Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ja tam Silver nie lubię zrobiła się dziwna w tych odcinkach , kiedyś była ciekawszą postacią. Teraz bawi się wszystkimi , a ta jej ciąża jest śmieszna jak dla mnie, po cholerę chce tego dziecka jak nie jest pewna.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Chce tego dziecka, bo chce być matką a, że musi poddać sie operacji to chce je urodzić nim się jej podda. Może to dziwne, bo to takie zachodzenie w ciążę trochę na siłę by zaspokoić swoje ewentualne późniejsze chęci (w sensie po operacji np za rok poczuje chęć bycia mamą a ciąża wtedy nie będzie możliwa)...
Niemniej z dziewczyn ja zawsze Silver najbardziej lubiłem, najmniej Naomi i Annie, one się tak zmieniały na tej ostatniej pozycji :P Z chłopaków nie przepadałem za Ethanem i fajnie, że odszedł, reszta była różna, ale chyba nigdy nie miałem etapu by nie lubić Liama, więc chyba postawię na niego :P
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Śmiać mi się chciało z tego wątku z Vanessą, był tak cholernie oczywisty, ze aż bolało..
W sumie Silver trochę świruje z tym dzieckiem :P Liam albo Navid powinien jej zrobić dzieciaka, a nie jeszcze Teddy'ego w to wplątali (dziecko będzie brzydkie xD)
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Serial się jakoś kręci w sumie wydaje mi się trochę ciekawszy niż był do tej pory , oby utrzymali poziom odcinków , to aż będzie chciało się oglądać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

nie no moze ostatni odcinek nie najgorszy choc u każdego w sumie prawie sie wszystkie zwiazki pozypały hehe

ale ten poprzedni o tym alternatywnym zyciu Annie... - koszmar....najgłupszy odcinek jaki był :P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kazdy serial musi taki jeden z alternatywą miec... OC - co by było gdyby Ryana Cohenowie nie adoptowali
OTH nawet kilka miało a zwłaszcza ten Lucasa co łaził z Keithem.... 90210 teraz ten z Annie.... No wszędzie było coś takiego, więc niestety patent nadal sie pojawia
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A mi ten przedostatni odcinek nawet się podobał, było coś innego.
Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek, szczerze to był jeden z gorszy odcinków. Silver wkurwia mnie na maksa niech umrze z tym dzieckiem i będzie święty spokój. Liam zaczyna mieć charakterek mam nadzieje , że będzie jeszcze coś ciekawego z tym złym i niewyżytym Liamem. Ade spoko tylko szkoda , że nic ciekawego się u niej nie dzieje. Naomi i ten jej Max dla mnie od dawna nie istnieją dla tego serialu są taką zapchaj dziurą.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tez mnie drazni nieco ten wątek z dzieckiem Silver....Max i Naomi...cóz od dawna wiadomo było, że to nie wyjdzie bo ona sie sprawdza tylko w roli organizatorki tych imprez itp wiec...
Ade zupelnie nie wiedza chyba co z nia zrobic wiec bez sensu teraz..
a reszta..ja nie wiem dali by se na wstrzymanie, że labo wszystkie zwiazki sa super albo jakies problemy...
jedynie co fajnie ejst a przynajmniej sie zapowiada to Liam :)
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

wgl to chciałam napisac, że serial z tego co mi wiadomo skasowali i ostatni odcinke bedzie w maju.. :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ostatnie odcinki nie były najgorsze. Podoba mi się zachowanie Ade w stosunku do Silver , której w tym sezonie po prostu nie trawię robi z siebie ofiarę losu ,a takich postaci nienawidzę. Książka Annie fajny pomysł no i wrobienie braciszka może być ciekawie. Mam nadzieje , że Silver nie dostanie tego dziecka bo z tego co widać nie jest gotowa na dziecko tylko krzywdę mu zrobi. Liczę , że Ade nagra jeszcze płytę :D
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Fajne zakończenie serialu chociaż ja bym jeszcze parę odcinków obejrzała. Przydałby się na końcu jakiś ślub jak dla mnie. Ade i Navid razem szkoda , że tak późno xD no i nie odczekałam się tej kariery Ade w serialu <lol2> Silver w sumie dostała za swoje i jakoś nie jest mi jej żal. Przez ten sezon była cholerną egoistką i nie liczyła się z nimi , a jeśli tak bardzo chciała to dziecko to mogła je adoptować i nie było by problemu, albo po prostu mogła zmienić ojca dziecka, a robili z tego jakieś mega problemy na siłę.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nie mogę uwierzyć, że to koniec. Kocham ten serial <3
Nagle okazało się, że ostatni odcinek, bo oglądalność za niska. Mogli tak sformułować odcinek, że na końcu pokazaliby co jest 5 lat później, bo ciekawi mnie bardzo to co by było dalej :P
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ja też żałuję , że serial się skończył jeszcze parę odcinków bym zobaczyła zwłaszcza , że te ostatnie zaczynały być na poziomie i to całkiem niezłym.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

mnie tam nie przeszkadza, że koniec serialu bo moim najulubienszym nie był jednak...zmaścili finał.Wiele spraw niewyjaśnionych do końca co jest wkurzające , bo ja sie kończy serial moim zdaniem to tak aby nie zostały niedopowiedzenia itp.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wiesz może ktoś kiedyś nakręci ciąg dalszy tak jak było z tym 90210 xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”