Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Wróciłam do akademiku, do swojego pokoju i położyłam się do łózka, prawie momentalnie zasnęłam, trochę znieczulona drinkami.
Następnego dnia wstałam, ogarnęłam się, ubrałam w ładną sukienkę i wyszłam z domu.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyjechał do akademika. Zaparkował samochód i wszedł do budynku.
Poszedł od razu do pokoju Sary. Zapukał do drzwi i czekał aż otworzy.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Usłyszałam pukanie, przed lustrem poprawiłam swoją sukienkę, a potem otworzyłam drzwi z uśmiechem na ustach..
-Hej..-powiedziałam do Coltona, zarzuciłam mu ręce na szyje i cmoknęłam jego usteczka delikatnie, a potem wpuściłam go do środka..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-cześć Sara -powiedział i wszedł do środka
-co słychać ?-spytał i uśmiechnął się do dziewczyny
-miałaś wyczucie czasu , wczoraj wróciłem do TH -powiedział
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Stęskniłam się za Tobą..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem, przejechałam dłonią po jego klacie.
-Cieszę się, że już jesteś w mieście.. Gdzie się podziewałeś?-zapytałam i uśmiechnęłam się do niego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-na spotkaniu z inwestorami -powiedział i uśmiechnął się
-ale już nigdzie się nie wybieram więc jestem cały Twój , mój brat robi jutro grilla chcesz wpaść poznać moją szaloną rodzinkę ?-spytał i przyciągnął ją do siebie. Zaczął całować jej szyjkę dekolt, złapał ręką za jej boskie cycki.
-dzisiaj możemy jechać do mnie i zostać tam do jutra -spojrzał w jej oczy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To cieszy mnie to bardzo..-powiedziałam z uśmiechem..-Chętnie się Tobą teraz zaopiekuję..-powiedziałam i pocałowałam go zachłannie..
-Hmm.. Chcesz mnie przedstawić swojej rodzince?-zapytałam i uśmiechnęłam się, to było bardzo miłą propozycją.
Jęknęłam, czując jego dłonie na piersiach..
-Możemy jechać..-mruknęłam cicho..-Ale musisz zabrać te ręce, bo inaczej się do Ciebie dobiorę tu i teraz..-powiedziałam i pocałowałam jego usta namiętnie, wplatając palce w jego włosy.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a co nie chcesz poznać mojej rodzinki ?-spytał i spojrzał w jej oczka
-wiesz mamy czas więc możemy się tu zabawić zanim pojedziemy do mnie -zaśmiał się i pocałował jej usteczka
-mam nadzieje , że nie broiłaś kiedy nie było mnie w mieście
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Jasne, że chcę..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..-Tylko no.. Czy ty chcesz mnie przedstawić... -zapytałam trochę niepewnie, w końcu nie byłam jakimś bogaczem jak oni..
-Doskonały plan..-powiedziałam i pomachałam brwiami, pchnęłam go na łóżko, a gdy usiadł, to usiadłam na nim okrakiem..
-Byłam bardzo grzeczna, dlatego teraz muszę odreagować..-powiedziałam i pocałowałam jego usteczka, zaczęłam rozpinać jego koszulę.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Zaśmiał się kiedy posadziła go na łóżku.
-jasne , że chcę dlaczego miałbym nie chcieć jesteśmy razem więc po co się z tym ukrywać , a grill na pewno będzie super -powiedział i pocałował jej usteczka. Zaczął też ją rozbierać.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Okej, w takim razie chętnie z Tobą pójdę..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, przejechałam dłońmi po jego klacie, ściskając jego ramiona, zsunęłam jego koszulę..
-Boże, jak ty dobrze wyglądasz..-powiedziałam i pocałowałam go zachłannie..
-Yhm, wykorzystam Cię..-pocałowałam jego szyjkę...
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a proszę bardzo wykorzystuj mnie -powiedział i zaśmiał się Pocałował jej usteczka. Pozbył się jej rzeczy została w samej bieliźnie
-jesteś seksowna -pocałował jej dekolt.
-później odpiszę , że będziemy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Dobrze..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, przejechałam dłonią po jego kroczu i rozpięłam jego rozporek, wsunęłam dłoń i zaczęłam go pieścić..
-Yhm, ty też..-powiedziałam i pocałowałam jego szyjkę, podniosłam się z jego kolan i pozbyłam się jego spodni i bokserek od razu, by mi nie przeszkadzały..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Złapał ją w objęcia i powali na łóżko kiedy go rozbierała. Znalazł się nad nią
-mega tęskniłem -powiedział i pocałował łapczywie jej usteczka , zaczął pieścić jej szparkę ręką.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”