Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszliśmy z Frankiem do pokoju....-co powiesz na tą sypialnię?-spytałam i podeszłam do drzwi balkonowych , które prowadził na wielki taras no i można było podziwiać ogród , który w ostatnim czasie był bardzo zaniedbany. Odwróciłam się i spojrzałam na Franka mierzyłam go wzorkiem , a w mojej głowie milion myśli przelatywało mi w tej chwili.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Piękna..-powiedziałem stojąc w progu, sam nie wiedziałem, czy mówię o pokoju czy o niej, ale wszystko było adekwatne, zamknąłem za sobą drzwi i podszedłem do niej i stanąłem za nią przy tym oknie, wdychałem jej zapach, odgarnałem jej włosy na jedną stronę i musnąłem jej kark, wsuwajac ręce pod moją koszulkę na jej piersi.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- w takim razie należy do nas-powiedziałam i odwróciłam twarz w jego stronę, uśmiechnęłam się do niego. Kiedy do mnie podszełd przymknęłam oczy i delektowałam się tym co mi dawał , tak długo na to czekałam , że nie potrafiłam się mu oprzeć.
-chcę spędzić tą noc z Tobą-powiedziałam i spojrzałam głęboko w jego oczy....-wiem że umowa była inna , ale chce tego , możesz to dla mnie zrobić ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-I bardzo dobrze..-powiedziałem bardzo cicho..
-Możemy spędzić tę noc razem..-przejechałem rękoma po jej brzuszku..
-Chcesz jeszcze?-zapytałem zjeżdżając rekoma na jej guziczek i zastygłem na chwilę, czekając na jej słowo.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zdecydowanie chcę tego jeszcze więcej , ale jeśli nie będziesz miał siły daj mi znać -powiedziałam i zakołysałam swoimi bioderkami , przez co pieścił mój guziczek.
-możemy zrobić to bez gumek , jutro kupię tabletki -powiedziałam i odwróciłam twarz w jego stronę.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzałem na jej kołyszące się bioderka i od razu paluszkami zacząłem ją pieścić..-Jesteś cudowna, zrobię wszystko, by Cię zaspokoić dzisiaj.. Gumeczki przez jakiś czas jeszcze się przydadzą..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-chcę , żebyś czuł więcej przyjemności ,a 72 po działają idealnie więc nie musisz się męczyć -powiedziałam i pocałowałam z języczkiem jego usteczka.....-chodź poświęcić to łóżko-powiedziałam i pociągnęłam go za sobą.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nie wie, czy jest sens truć Cię tabletkami..--powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..-Wolę poczekać jakiś czas, a potem jak już zaczniesz je brać, to będę miał Cię w pełni..-puściłem jej oczko..
-Na razie nie przeszkadzają mi tak bardzo te gumki..-pocałowałem zachłannie jej usteczka i ruszyliśmy w stronę łóżka.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-dobrze więc jak chcesz -powiedziałam po pocałunku. Opadłam na łóżko i pociągnęłam go za sobą....-wystarczy , że będziesz dawał mi zapomnienie i cudowne przeżycia-powiedziałam i pocałowałam jego usteczka. Jedną nóżkę założyłam na jego bioderku. Dłońmi błądziłam po jego umięśnionej klacie.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Dam Ci, co tylko chcesz..-powiedziałem do niej i pocałowałem ją zachłannie, a potem, przejechałem ręką po jej udzie, którym mnie przyciągnęła do siebie i klapnąłem lekko jej tyłeczek..
Całowałem zachłannie jej usteczka, napierając na nią języczkiem, cholernie mnie podniecała ta kobieta.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-więc do dzieła -powiedziałam podnieconym głosem. Czułam jak mnie rozpala. Przymknęłam oczy i delketowałam się jego pieszczotami i dotykiem , który sprawiał mi wielką przyjemność. Dłońmi błądziłam po jego pleckach.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Jeździłem po jej gorącym ciałku rączką i rozpalałem dotykiem jej skórę, w pewnym momencie pocałowałem jej usteczka, a potem zjechałem pocałunkami na jej szyjke i zacząłem pieścić rękoma jej piersi .
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jego dotyk sprawiał mi mega przyjemność , poddałam się temu. Oddychałam coraz głośniej , przez moje ciało przechodziły cudowne dreszcze....-podoba mi sie to jaki jesteś -powiedziałam seksownym głosem . rączkami zaczęłam błądzić po jego nagim ciałku. Dotykałam każdy skrawek jego skóry , tak jak bym uczyła się go na pamięć.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Mi też się podobasz...-powiedziałem i uśmiechnąłem się, a potem zjechałem pocałunkami jeszcze niżej na jej dekolt i piersi, zacząłem całować jej sutki i dotykać jej rozpalonego brzucha, a już po chwili zjechałem między jej uda i zacząłem dotykać jej szparki dośc intensywnie i piescić ją jak umiem najlepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”