Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-no dobrze to do niego napiszę -powiedziałem i spojrzałem na żonkę
-trzeba w końcu o nas powiedzieć -puściłem jej oczko
-musimy zrobić zakupy bo nic nie ma , a 1 i 2 dzień pewnie tu spędzimy -powiedziałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, spojrzałam w jego oczy..
-Hmm, to będzie najgorsze, jeszcze po tym, co widziała teraz..-dodałam i spojrzałam na swoją dłoń, w NY cały czas miałam na sobie obrączkę, więc i teraz miałam ja na ręce,
bo Bastek się jeszcze krył ze swoją przed Babi. xD
-Okej.. To pojedziemy do centrum później..-powiedziałam.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-myślę , że po tym wszystkim co miało miejsce to już jej będzie wszystko jedno -powiedział i spojrzał żonie w oczy
-to co wstajemy idziemy pod prysznic ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Całkiem możliwe..-powiedziałam i spojrzałam na Bastka..
-Tak, kochanie, prysznic i idziemy się zmierzyć ze smokiem..-powiedziałam i spojrzałam na niego, po czym poszliśmy do łazienki, by się umyć, a potem ubraliśmy się, no i poszliśmy pogadać z Babi.
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Przyszli razem do pokoju, uśmiechnęła się do niego, po czym przysunela się bliżej i pocałowała jego usta namiętnie, zarzuciła ręce na jego szyję. A po chwili podeszli do łóżka, on siadł na jego brzegu a ona na jego kolanach okrakiem, podwijając sukienkę do góry. Ahhh podobał się jej ten facet, miał obłędne ciało.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

A jemu podobała się on. Był coraz bardziej nakręcony na nią. Złapał ją za jej seksowny tyłeczek. Jego kutas powoli wstawał do pionu. Całował się z nią bardzo namiętnie , rękoma błądził po jej seksownym ciele.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Po chwili wsunela dłonie pod jego koszulkę i pozbyła się jej z niego, a sama podniosła ręce do góry by pozbył się jej sukienki. Spojrzała na niego z uśmiechem i wróciła do całowania jego usta namiętnie. Otarła się takim prawie nagim ciałkiem o niego.. lekko poruszyła bioderkami, by sprawdzić, co się dzieje w spodniach, a czując spore wybrzuszenie uśmiechnęła się figlarnie. Rozpięta jego spodnie i wsunela w nie dłoń.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Ujął w dłonie jej twarz i pocałował namiętnie. Westchnął czując jej dłonie na swoim kutasie. Zszedł pocałunkami na jej piersi i zaczął je pieścić ssał podgryzał jej sutki, które stawały się coraz twardsze. Ręką zjechał między jej nogi i zaczął masować jej guziczek.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Mruknęła cichutko z uśmiechem jak zaczal piescic jej cipke. Coraz bardziej ja to nakręcało. Czuła jak jego kutas tez juz rośnie w siłę. Pocałowała go namiętnie i długo, a potem z niego wstała i pomogła mu ściągnąć spodnie i bokserki. Wrócili zaraz do poprzedniej pozycji i siadła na nim okrakiem ocierając się o jego chuja.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-ale jesteś seksowna -powiedział kiedy usiadła na nim
-chcę Cię poczuć -powiedział i polizał jej szyję po całej długości
-nabij się na niego -wydyszał jej do ucha i delikatnie je przygryzł. Zaczął masować jej piersi.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Westchnęła tylko jak jej tak szeptał do uszka, nakręcona już była na niego, więc przytrzymała go sobie i powoli się na niego nabila, patrząc w jego oczy..
-I jak? - zapytała wesoło, po czym zaczęła się na niem poruszać dość intensywnie.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-bosko , jesteś taka gorąca Jade -powiedział seksownym głosem , cicho jęknął czując jak oplata go swoim gorącem
-idealnie -powiedział i kochał się z nią bardzo żarliwie i namiętnie. Rękoma błądził po jej seksownym ciele, idealnie się na nim poruszała, czuł jak przyjmuje go w sobie. Był napalony i nieźle na nią nakręcony. Ścisnął ręką jej pierś i pociągnął za jej twardy sutek.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

-Ty tez jesteś.. I to bardzo...- Mruknęła, pocałowała jego szyję i przejechała dłońmi po jego klacie i brzuchu..
-Masz idealne ciało.. nic tylko je całować...- uśmiechnęła się. No był bardzo przystojny i jeszcze lepiej zbudowany.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-ciesze się , że podoba Ci się moje ciało , bo mi Twoje bardzo się podoba -powiedział napalony na Jade
-i tak w ogóle nieźle mnie kręcisz Jade -zaczął się z nią całować żarliwie.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Uśmiechnęła się do niego I przygryzła swoją wargę ujeżdżając go szybciej i szybciej, była już cholernie na niego napalona.
-to akurat zauważyłam...- zaśmiała się. Nie przestawała ani na chwilę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bastiana Johnson”