, a potem pchnąłem w nią jeszcze kilka mocnych razy, a potem zalałem jej szparkę swoim nasieniem. Jęknąłem głośno i spojrzałem w jej oczka.
-Jesteś boska..-powiedziałem, a gdy już doszedłem to wyciągnąłem a niej swojego fiuta, położyłem się wygodnie na leżaku, przyciągnałem ją na siebie i pieściłem jej guziczek intensywnie, chciałem jej dac jeszcze więcej..

Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przytuliłam się do męża i wpiłam się w jego szyję, kiedy nadal pieścił mnie dość intensywnie.
-boski jesteś -wydyszałam mu do uszka i delikatnie je przygryzłam.
-Kocham Cię Damon -spojrzałam w jego oczy z pożądaniem. Przez moje ciało przechodziły cudowne dreszcze , a ja znowu byłam napalona na niego.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ja Ciebie też kocham, Ade..-powiedziałem i pieściłem jeszcze jej szparkę, zacząłem wsuwać w nią jeszcze paluszki i poruszałem nimi coraz szybciej, wsuwając w nią głęboko.
-Jesteś najlepsza, kochanie..-powiedziałem i pieściłem jej piersi ręką.. Czułem jak jej ciało wije się pod wpływem jej pieszczot i było to zajebiste uczucie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Adrianny Blake”