Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

no fajnie widac jak go kocha jak ledwo minela chwila a ona od razu wskakuje innemu do łózka.odczekała by chociaz ileś faktycznie.....phie!
lat
cm

Post

Jakoś nigdy nie było widać miłości pomiędzy Ade i Dixonem więc to że się przespała z innym jakiejś tragedii u nich nie robi.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

no tak nie robi ale pisałam o tym bo Milo twierdzi, ze ona go wielce kocha..:P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

3 odcinek myślę , że jak na razie najlepszy w tym sezonie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ostatnio wkurza mnie ten serial i to masakrycznie. Dixon po wypadku prawie wstaje na nogi , lata o kulach jak by po prostu sobie skręcił nogę, a teraz jeszcze robią z niego ofiarę :/ powinien go ktoś dobić i by był święty spokój. Bardzo dobrze , że Liam rozstał się z tą nauczycielka bo była ona jakaś dziwna jak dla mnie. Brakuje mi ciągle wątku Ade, w którym nagra płytę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Chloe Kent pisze: powinien go ktoś dobić i by był święty spokój.
zgadzam sie xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

całe szczęscie, że Dix nie poprosrił Ade o rękę :P Bo jakby się zgodziła to by była masakra...
A co do tej policjantki co niby ochrania Liama....od razu wyglądała na dziwną..:)
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odcinek fajny, ciesze się , że Dixon dowiedział się o zdradzie Ade mam nadzieje , że teraz Ade znajdzie sobie jakiegoś fajnego kolesia.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No tez sie ciesze z tego powodu...w końcu nie bedzie tej udawanej jak dla mnie miłosci hehe a Ade mogła by byc z tym jakk mu tam...no co zdradziła z nim DiXona bo widac, że ich do siebie ciegnało:P
a wkurzył mnie tez motyw jak ten cały mąż Naomi w pewnym sensie oskarzył ją o to, że to przez niego go wywalili z firmy.W koncu to on chcial tamta bane zatrudnic wiec N to zrobiła dla niego ;p
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

To prawda, Max przesadził obwiniając Naomi... Wydaje mi się, że okaże sie, że tą babkę nasłał Alec i pewnie zdradził jej rozwiązanie zagadki z rybkami.... Pewnie tak sie okaże, bo to pewnie kolejna zagrywka by pokazać Naomi kto jest dla Maxa lepszym "wspólnikiem"...
Co do Dixona i Ade to mi było wszystko jedno kto z kim jest. Obawiam sie jednak, że Dixon będzie teraz dla niej sporym wyzwaniem w pracy... ten jego tekst, że jest jego własnością bo podpisała kontrakt :P
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Widząc zapowiedzi kolejnego odcinka to prawda , Alec zaplanował całą akcje z tą babką :D
Ja myślę , że Ade zmądrzej i nie będzie przejmowała się Dixonem , to że ma podpisany z nia kontrakt nie świadczy o niczym, a na pewno nie o tym , że ona jest jego własnością. Kolesiowi się lekko porąbało w głowie , mam nadzieje , że go zabiją w najbliższym czasie i będzie święty spokój z tym palantem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ty byś wszystkich zabijała.... w wampirach Matta tutaj Dixona.... kogo jeszcze zabijamy??
hih
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Max jest zbędny w serialu, no i niestety Vanessa żyje a powinna zniknąć bo jest beznadziejna.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

fakt, ona jest okropna i kto ja tam wie po co ja zymają...a to, że zyje..to było ocztwiste i tylko kwestia czasu az to wypłynie :P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

no i wypłyneła :P Kolejny odcinek w styczniu lub lutym nawet :P Niemniej sie trochę miesza... wiedziałem, że Dixon będzie z tą nową (Mellisa z circle'a), teraz czas by Ade miała kogoś fajnego i przydałby się ktoś fajny dla Silver.... nawet w sumie jestem za Liamem.... byle nie Nawid
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”