Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Nie spodziewałam się takiej pobudki, więc gdy poczułam jego usta na moich piersiach to jęknęłam głośno i otworzyłam oczy, tak samo byłam na niego napalona jak on na mnie, w końcu dawno ze sobą nie byliśmy.. Przejechałam dłonią po jego brzuchu, dotarłam do jego członka i zaczęłam go pieścić dłonią.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ręką zaczął pieścić jej muszelkę. Całował jej piersi , brzuch , aż zszedł jeszcze niżej i dobrał się do jej cipki. Miał mega ochotę na swoją żonę , zwłaszcza że nie widzieli się dobre 3 miesiące.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Moje ciało drżało od tych samych pocałunków, a gdy dotarł do mojej cipki,
to aż jęknęłam głośno, jedną dłoń wplotłam w jego włosy, a drugą zacisnęłam na pościeli..
-Ooo tak, Bastian..-jęknęłam, czując jak jestem cholernie mokra i podniecona przez niego.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pieściłem ją swoim językiem , wsuwałem w nią paluszki. Czułem jak robi się mokra.
-idealnie -wydyszałem i spojrzałem na żonkę. Po chwili znalazłem się nad nią , nakierowałem swoją pałę i wszedłem w nią po same jajka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęłam glośno, gdy we mnie wszedł, oplotłam go nogami w pasie i od razu przyssałam się do jego ust, byłam coraz głośniejsza z każdym jego ruchem..
-Oooo tak, kochanie..-wydyszałam, czując jak mi gorąco już i jak się do mnie mocno dobiera..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pracowałem mocno swoimi biodrami. Zaparłem się rękoma po obu jej stronach i powoli się w tym zatracałem , nic nie miało dla mnie teraz znaczenia. Odwzajemniałem jej pocałunki i sam całowałem jej usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oplotłam go nogami w pasie i oddawałam się temu, co robił, byłam cholernie napalona, więc wiedziałam, że długo nie wytrzymam..
-Oooch, skarbie..-jęczałam co chwilę, coraz gośniej i głośniej, czując jak cudowny orgazm zbliża się nieubłaganie, moja cipka mocno pulsowała.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Czułem jak pulsuje na mnie mi też już nie wiele brakowało do spęłnienia. Napierałem na nią coraz mocniej i mocniej swoimi biodrami, zanurzałem się w jej cipce po same jajka. Wpiłem się ustami w jej piersi i pieściłem je na przemian
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Westchnęłam głośno, czując jego usta na moich piersiach jeszcze, wypięłam je w jego stronę. Moje ciało oszalało, po kilku mocnych pchnięciach doszłam z głośnym jękiem i pocałowałam jego usta zachłannie, przyciągając jego twarz do mojej..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Chwilę po niej i jad doszedłem zalewając jej szparkę swoim nasieniem.
-o tak brakowało mi tego -powiedziałem dysząc. Odwzajemniałem jej pocałunki , a po chwili z niej wyszedłem i opadłem na łóżko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mi też..-wydyszałam, czując jak mi dobrze, przytuliłam się do niego mocno i przymknęłam oczy..
-Najlepsza pobudka od dawna..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem,
pocałowałam jego klatę.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-mam nadzieje , że już nigdzie nie wyjeżdżasz -powiedziałem
-trzeba Babi powiedzieć o ślubie bo nas zabije -powiedziałem i dałem jej buziaka
-powoli dochodzi do siebie po tym ataku -powiedziałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie wyjeżdżam..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy, przejechałam dłonią po jego ciałku i puściłam mu oczko..
-Nie chcę być z dala od Ciebie..-dodałam i pocałowałam go.
-Myślę, że i tak nas zabije..-powiedziałam i przeczesałam palcami jego włosy..
Westchnęłam..
-Już jest z nią ok?-zapytałam i wtuliłam się w niego..
-Nie wiem, jak mozna byc takim zwyrodnialcem, by robić takie rzeczy..-powiedziałam..
-Policja już go dorwała?-zapytałam, bo ja pewnie nie wiedziałam o tym, co zrobił Adam z Bastkiem xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-chyba już jest ok , nie chcę na nią naciskać jak będzie chciała pogadać to wie gdzie jestem -powiedziałem
-a kolesia chyba nie złapali nic mi o tym nie wiadomo , trzeba szykować się powoli do świąt Kochanie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Może ja z nią pogadam..-powiedziałam i uśmiechnęłam się leciutko, spojrzałam w jego oczy..
-Przepraszam, ze zostałeś z tym wszystkim sam..-powiedziałam i cmoknęłam jego usteczka..
-Wiem, ze trzeba..-powiedziałam i wtuliłam się w niego.
-Jeszcze 10 minut..-dodałam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bastiana Johnson”