ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Adrianna i Dixon to jakieś kpiny mam nadzieje, że oni nie będą parą bo się potnę moja najlepsza bohaterka z takim wieśniakiem jakaś masakra. Annie staje się dziwką i dobrze jej tak za słodka była. Naomi jak zawsze nudna, Navid i Silver są beznadziejni jako para osobno zdecydowanie byli ciekawszymi postaciami.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Mam nadzieje, że Ade dowie się o córce no i że wróci do Navida. Bo ona i Dixon to jakaś masakra.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

no tez mam nadzieje, że Navid jej to powie a nie nagle sie rozmyśli.I fakt z Dixonem to beznadziejna para. Nie mówię, że ma wrócić do navida ale niech nie bedzie z Dix.:P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ja zaczynam oglądać od początku, bo dużo mnie ominęło. Na razie siedzę w pierwszym sezonie :p
A wcześniej widziałam, jak wieszacie psy na Naomi... Powiem wam szczerze, że w starej wersji, wszyscy wieszali psy na Kelly, która ostatecznie stała się zupełnie inna niż była na początku. Myślę, że to samo spotka Naomi.
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Naomi jak na razie nic się nie zmienia więc wątpię , że ją zmienią.
lat
cm

Post

Jak dla mnie odcinki są juz teraz nudnawe :/
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Naomi się nie zmienia, bo to jest dopiero 4 sezon serialu... Kelly zmieniła się dopiero wtedy, gdy zakochała się w Dylanie, co miało miejsce trochę później. W końcu serial miał 10 sezonów.
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Tutaj aż tak dużo sezonów nie będzie bo im więcej sezonów tym nudniejszy serial :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odcinek bardzo fajny mam nadzieje, że Ade będzie jeszcze z Navidem no i że będzie więcej odcinków z jej córeczką. Super że Ade i Silver znowu są przyjaciółkami. Jak dla mnie mogli by zamknąć Dixona bo jest dla mnie zbędny w tym serialu.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odcinek całkiem przyjemny, ale nie mogę znieść widoku Ade i Dixona razem bleeee. Mam nadzieję, że Ade nagra jakieś nowe piosenki i pokażą jakiś jej występ.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Biedna Ade znowu ma kłopoty przez durną blondi mam nadzieje , że niedługo wszyscy się dowiedzą jaka na prawdę jest Vanessa. Silver ładnieje z odcinka na odcinek oby tak dalej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Biedna Ade znowu ma kłopoty przez durną blondi mam nadzieje , że niedługo wszyscy się dowiedzą jaka na prawdę jest Vanessa. Silver ładnieje z odcinka na odcinek oby tak dalej.
zgadzam się ze wszystkim. Tak blon lala mnie od pierwszego odinka jak sie pojawila wkurza....nie zxnosze jej.A Ade znow zaczynam lubić nawet.:P
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ja tam Ade uwielbiam :D w sumie teraz to tylko ona mi się podoba w serialu, szkoda tylko że jest jej tak mało :/
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

a ten serial to w sumie wgl juz czasem widac az ze nie maja ciekawych pomysłów...a ta blondi to mnie tak wkurza ze ho ho! mam nadzieje ze w koncu sie wyda ja z niej suka ;p
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Już się wydało <lol2>
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”