ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyjechaliśmy autem nad jezioro....-wow ale tu pięknie -powiedziałam i kiedy się zatrzymał. Wysiadłam z samochodu , żeby rozprostować kości....-mogła zabrać strój kąpielowy-powiedziałam i zaśmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj, tam strój kapielowy.. Wyskakuj z ciuchów i do wody..-powiedziałem, parkując samochód, a potem wysiedliśmy..
-Zawsze możesz wskoczyć w bieliźnie..-powiedziałem i zaśmiałem się lekko..-No chyba że jej nie masz, to wtedy bez, nie będę patrzył, a nikogo nie ma..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ej napaleńcu opanuj sie -powiedziałam i szturchnęłam go w ramię.
-na razie musze rozprostować kości , a później się zobaczy najwyżej wyśle Cię do samochodu , a ja sobie popływam-zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie będzie pokazane więcej niż bym wcześniej nie widział..-powiedziałem nieco wrednie i zaśmiałem się..
-No fajna pogoda, bejbe, to trzeba korzystać..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-Ale ja się nie dam nigdzie wysyłać..-zaśmiałem się..-Poza tym z auta tez będę widział..

Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-bo w łeb zaraz dostaniesz-walnęłam go pięścią w ramię....-nie bądź bezczelny Sean -powiedziałam i zasłoniłam się tak jak by miał rentgen w oczach.
-ale z samochodu nie będziesz tak dobrze widział , nie masz aż tak dobrego wzroku-powiedziałam i potargałam go za ucho
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wzrok mam prawie doskonały, nie obrażaj mnie, małolato..-zaśmiałem się..
-I nie zasłaniaj się tak, i tak nic Ci to nie pomoże..-powiedziałem i spojrzałem na jej ciałko, przyciągnąłem ją do siebie i cmoknąłem jej czółko.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteś okropny Farris-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-mogłam zabrać kajdanki przykułabym Cię do kierownicy samochodu-powiedziałam i zaśmiałam się. Wzięliśmy nasze rzeczy i poszliśmy w stronę jeziora się rozłożyć przy brzegu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Zawsze byłem, ale wiesz.. Znasz mnie już trochę..-powiedziałem i spojrzałem na nią, a potem faktycznie rozłożyłem koc na brzegu i wziałem ten koszszyk i postawiłem go obok, sam rozebrałem się ze swojej koszulki i usiadłem na tyłku na tym kocu..
-Ja się rozbieram, ty też dawaj..
-A nie mów mi tu lepiej o kajdankach, bo to jest..-aż syknałem..-działa na moją wyobraźnię..-zachichotałem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie no , z Toba to się nie da rozmawiać -powiedziałam i poczochrałam jego włosy. Usiadłam sobie na kocu , ale się nie rozbierałam.
-mogłeś zabrać ze sobą striptizerkę , ja nie zamierzam paradować przed Tobą w bieliźnie -powiedziałam i wytknęłam mu język.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dopiero teraz to stwierdziłaś?-zapytałem i zaśmiałem się, patrząc na nią..
-W bieliźnie nie, ale w stroju kąpielowym nie miałabyś oporów?-zapytałem i spojrzałem na nią uwaznie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak właśnie stwierdziłam to w tym momencie Geniuszu-powiedziałam i wytknęłam mu język.
-strój kąpielowy , a bielizna to dwie różne rzeczy -powiedziałam do niego i wyciągnęłam z koszyka wodę , żeby się napić, bo było gorąco.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Niby dwie różne, ale zasłaniają to samo..-powiedziałem i wzruszyłem ramionami..-Więc ja tam nie widzę różnicy..-zaśmiałem się i spojrzałem w jej oczka..
-Daj trochę..-powiedziałem i wyciągnąłem rękę w jej stronę, by mi podała picie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie dyskutuj ze mną o moich ubraniach -powiedziałam i walnęłam go w ramię , po chwili dałam mu swoją wodę i położyłam się na kocu , przymknęłam oczy i się opalałam.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się lekko..
-Dobra, dobra.. -powiedziałem i wzruszyłem ramionami..-Jak tam chcesz..-spojrzałem na nią, jak się tak połozyła..
-Nie wiem, czy wiesz, ale przez ubranie się nie opalisz..-powiedziałem i sobie siedziałem bez koszulki, no bo ją zdjąłem.. I ja sie opalałem xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obrzeza miasta”