Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

***
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszliśmy z Emily do kuchni, podszedłem do lodówki.
-na co masz ochotę ?-spytałem i patrzyłem na nią bo nie wiedziałem co mam wyciągać z lodówki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mam ochotę na zapiekany ser żółty..-powiedziałam do niego i zaśmiałam się lekko..-Co ty na to?-zapytałam i sobie stanęłam przy blacie, opierając się o niego tyłkiem..
Zamyśliłam sie na chwilę.. -nie wydaje Ci się to dziwne?-zapytałam i spojrzałam na niego.. Miałam oczywiście na myśli, ze sobie tak swobodnie spędzamy czas po tych wszystkich kłótniach..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-postaram Ci się go zrobić -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej. Wyciągnąłem ser i inne rzeczy z lodówki.
-wiesz ja zawsze bym się z Tobą dogadał , ale Ty zawsze miałas jakiś powód do kłótni-powiedziałem i zaśmiałem się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Fajnie..-powiedziałam i usiadłam sobie na blacie koło niego, ja coś tam przygotowywał..
-Aj, no bo ja nie zawsze sobie radzę ze sobą..-powiedziałam, uniosłam jedną nogę do góry i postawiłam stopę na blacie, a na kolanie oparłam głowę..
-Dobrze, że teraz się nam udało dogadać..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-oby to potrwało dłużej -powiedziałem i spojrzałem w jej oczy.
-jak będziesz chciała się ze mną dogadać to zawsze będzie tak miło-przysunąłem się do niej i pocałowałem z języczkiem jej usteczka.
-jesteś cudowna -powiedziałem i robiłem jej ten zapiekany ser.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się do niego i odwzajemniłam jego pocałunek bardzo namiętnie..
-W sumie jak tak teraz na to patrzę, to nie wiem, czemu byłam taka wredna..-zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczka..-Jakbyś zawsze był taki miły, to chyba powinnam żałować, że wcześniej Cię do siebie nie dopuściłam..-powiedziałam i pocałowałam jego usta zachłannie jeszcze raz..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się do niego i odwzajemniłam jego pocałunek bardzo namiętnie..
-W sumie jak tak teraz na to patrzę, to nie wiem, czemu byłam taka wredna..-zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczka..-Jakbyś zawsze był taki miły, to chyba powinnam żałować, że wcześniej Cię do siebie nie dopuściłam..-powiedziałam i pocałowałam jego usta zachłannie jeszcze raz..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem pocałunek i spojrzałem na Emily.
-piękna jak zawsze byłem miły , zmieniałem się kiedy oskarżałaś mnie o różne rzeczy więc wszystko zawdzięczasz sobie za bardzo chciałaś mnie nienawidzić -powiedziałem i zacząłem smażyć jej ser.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na niego..-Nie chciałam Cię nienawidzić, ale nie chciałam też Cię za bardzo lubić..-powiedziałam i uśmiechnęłam się lekko.. Patrzyłam na niego, jak smaży ser...
-Myślisz, że nasz taniec dobrze nam wyjdzie?-zapytałam i spojrzałam w jego oczka, patrzyłam na jego ciałko, gdy się tak swobodnie poruszał po kuchni..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jak będziesz ze mną się dogadywać to myślę , że bedzie zajebisty nasz tanie jak już mówiłem musisz mi zaufać Ems inaczej nic z tego nie wyjdzie , poza tym już mamy zarys naszego układu-powiedziałem i kiedy skończyłem smażyć jej ser podałem jej talerz
-mam nadzieje , że Ci posmakuje-powiedziałem , a sam sobie zacząłem robić jajecznice
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dzięki, przystojniaku..-powiedziałam biorąc od niego talerz, a potem zeskoczyłam z szafki i usiadłam przy stole sobie, czekałam z jedzeniem, aż on sobie zrobi jajecznicę..
-No myślę, że trzeba będzie popracować nad moją głową i potem już wszystko będzie dobrze..-powiedziałam do niego z uśmiechem..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zrobiłem jajecznice i usiadłem przy stole obok Emily.
-smacznego-mrugnąłem do niej i zacząłem jeść jajecznice bo byłem już strasznie głodny seks zrobił swoje.
-jak masz jeszcze jakies pomysły co do układu to jutro możemy to przedyskutować na ćwiczeniach co Ty na to?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wzajemnie..-powiedziałam,wzięłam sobie sztućce i zaczęłam jeść swój zapiekany ser..-Bardzo dobre..-powiedziałam i spojrzałam na niego..
-Yhm, można coś pomyśleć..-powiedziałam, spojrzałam na niego..-Jak ty masz jakieś pomysły, to też możesz śmiało mówić..-uśmiechnęłam się i jadłam sobie ser, który był pyszny i bardzo mi smakował..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ciesze się , że Ci smakuje -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
-jasne , na pewno coś jeszcze dodam od siebie , ale to jutro na treningu Ci pokażę i co widzimy się o 15 na sali czy wcześniej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bastiana Johnson”