Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No i zaczął się 4 sezon :)
Pierwszy odcinek był trochę nudnawy! Jednak nie spodziewałem się że Georgina taki numer wytnie biednemu Danowi, on mimo wszystko nie zasłużył sobie na to a on jej uwierzył i do tego potem podpisał akt urodzenia! Naiwny Dan! Na szczęście Rufus odkrył prawdę że Milo nie jest synem Dana.
Nate stał się playboyem. Szkoda... Serena wróciła do miasta a zamiast wybrać między Danem i Natem została sama bo oboje mają kogoś...
Blair zaczęła w Paryżu umawiać się Loisem ale wtedy znowu pojawił się Chuck Bass ale bardzo zmieniony.
Genialna była scenka między Blair i Chuckiem na peronie! Widać było tą chemię między nimi!
Jestem ciekaw co wydarzy się dalej w związku z Sereną, Danem i Natem jak i Chuckiem i Blair! :-> ;)
Nate Archibald|| 20 lat || Student & Mathias Freud|| 23 lata || Projektant wnętrz, muzyk ObrazekObrazekObrazekObrazek Eric van der Woodsen|| 18 lat || Uczeń & Jason McLoyd|| 24 lata || Model, aktor ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No ja czekam na to co z biedna S moją, bo samiutka jak palec została :P

I w ogole.. Blair i Chuck <zakochany> Niech będą już raze znowu, no!
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

A ja tam nigdy nie lubiłem tego serialu i par w nim. No może poza Danem z Sereną. Uwielbiałem też Erica i Jenny, szkoda, że Eric okazał sie gejem :( Dan teraz fajnie wygląda z Vanessą a reszta mnie jakoś nie interesuje.
Czekałem aż Lilly będzie z Rufusem :) a w tym sezonie fajnie, że pojawił już się Eric, czekam na Jenny.
Wade Robson, 27 lat, choreograf
dzisiaj

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Eric wyglądał na geja od początku :P a przynajmniej jego postać była na taką kreowana :D
Mi się to akurat podoba. Szerzą tolerancję. :P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Szerzenie tolerancji tolerancja, ale w książkach to Chuck był bi a nie Eric... poza tym ja lubie przyjaźń Jenny i Erica i tworzyliby fajną parę
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odcinek hmmmmmm...normalny, ale oczywiśćie że nie mogło byc tak pięknie, że uda się sprzedac temu komu chcą Bass Industries więc..mona się było spodziewać czegoś tego typu...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Powrót na antenę 18 kwietnia
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

I koniec, chlip, chlip. Smuteczek :(
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

no tak....ale w sumie chyba dobrze bo juz nie mieli co wymyslac i w kóko tylko na nowo podrzucaniem niektórym kłód pod nogi :) ogolnie mnie sie podobał odcinek...:)
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Bardzo dobrze, że się skończyło! Pod tym względem się zgodzę, bo już trochę naciągali... A nawet bardzo.. Jednak mimo wszystko, smutno mi z tego powodu :P Bo to był jednak bardzo fajny serialik :D
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Chyba moje 4 podejście do tego serialu , właśnie skończyłam 1 sezon i jak dla mnie żadnych rewelacji , w kółko to samo. Może w 2 sezonie zacznie się coś dziać xD
Co do postaci to żadna z nich nie jest ciekawa wszyscy są równi nikt nie odstaje. Myślę że to wina gry słabych aktorów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”