Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Siedziałam sobie w salonie, czytając książkę, gdy usłyszałam dzwonek do drzwi. Zerwałam się z kanapy, by pobiec otworzyć.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszłyśmy z Babi do salonu, a raczej ona mnie zaciągnęła do niego, bo ja już ledwo stałam na nogach i siorbałam nosem, prawie rycząc, bo było mi przykro, czułam się głupia, oszukana i w ogóle miałam do dupy humor..
Usiadłam na kanapę i spojrzałam na Babi nic nie mówią początkowo, a potem schowałam twarz w dłoniach i wyjąkałam tylko..
-Jestem głupia..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oczywiście, że nie jesteś głupia..-powiedziałam do niej od razu i przewróciłam oczami..
Usiadłam na przeciwko niej i spojrzałam na nią badawczo, podałam jej pudełko z chusteczkami do wycierania nosa..
-Co się stało?-zapytałam ponownie i wpatrywałam się w nią..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wszystko zepsułam..-powiedziałam i spojrzałam na Babi przez palce, wyciągnęłam jedną chusteczkę i zaczęłam wycierać swoją twarz, ale oczywiście nic to nie dało, bo z automatu płynęło mi do oczu jeszcze więcej łez..
-Poznałam super faceta..-powiedziałam do niej..-Na wakacjach.. -szlochałam i próbowałam streścić jej mniej więcej całą opowieść, jak to się poznaliśmy, jak nam się super rozmawiało, jak spaliśmy ze sobą i jak mnie potem zostawił..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No ok, ale to nadal nie wyjaśnia, co ty zepsułaś tylko wyjaśnia to, że koleś jest skończonym dupkiem..-powiedziałam i spojrzałam na Em..-Jeśli faktycznie tak się zachowuje, to w ogóle go olej, bo nie jest warty, byś tu szlochała..-powiedziałam i przytuliłam ją, głaszcząc po głowie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To jeszcze nie koniec..-powiedziałam i zaczęłam jej opowiadać, jak się okazało, ze chłopak jest z TH i że mamy razem zajęcia, a potem o tym, że byłam dla niego wredna i nie chciałam go do siebie dopuścić i że razem spędziliśmy walentynki, a potem spotkaliśmy się w szkole i znów się przespaliśmy ze sobą i że mnie zostawił tylko dlatego, że sama nie wiem o co chodzi i dlaczego go odpycham xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Słuchałam przyjaciółki z przejęciem, a potem w końcu spojrzałam na nią i uśmiechnęłam się do niej lekko..
-Rozwiązanie twojego problemu jest proste..-powiedziałam..-Jesteś w nim zakochana, a jeśli nie zakochana, to na pewno Ci na nim zależy i Ci się podoba..-powiedziałam spokojnie..
-Jedyny problem polega na tym, ze gość jest koszmarnym dupkiem!-powiedziałam do niej z oburzeniem..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wstałem w południe bo już oczywiście , nie myślałem żeby tańczyć z Emily w sumie poprzedniego dnia jasno się wyraziła , a ja nie zamierzałem za nią biegać jak piesek. W bokserkach wszedłem do salonu myśląc , że Babi ogląda jakiś film czy coś....-co za romansidło oglądasz siostra?-spytałem wchodząc do salonu i mnie zamurowało bo nie spodziewałem się spotkać Emily , a już na pewno nie z moją siostrą. Poczochrałem się po głowie i nie wiedziałem co mam zrobić.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jak tylko usłyszałam jego głos poderwałam głowę do góry, oczywiście byłam cała rozmazana i łzy spływały mi po policzkach..
Spojrzałam na niego przerażona..
-Co Ty tu robisz?-zapytałam,a potem spojrzałam na babi..
-Ty też z nim sypiasz?-zapytałam Babi z wyrzutem, no bo nawet nie ogarnęłam, ze Bastian może być jej bratem xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się..-Nic nie oglądamy..-powiedziałam do brata..-Chodź poznać moją przyjaciółkę.. Ale może się ubierz, a potem spojrzałam najpierw na niego, a potem na Em i się zakrztusiłam słysząc jej pytanie..
-Co?-zapytałam i wybałuszyłam oczy.. -Sypiam? z nim? To mój brat, wariatko..-powiedziałam i zaśmiałam się, a potem mina mi zrzedła.. Zamarłam...
-Jak to też?-zapytałam... Spojrzałam na Bastiana, a potem na Em. -Serio?
To on jest tym gościem z opowieści?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spojrzałem zaskoczony tym co mówi Emily....-to moja siostra i nie musisz jej mieszkać w nasze sprawy -powiedziałem wkurzony , że przyszła się żalić do Babi.
-mi nie przeszkadza to jak jestem ubrany.....co , co ona Ci takiego nagadała jestem bardzo ciekaw też chcę posłuchać-powiedziałem i usiadłem sobie na stoliku przed nimi czekając na opowieści z krypty xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie wiedziałam, że to twoja siostra..-powiedziałam od razu, no bo wiadomo, ze jakbym wiedziała, to bym tu nie przyszła.. Spojrzałam na niego, jak tak siada bez ubrania..
-Okej, ja idę..-powiedziałam do Babi i spojrzałam na nią.. -Przepraszam, że Cię w to wplatałam..-powiedziałam i otarłam łzy..
Wstałam z kanapy i ruszyłam do wejścia..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ems..-powiedziałam do niej i spojrzałam na nią, jak wstała.. Spiorunowałam Bastiana wzrokiem..
-what the fuck?-zapytałam bezgłośnie, a potem wstałam i złapałam Emily za rękę w drzwiach..
-Wracaj tam na kanapę..-powiedziałam i popchnęłam ją w tamtą stronę.. Oczywiście Emily nie chciała wrócić i jeszcze bardziej się rozpłakała, przytuliłam ją i spojrzałam na Bastiana znad jej ramienia..
-Porozmawiaj z nim..-szepnęłam jej do ucha..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Już miałem za nią iść kiedy Babi pobiegła więc się nie ruszałem z miejsca , nawet nie byłem w stanie ogarnąć co sie tu wyprawiało , mieliśmy się nie widywać i koniec z treningami , a tu proszę z samego "rana" (była 12 w południe xD) wpadam na Emily w moim salonie.
-ja nic nie zrobiłem -powiedziałem do siostry no bo byłem niewinny, chciałem się pogodzić z Emily , ale ona zaczęła coś wydziwiać i sam straciłem rachubę co się stało wczoraj i co się działo obecnie w salonie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie mogę..-powiedziałam do przyjaciółki i pokręciłam tylko głową i spojrzałam na Bastiana..
-Przepraszam..-powiedziałam do niego.. Miałam już dość tej walki i tego wszystkiego, co się działo między nami. Było mi cholernie przykro, że tak się stało i w ogóle..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bastiana Johnson”