Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I o to chodizlo..czujac jego palce po kilku chwilac dszla z glosnym krzykiem.Wbila mocniej palce w jego ramiona czujac jak sie mocno an nim zacsiska
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Poczuł jak dochodzi i zaciska się na nim. Po chwili i on eksplodowala w jej wnętrzu. Pocalowal czule jej usta i opadł na poduszkę.
-tego mi było trzeba Skarbie -spojrzal na nią z uśmiechem na twarzy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oddychala głośno.polzyla się obok niego wtulajac w jego bok
-cudownie jak zawsze... nie mogę się doczekać wyjazdu... samolot jutro na 10.20 - powiedziała.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-to super , w sumie spędzimy trochę czasu u mnie , a wieczorem możemy zebrać się do Ciebie -powiedział
-no i od Ciebie możemy pojechać na lotnisko -spojrzał na swoją dziewczynę
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no super.. podoba minie ten plan - powiedziała Bliss.
-ale skoro tak to chyba się ubiorę.. jakby to naglenkgos wpadł.. 4-zaamial się i pocałowała go A potem się ubrał i wróciła do niego.
-i co?siostra była na wigilii?- zapytala
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-tak była na wigilii -powiedział /nie wiem co z jego siostrą więc lepiej nie pisać o niej
-jak chcesz możemy przenieść się do salonu -powiedział skoro się ubrała to w łóżku nie będą siedzieć w ubraniach przecież
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..to spoko - usmiechnela sie.OK.
-Jasne..toprowadz..moze poznam rodzicow.. - puscila mu oczko i cmoknela jego usta a potem poczekala na niego az sie ubierze i ogarnie i poszli do salonu pewnie
-Mowiles ze wyjezdzamy?Albo wgl ze masz dziewczyne? - zapytala
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Ostatnio coś się nie układało między Noah a Bliss chłopak wrócił do domu. Chodził na uczelnię wychodził z kumplami na piwko. dzisiaj siedział w domu oglądał coś w tv. W sumie od miesiąca nie miał kontaktu z Bliss sam nie wiedział co ma o tym myśleć. Dziewczyna wyjechał z miasta do pracy , ale nigdy nie było takiej ciszy zwłaszcza , że planowali ślub.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Skoro napisał do niej smsa to jak wróciła do domu to przyszła do jego pokoju. Kupiła im po drodze dobra kawkę..
-Hej braciszku.. - powiedziała wesoło.. On już teraz cały czas u niej mieszka? Czy jak?
-Co tam? Co tak sam siedzisz? W ogóle.. To.. Nie żeby mi przeszkadzała twoja obecność.. Ale co z twoim domem? I co z Bliss? - zapytała wprost. Bo on się niby wyprowadził do swojej łaski, a mieszka u siostry? Siadła sobie obok niego i podała mu kawke. Uśmiechnęła się. Ona po nocy za domem wraca dopiero jak coś xD

I btw. Masz go za młodego jakimś cudem. Mags ma 23 lata to on musi mieć więcej xD
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

No to był ich wspólny dom bo mieszkali z rodzicami więc on wrócił do domu. Tak on ma 24 lata
- a z Bliss to chyba koniec zdradziła mi w sumie się przyznała niedawno i wróciła na plan pracować nie mam w sumie co u niej szukać - powiedział
- dlatego też wróciłem do domu w sumie muszę zajść się odwołaniem ślubu itp - powiedział
- a co tam u ciebie?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uniosła brwi do góry i spojrzała na niego..
-Ooo wow.. -no takich rewelacji to się nie spodziewała..
-Ale kurde.. Wszystko w porządku z Tobą? -zmartwiła się o brata.. przytuliła się do niego.
-Przykro mi.. -powiedziała i eh..
-U mnie w sumie ok. -powiedziała.. - Studia na finiszu, praca wre, wyjeżdżam na tydzień do Paryża w piątek, bo Jake jest tam jeszcze i robi imprezkę pożegnalną.. -zaśmiała się..

No właśnie, bo jak Noah się wyprowadził do Bliss, to ja se wymyśliłam, że starzy też się wynieśli i zostawili chatę Magnolii xD Ale no spoko, mogą mieszkać razem, mi tam rybka :P tylko on ma tamtą chatę wolną, więc jak mają mieszkać razem, to zmień nazwę domu i wywal tamten :P
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

On sobie kupi coś swojego na razie wprowadził się do Mags bo tamten dom był Bliss.
-tak wszystko ze mną w porządku -powiedział do siostry
-zajmuje sie rehabilitacją i na tym się skupiam -powiedział
-ano to fajnie , zostanę u Ciebie trochę rozejrzę się dla siebie za jakimś domem , albo mieszkaniem -powiedział
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Tak, to teraz najważniejsze.. - powiedziała miło i uśmiechnęła się.
-Potrzebujesz jakiejs pomocy w tym czy coś? - zapytała jako dobra siostra.
-Pewnie. Nir krepuj się.. W końcu to też twój dom.. - powiedziała miło.
-Nie musisz przecież od razu zaraz szukać czegoś dla siebie.. Możesz trochę pomieszkac.. Przyoszczędzić.. No jak tam chcesz, braciszku.. - dodała z uśmiechem.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

- nie dzięki muszę wykonać parę telefonów bo na razie i tak była rezerwacja więc tylko ta kasa przepadnie- powiedział
- dzięki wiesz starzy się wyprowadzili a ja ci się zwalam na głowę - powiedział
- muszę coś sobie poszukać i pomyśleć co dalej
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No rozumiem.. - powiedziała i pokiwala głową..
-Mi to nie przeszkadza.. - uśmiechnęła się. - po prostu chcę dla ciebie jak najlepiej...
-Jasną sprawa.. Nie musisz się spieszyć.. I co jak co, zaraz masz tydzień chatę wolna.. - zaśmiała się.
-ej, zamówimy jakąś pizze? Głodna jestem... - powiedziała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Magnolii Plumier”