Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam się do niego.. Pokiwalam głową ze zrozumieniem..
-Chyba nadszedł czas na lekka życiową stabilizację. - Powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego... - Bardzo mi się podoba to że bierzesz nasz związek na poważnie - Dodałam i pocałowałam go bardzo czule.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie gdybym nie brał Cię na poważnie nie byli byśmy razem -powiedział i spojrzał w jej oczka.
-chcę zamieszkać z Tobą i to bardzo -pocałował jej usta , ręką zaczął pieścić jej ciałko
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Bardzo mi się podoba, to co mówisz..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, pocałowałam jego usteczka..
-Ja też tego chcę..-powiedziałam i uśmiechnęłam się szeroko..
-Kocham Cię, Colton..-powiedziałam i przytuliłam się do niego.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-bardzo tego chcę Kochanie -powiedział i tulił ją do siebie
-a mieć Cię w swoim łóżku to będzie coś pięknego -powiedział i pocałował jej usteczka
-ja Ciebie też Kocham -pogładził dłonią jej policzek
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam się do niego i przygryzłam swoją wargę..
-Już nie mogę się doczekać..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.. Odwzajemniłam jego pocałunek zaborczo i przewróciłam go na plecki, przejechałam dłonią po jego członku..
-Twoja dziewczyna się Tobą zajmie..-powiedziałam i pocałowałam jego szyjkę, pieściłam jego ciało pocałunkami.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ale jutro mam nadzieje , że zostaniesz u mnie po grillu-pomachał brwiami i patrzył na nią. Odwzajemnił jej boski pocałunek , westchnął czując jej rączką na swoim członku
-dobrze Kochanie rób ze mną co zechcesz -powiedział
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzałam w jego oczka z uśmiechem.
-Jasne, że tak.. -powiedziałam i uśmiechnęłam się.
-Będzie pełna chata..-powiedziałam z rozbawieniem, przejechałam dłonią po jego członku, a potem pocałunkami powędrowałam przez jego klatę, dotarłam do jego członka, zaczęłam go pieścić usteczkami, powolutku, by być dokładną.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o tak będzie pełna chata -zaśmiał się
-ale to dobrze w końcu się wszyscy spotkamy i poznamy -powiedział wesoło i spojrzał na swoją dziewczynę
-o tak Kochanie -westchnął kiedy zaczęła mu obciągać , wplótł palce w jej włosy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-W sumie to będzie ciekawie.. CHyba wszystkich jeszcze nie znam, co?-zapytałam i uśmiechnęłam się do niego.
Przejechałam językiem po jego członku, ssałam, przygryzałam, wsuwałam go głęboko do gardełka..
-Yhmm..-mruknęłam cichutko, czując jak się podniecam.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ja sam nie znam wszystkich więc będzie wieczorem zapoznawczy -powiedział i zasmiał się
-ohhh Kochanie -westchnął czując jak go nakręca swoimi usteczkami. Trzymał jej włosy żeby jej nie przeszkadzały. Czuł jak rósł w jej ustach,.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Pokiwałam tylko głową na jego słowa, a potem się już zajmowałam jego przyjemnością, poruszałam główką wsuwając sobie jego członka głęboko, ssałam go mocno, przygryzałam ząbkami, a przy tym dłonią pieściłam jego jajka.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Sprawiała mu wielką przyjemność , z jego ust wydobywały się dźwięki zadowolenia i rozkoszy. Trzymał jej włoski i poddał się jej pieszczotą
-wskakuj Kochanie -powiedział kiedy był gotowy do działania. Patrzył na nią jak mu obciąga , ten widok zdecydowanie go kręcił
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam się, kiedy mnie przywołał do siebie, wypuściłam z ust jego członka, a potem usiadłam na nim okrakiem i wsunęłam go w swoją dziurkę..
-Ooch..-mruknęłam głośno, czując jaki jest nabrzmiały i twardy i jak się rozpycha w moim wnętrzu..
-Idealnie..-powiedziałam.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to Ty jesteś idealna Kochanie -powiedział , złapał ją tak że przewalił ją na plecy , a on znalazł się nad nią. Cały czas był w niej , zaczął pracować swoimi bioderkami
-o tak bosko -wydyszał i zwiększał tempo wchodzenia
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzałam w jego oczka i uśmiechnęłam się do niego, przejechałam dłonią po jego ciałku i jęknęłam kiedy nas przewalił na placki, spojrzałam w jego oczy..
-Ooo tak, kochanie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. Poruszałam bioderkami w jego rytmie..



uciekam, dobranoc :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”