Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszedłem do sypialni , rozebrałem się do bokserek i położyłem się do łóżka. Nastawiłem sobie budzik i szybko usnąłem. Z samego rana obudził mnie budzić nie chciało mi się wstawać, leżałem jeszcze chwilę . Kiedy wstałem poszedłem wziąć prysznic wyszykowałem się wróciłem do sypialni po swoje rzeczy i poszedłem do wyjścia.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Sebastian przyniósł mnie do swojego pokoju razem z moimi rzeczami, które pozbierał. Gdy położył mnie na łóżku, spojrzałam na niego i przyciągnęłam go do siebie za rękę.. Nie miałam na sobie nic prócz majteczek, więc przylgnęłam do niego całym swoim ciałem i pocałowałam jego usta zachłannie, obejmując go za szyję..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek wsunąłem Emily pod kołdrę i sam się tam znalazłem.
-jesteś cudowna -powiedziałem i muskałem usteczkami jej nagą skórę.
-staraj się nie rozmawiać z moją siostrą o nas -wyszeptałem jej do uszka. Dłonią błądziłem po jej nagim ciele.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dobrze, nie będę,.-powiedziałam i spojrzałam na niego, przejechałam rączkami po jego ciałku i pocałowałam zachłannie jego usta.. Gdy czułam jego dłonie na moim ciele przechodziły mnie dreszcze, a moje ciało drżało.
-Yhmm, jesteś cudowny, Sebastian..-powiedziałam szeptem i przygryzłam wargę..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-wiem , że nie powinienem o to prosić , ale chcę sypiać z Tobą wiem , że nie potrafimy się dogadać , ale w łóżku jest nam idealnie -powiedziałem i spojrzałem w jej oczy.
-nie chcę związku , ale chcę mieć Ciebie , co Ty na to?-spytałem oczywiście byłem gotowy na to , że znowu zacznie się na mnie drzeć.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Słuchałam go, patrząc w jego oczy.. -Wychodzi nam seks i taniec, więc myślę, że mogę się a zgodzić.. Przynajmniej na czas naszych treningów..-powiedziałam i przejechałam rączką po jego policzku..
-Nie nadajemy się do związku...-powiedziałam i zaśmiałam się lekko..-Ale.. Skoro tak ma być, to.. Nie chcę byś sypiał wtedy z innymi..-powiedziałam i opuściłam wzrok, nie patrząc mu w oczy.. -Co ty na to? Tylko do czasu egzaminu, potem zobaczymy..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-dobrze , zgadzam się , ale Ty też nie sypiasz z innymi i muszę Cię mieć codziennie -powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem.
-no i Babi o niczym nie może wiedzieć -powiedziałem i pocałowałem namiętnie jej usteczka. Objąłem ją swoim ramieniem przyciągając ją do siebie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam w jego oczka..-Okej, mogę sypiać tylko z Tobą, a codziennie nie będzie problemem, skoro i tak razem trenujemy..-pokiwałam głową..
-Nie mam zamiaru jej o niczym mówić..-zaśmiałam się..-I tak już wie za wiele..-skrzywiłam się lekko i spojrzałam w jego oczka.. Pogładziłam jego policzek i pocałowałam jego usta...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem pocałunek....-ciesze się , że potrafimy się w tej kwestii dogadać -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
-nie wiedziałem , że znacie się z Babi nigdy do nas nie przychodziłas -powiedziałem i patrzyłem sobie na nią i jej boskie ciałko, rączką błądziłem po jej skórze.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przytuliłam się do niego i objęłam go rączkami w pasie, przylgnęłam do niego całym ciałem.. Cmoknęłam jego klatę..
-Często do was przychodziłam, ale nigdy nie było nikogo innego w domu..-powiedziałam i zaśmiałam się..
-Gdyby nie to poznalibyśmy się już dawno temu..-dodałam i spojrzałam w jego oczka.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to prawda rzadko bywam w domu , bo nie mam za bardzo na to czasu kiedy pracuje -powiedziałem i spojrzałem głęboko w jej oczka.
-na szczęście już się znamy i wiemy teraz co i jak więc nie będziesz już rozmawiać z moją siostrą o mnie-powiedziałem i zaśmiałem się.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Gdzie pracujesz?-zapytałam i spojrzałam w jego oczka.. No teraz to już chciałam wiedzieć o nim coś więcej..
-Nie będę rozmawiać z Babi..-powiedziałam i pokiwałam głową..-Lepiej jej nie wtajemniczać..-zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczy...
Pocałowałam jego usta zachłannie i przejechałam rączką po jego twarzy...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-pracuje w szkole tańca , pomagam przy różnych naprawach i takie tam no i u Christiny w domu jeśli mnie potrzebuje -powiedziałem i spojrzałem w jej oczka. Odwzajemniłem pocałunek.
-to dobrze, że się zaczynamy w końcu dogadywać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Aha..-powiedziałam i pokiwałam głową, a potem spojrzałam w jego oczka..-No to w sumie dużo czasu spędzasz w szkole tańca..-uśmiechnęłam się do niego..
-Nie wiedziałam, że tam pracujesz.. Nie mówiłeś wcześniej..-dodałam..
-No, całkiem nieźle nam idzie..-dodałam i pocałowałam jego usta zachłannie..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bastiana Johnson”