Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jeśli będzie chciała to z nią pogadaj , ale nie naciskaj bo jeszcze zamknie się w sobie -powiedziałem i dałem jej buziaka
-ok 10 minut i wstajemy -powiedział i uśmiechnął się do żonki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem, wiem..-powiedziałam i pokiwałam głową..
-Nie chcę, żeby było jeszcze gorzej z mojego powodu..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka..
-Yhm, 10 minut z mężem moim...-powiedziałam i pocałowałam go..
-Chcesz jeszcze raz?-zapytałam i zjechałam dłonią na jego członka..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-myślisz , że 10 minut nam starczy ?-spytałem i spojrzałem na żonkę. Westchnąłem kiedy zjechałą ręką na mojego kutasa
-ktoś tu się faktycznie stęsknił -powiedziałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Najwyżej wydłużymy trochę do 15..-powiedziałam i zaśmiałam się do niego,
spojrzałam w jego oczy i przejechałam dłonią po jego klacie, a potem usiadłam na nim okrakiem i nabiłam się od razu na jego kutasa, zaczęłam go ujeżdżać, bo cały czas byłam na niego napalona..
-Jasne, ze się stęskniłam..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A że było w sumie już dość późno i Ash zadzwonił o tą Wigilię, to puknęłam raz szybko i wparowałam do pokoju brata, nie spodziewałam sie tam takiej scenki..
-Ash dzwonił! Zaprasza nas na Wigilię, powiedziałam, że będziemy o 18..-tyle zdążyłam powiedzieć nim zorientowałam się, co się dzieje, a potem zakryłam oczy..
-Ooo Jezu, przepraszam...-krzyknęłam tylko i odwróciłam się na pięcie i wybiegłam z pokoju brata, trzaskając drzwiami xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

W sumie nie zdążyłem zareagować , bo Babi już wybiegła z pokoju.
-napalona żonko , straszysz mi siostrę -powiedziałem i zaśmiałam się. Złapałem ją za bioderka i pomogłem jej się na sobie poruszać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wszystko działo się tak nagle, że tylko zdążyłam zasłonić swoje piersi rękoma i zrobić przerażoną minę, a jak Babi wybiegła to spojrzałam na Bastiana i zaśmiałam się.
-Wybacz.. Za długo Cię nie miałam..-powiedziałam i powróciłam do swoich mocnych ruchów, dyszałam głośno, wpatrując się w niego..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-gorszysz szwagierkę -powiedział i pocałował jej usteczka Pomagał jej się poruszać na sobie
-boska jesteś -złapał za jej piersi i zaczął je miętosić drażnił jej sutki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Żebym Ciebie nie zgorszyła..-powiedziałam i zaśmiałam się.. Poruszałam się cały czas na nim, mocno manewrując bioderkami, zmieniając prędkość i kąt.. Było mi niesamowicie..
-Oooch..-jęknęłam w pewnym momencie i spojrzałam w jego oczy..
-Kocham Cię..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a ja Kocham Ciebie -powiedziałem i spojrzałem w jej oczka. Mocno nabijała się na mnie po chwili ugiąłem kolana złapałem ją mocno w pasie i zacząłem ją posuwać od dołu łóżko zaczęło mocno skrzypieć
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęłam głośno, gdy zaczął mnie tak posuwać od dołu. Zwiększyło to jeszcze bardziej moje doznania..
-Ooo tak, kochanie..-wydyszałam, zacisnęłam dłonie na jego klacie i nie przestawałam sama kołysac biodrami, by jeszcze wzmocnić nasze doznania. W pewnej chwili zaczęłam głośno jęczeć..
-Ooo tak..-wydyszałam, czując jak mi dobrze.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Nie zwalniałem swoich ruchów. Zatraciłem się w to nic nie miało znaczenia liczyło sę tylko to żeby ją zaspokoić. Wpiłem się w jej pierś i zacząłem ssać i podgryzać jej sutek. Wchodziłem w nią po same jajka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Podobało mi się to jaki był na mnie napalony, jęczałam coraz głosniej,
czując jak mi jest z nim doskonale..
-Oo tak, kochanie..-wydyszałam, czując jak mi dobrze.. Niewiele mi juz brakowało do spełnienia, więc przy którymś z jego mocnych pchnięć doszłam z głośnym jękiem, wpiłam się w jego usta.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Doszedłem razem z nią. Głośno dyszałem, całowałem jej usteczka
-tego mi było trzeba -powiedziałem i spojrzałem w jej oczka
-czas na prysznic i do roboty -puściłem jej oczko
-Ash dzwonił zaprasza nas na święta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-MI też..-powiedziałam od razu i usmiechnęłam się do niego, spojrzałam w jego oczka z uśmiechem..
--Co mamy do roboty?-zapytałam i uśmiechnęłam się do niego.
-Możemy iść do nich.. No chyba, że nie chcesz..-spojrzałam uwaznie na Bastka, nie wiedziałam, jakie są obecnie relacje, bo z nimi to zawsze dziwnie, choć jak już Ash nas zaprosił, to musiało być całkiem nieźle.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bastiana Johnson”