Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek i posadziłem ją sobie na kolanach.
-aż tak bardzo Ci tego brakowało ?-spytałem i zacząłem ściągać z niej koszulkę. Uwielbiałem jej ciało , w ogóle całą ją uwielbiałem , błądziłem rękoma po jej nagiej skórze. Zsunąłem z niej stanik i wpiłem się w jej piersi swoimi ustami.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jesteś miłością mojego życia, brakuje mi Ciebie, jak nie ma Cię przez pięć minut obok..-powiedziałam poważnie patrząc w jego oczy i pocałowałam go namiętnie.
-A podwójnie mi Ciebie brakuje jak się kłócimy..-dodałam i westchnęłam, czując jego usta na moich piersiach, od razu poczułam jak krew szybciej buzuje w moich żyłach.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-więc się ze mną nie kłóć zwłaszcza w takich sprawach , bo zdecydowanie chcę mieć z Tobą gromadkę dzieci -powiedziałem i spojrzałem w jej oczka
-pomyśl o tym -pocałowałem zachłannie jej usteczka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej, później o tym będę myśleć..-powiedziałam i wsunęłam dłonie pod jego koszulkę, a potem pozbyłam się jej z niego, odsłaniając jego boskie ciało, przejechałam językiem po jego szyjce, a potem zjechałam na jego klatę i obcałowywałam go, pieszcząc paluszkami jego brzuch.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przymknąłem oczy kiedy zaczęła całować moją szyję. Było bosko zdecydowanie byłem na nią na palony , trochę się nie widzieliśmy. Pocałowałem z języczkiem jej usteczka , pozbyłem się jej ciuszków i zacząłem pieścić jej ciałko.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się do niego figlarnie, przejechałam dłońmi na jego krocze i zaczęłam masować jego członka, który i tak już był spory. Wstałam na chwilę, pozbyłam się z niego ciuszków, a potem pchnęłam go na kanapę. Pozbyłam się swoich spodni i bielizny seksownie kręcąc przy tym bioderkami i przylgnęłam do niego swoim ciałkiem, siadając na jego kolanach. Ocierałam się swoją szparką o jego fiuta.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Patrzyłem na nią jak się rozbiera , a później pozbywa moich ciuchu.
-wyglądasz nieziemsko -powiedziałem , a kiedy znalazła się na moich kolanach pocałowałem zachłannie jej usteczka, Ścisnąłem jej pośladki rękoma.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Cieszę się, że Ci się podobam..-powiedziałam i pomachałam brwiami, pocałowałam zachłannie jego usta i przejechałam dłonią po jego klacie.
-Kocham Cię.. -dodałam, a potem nabiłam się na jego sztywnego członka. Zaczęłam poruszać biodrami.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a ja Ciebie -jęknąłem kiedy nabiła się na mojego sztywnego członka
-idealnie -wydyszałem i pocałowałem jej usteczka. Złapałem za jej bioderka i pomagałem jej się na siebie nabijać
-o tak Kochanie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jesteś najlepszy..-wydyszałam, czując jak mnie całą wypełnia, a moje ruchy sprawiały nam obojgu wiele przyjemności.. Poruszałam się coraz szybciej, czując jak mi dobrze, całowałam jego usta namiętnie, dłońmi błądziłam po jego ciele.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pomagałem jej się na mnie poruszać. Całowałem i odwzajemniałem jej boskie pocałunki. Było mi z nią cudownie
-jesteś najlepsza Kochanie -powiedziałem i spojrzałem w jej oczka. Powaliłem ją na kanapkę i pochyliłem się nad nią.
-Kocham Cię -zacząłem się w niej energicznie poruszać
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałam się, gdy wylądowałam na kanapie i pocałowałam go zachłannie.
-Ja Ciebie też, skarbie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, przejechałam dłonią po jego umięśnionym brzuchu, potem ramionach i plecach, wbiłam w nie pazurki.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Poruszałem się w niej ostro , wchodziłem w nią po same jajka. Na moim ciele zaczęły pojawiać się krople potu. Jęknąłem kiedy wbiła w moje ciało swoje pazurki. Całowałem jej usta namiętnie i z języczkiem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Rozchyliłam mocno nogi i objęłam go nimi w pasie, poruszałam swoimi bioderkami w jego rytmie i pojękiwałam z rozkoszy jaką mi dawał.
-Jesteś boski..-powiedziałam i pocałowałam go zachłannie, wsuwając języczek w jego usta..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Podparłem się na jednej ręce , żeby jej nie zgnieść. Poruszałem się w niej dość ostro i bardzo energicznie. Na moim ciele pojawiły się krople potu , coraz głośniej oddychałem.
-Kocham Cię -wydyszałem i pocałowałem jej usta z języczkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bastiana Johnson”