Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Josephine Morgan pisze:Położył ręce na jej bioderkach kiedy muzyka się zmieniła na wolniejszą
-to zależy czy chcesz jechać gdzieś dalej czy bliżej -powiedział i spojrzał w jej oczka
-wystarczy że powiesz ile chcesz jechać na ten nasz wolny weekend -powiedział
- A w sumie można gdzieś niedaleko.. Ale może choc.. Nie wiem. Szybki lot na Floryde.. Tam jest cieplej niż tutaj.. I na pewno miło byśmy spędzili czas.. - uśmiechnęła się i spojrzała na niego.
-co o tym myślisz?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..taka kobieta zawsz epowinna grac piersze skrzypce..niewazne gdzie - doaprl.
-OkTo dobrze - no coz..nic a moze cos ale jednak....czul ze tka musi.Innej by nie pzeproaszal..ale ja tak.
-To co? Moze odbijany na momencik? - pscil je ockzo i po chwili juuz porwal Savane do siebie



-Uu az tak?To beirz - zazartowala smiejac sie.Moknela go.
-Yhmm..jak cdownie podsmowale skumpla..teraz juz wszyskto o ni wiem - powiedziala woelso.
-Powinny wiec tak..bedzie faaajniee - powiedziala wyciagajac bo jz ja CHarlie porwal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No słodziak jakich mało z niego. Kto by pomyślał..
Zaśmiała się jak wyskoczył z tym odbijanym ale cóż. Wylądowała w ramionach Marka to nie miała na co narzekać.. Tańczyła sobie z nim jakąś chwile. A potem co? Wrócili chyba do stolika wszyscy na drineczka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jasne..mysle ze w sumie moze jakos niedlugo cos sobie zalatwie to sie odezwe - pokiwal glowa.
-No ne wiem..a utrzymujesz z kims wgl kontkty? - zapytal.Pn tam pewne z kilkoma kumplami.
No i w koncu przyszli na parkiet.okrecil ja a potem sobie juz tanczyli
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Fajnie, od razu dawaj znać.. - powiedziała miło i już sobie tańczyli.
-Z kilkoma osobami dość regularnie. Ale to wiadomo jak jest jak się już nie mieszka w tym samym mieście.. - powiedziała i zarzuciła mu ręce na szyję, uśmiechnęła się do niego słodko. Dawno nie była z nim tak blisko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiem, w cyzm rzecz - usmiechnela sie.
No troche sie zdziwil jak sie tka nia niego "rzucila" ale jakos..niespecjalnie mu to przeszkasdzalo.Wrecz przeciwnie.Objal ja mocniej przyciagajac do siebie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Nie rzuciła się! Tylko zarzuciła mu ręce na szyję. Spokojnie i nie z impetem. XD
Chwilę tak sobie patrzyła w jego oczy i uśmiechała się, fajnie że ją tak objął więc się poruszała obok niego i tańczyła całkiem już seksownie, poruszając bioderkami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

wiem xD
tez na nia patrzyl..usmiechal sie a wkoncu onbrocil ja do sieie tylem i objal za bioderka przyciagajac do siebie blisko.Poruszlai sie w jendym rytmie..nie za syzbkim..ale dosc sexownym.zaciagnal sie jej zapachem i musnal ustmai lekko jej szyjke..w sumie to chyba zapomniawszy sie xd
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Potrzebowała takiego wyjścia i trochę rozrywki.. Jednak jak poczuła to muśnięcie ustami na swojej szyi to dopiero wtedy poczuła się jakby przeginała, ale z drugiej strony tak jej brakowało drugiego człowieka.
Wzdrygnela się lekko i odwróciła przodem do Iana. Spojrzała w jego oczy. Nie wiedziała co to miało znaczyć w ogóle. Czuła się rozbita i zagubiona.
-Nie powinieneś tak robić.. - powiedziała w końcu. No nie powinnien a że chciał i ona chciała to inna sprawa xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odsunela sie od niej..
-Ee..przepraszam Ci..zapomnialem sie.. - powiedzial.
-idzimey sie napic ejszcze? - no coz..hcyba nie mogl byc za blisko niej..teraz.. po alkoholu haha
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Nie szkodzi.. Tylko.. No nie rób tego więcej.. - powiedziała i tak się dłonią złapała za to miejsce na szyi jakby chcac zatrzymać ten słodki pocałunek. Chwilę patrzyła na jego usta..
-Tak. Chodźmy na drinka.. - powiedziała i złapała jego dłoń i poszli do baru z powrotem.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Czyli jednak konkretna impreza, skoro w Vegas się skończyło.. - zaśmiała się..
-Nie mój eks.. Nie nachodzi mnie.. Zniknął z miasta.. Więc nie stanowi żadnego problemu.. - powiedziała i weszli na parkiet to sobie wzięła jego dłoń i póki co się seksownie koło niego poruszała.
Uśmiechnęła się zachęcająco i wywijała bioderkami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A noo..bylo minelo - powiedzial.
--To dobrze.. - skinal glowa na tego ex i juz byli ma parkiecie.usmiechnal sie widzac jak sie porusza.Chwile sie tma noo..wczuwal w rytm a ja juz byl "rozkrecony" to okrecil ja sobie do siebie tylem i zlapal ja za bioderka.Poruszali sie w jendym rytmie do muzyczki[
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na tą pozycję i sobie tańczyła ocierając się tyłeczkiem o jego ciało..
Ułożyła sobie dłonie na jego dłoniach i tak się chwilę ocierali xD a potem odwróciła się do niego przodem i spojrzała w jego oczy.
Uśmiechnęła się słodko i przejechała paluszkiem po jego policzku.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Eh... ocierali ocierali A jemu to już tam tak gorąco się zrobiło.. nie tylko od gorąca w klubie.
Uśmiechnął się do niej.. miał mały dylemat.. chciał ja przelecieć.. I może.. może ona też tego chciała ale z drugiej strony nie był tego pewien.. A nie chciał jej odstraszyć. Chciał się z nią jeszcze spotkać..
Zjechał łapkami nieco na jej tyłek przyciągające ja bliziutko do siebie.wpatrywal się w jej oczy cały czas.
-moeilem już że minie cholernie podobasz?-zapytała w sumie retoryczne A potem lekko musnal jej usta. Od tak na..rozpoznanie..W sytuacji xd
ODPOWIEDZ

Wróć do „TRIC”