Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A ona nie przestałą ani na chwilę, zmieniając tempo i kąt wchodzenia, żeby obojgu im było dobrze, więc w końcu oboje ponownie doszli, opadła na niego i pocałowała jego usta namiętnie.
-Jesteś najlepszy na świecie.. I tak mnie kręcisz..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a Ty kręcisz mnie Kochanie -powiedział, pocałował czule jej usta. Wyszedł z niej
-ale uwielbiam Cię posuwać -powiedział z cwanym uśmieszkiem
-zdecydowanie spora dawka sexu obowiązkowa w podróży poślubnej. Ogarnęli się i po jakiś 4 h byli na miejscu. Wsiedli do taksówki i pojechali do hotelu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ty mnie jeszcze bardzije.. -powiedziała wesoło i ogarnęła się, poubierała i powycierała..
-To prawda, ale reszta już na miejscu.. -powiedziała i faktycznie dolecieli i pojechali do hotelu.
pisz już tam
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Colton wraz z małżonką przyjechali na prywatne lądowisko gdzie czekał na nich samolot. Lecieli na Malediwy na dwa tygodnie. Wcześniej nie udało im się wyjechać bo musieli skończyć parę projektów. Wsiedli na pokład samolotu Colton od razu zamówiła dla nich szampana. Posadził sobie żonkę na kolanach i pocałował namiętnie jej usta
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Tyler z Cilią przyjechali taksówką na lotnisko. Mieli wynajęty samolot prywatny za wszystko płacił Christian. Obsługa zapakowała ich bagaże.
-gotowa , żeby zostać panią Gage ?-spytał i pocałował jej słodkie usteczka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Myślę że tak.. ale mam wrażenie że czegoś zapomniałam...- powiedziała i spojrzała na niego. Była dziwnie podekscytowana i jakiś miała w sobie wewnętrzny niepokój..
-A ty? - spojrzała na niego.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jeśli czegoś zapomniałaś to inni będą lecieć na wesele to nam to zabiorą -powiedział i zaśmiał się
-wiesz jak bardzo marzę o tym , żebyś została moją żoną -powiedział i spojrzał w jej oczy
-Kocham Cię i chcę spędzić z Tobą resztę życia , tylko Ty i ja razem już na zawsze -pocałował czule jej usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Yhm, niby tak.. w sumie też bez sensu że nie lecimy wszyscy razem.. - powiedziała. Nie lubiła tych prywatnych lotów, koszmarna strata dla środowiska xD
-Ja też tego chce, bardzo..- powiedziała miło, przejechała dłonią po jego policzku.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ale mamy jeszcze czas dla siebie no i na spokojnie wszystko ogarniemy zanim zjadą się goście -powiedział . Pocałował czule jej usta. Przyciągnął ją do siebie jeszcze bardziej
-czas na lot Kochanie -puścił jej oczko weszli do samolotu zajęli miejsca
-wiem , że będzie idealnie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Mam taką nadzieję.. -powiedziała. Stresował ją ten ślub, nie przepadała za tym, żeby być w centrum zainteresowania..
Oparła głowę na jego ramieniu i uśmiechnęła się.
A potem już polecieli.
Pisz na miejscu, bo ja nie wiem, gdzie oni mają wylądować xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyjechałam na lotnisko jeden z pomocników pilota zapakował moją walizkę na prywatny odrzutowiec. Zadzwoniłam jeszcze czy wszystko jest gotowe na nasz przyjazd, kiedy wszystko ustaliłam rozłączyłam się. Poprawiłam się i weszłam na pokład i czekałam na Tellera
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyjechał tutaj i odnalazł ja..
-Wow. Nie wiedziałem że cię stać na takie luksusy..- powiedział widząc ten samolot..
-To dokąd lecimy? - zapytał jak wsiedli na pokład i ruszyli.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Carla, Dani, David i Jeremy w końcu umówili się na ten wspólny wyjazd, więc w poniedziałek ogarnęli prywatny samolot i wszyscy wsiedli na pokład, a potem polecieli.
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

Załatwił im lot prywatnym samolotem jednego znajomego. Przyjechał zaparkował samochód dał swój bagaż i czekał na Jose.
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Ona w końcu też dotarła na lotnisko ta taksówką która jej zamówił..
-Dzien dobry, przystojnaiku...- powiedziała jak wypakowali jej walizki z samochodu..
Obsługa wzięła jej bagaż i wniosła na pokład..
-Gotowy do drogi? - zapytała miło I wsiedli na pokład.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LOTNISKO”