Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Yhhm.. Ja też..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, obejmując go rękoma..
-Ale dobrze, że mam Cię już dla siebie..-powiedziałam, jęknęłam głośno, czując jak mnie pieści..

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zawsze mnie masz dla siebie Sara -powiedział i spojrzał w jej oczka
-jestem tylko Twój pamiętaj o tym -pocałował jej usteczka , rączką pieścił jej szparkę sam czuł jak jego sprzęt staje na baczność.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Bardzo mi się podoba to co mówisz..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, przejechałam dłonią po jego członku i pieściłam go.
-Bo ja jestem tylko Twoja..-powiedziałam i pocałowałam jego usta zachłannie..
Otarłam się majteczkami o jego kutasa..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-cieszy mnie to bardzo -powiedział zsunął z niej majteczki i po chwili wszedł w nią jednym mocnym pchnięciem po same jajka. Zaczął się w niej poruszać bardzo szybko miał na nią straszną ochotę.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Objęłam go nogami w pasie, gdy tylko pozbył się moich majteczek..
-Jesteś cudowny..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, wypychałam bioderka w jego stronę i całowałam jego usta zachłannie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-oj za długo mnie tu nie było -powiedział i zaparł się po obu jej stronach i zaczął mocno pracować biodrami.
-może wprowadzisz się do mnie -powiedział i pocałował jej usteczka
-będę miał Cię bliziutko zawsze , poza tym możesz ze mną jeździć kiedy załatwiam interesy -pocałował jej szyjkę. Zrobił jej nie wielką malinkę. Mocno wchodził w nią po same jajka. Czuł jak z każdym pchnięciem chciał jej więcej i więcej. Głośno oddychał ,
cieszył się tą chwilą
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Nie spodziewałam się takiej propozycji..
-Okej..-powiedziałam do niego i pocałowałam zachłannie jego usta, nie myślałam teraz trzeźwo, moje usta rozciągnęły się w szerokim uśmiechu i pocałowałam go zachłannie..
-Chętnie..-dodałam o tych wyjazdach, zapomniałam, że mam szkołę, pracę, teraz liczył się tylko on..
-Uwielbiam Cię..-powiedziałam i pocałowałam go zachłannie jeszcze raz, jęknęłam głośno..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no i to mi się podoba -powiedział nie przestawał w nią ostro wchodzić.
Chciał się nią nacieszyć , zaspokoić ich oboje dawno nie miał czasu się dobrze zabawić.
Obecnie sporo pracował bo robił nowe projekty. Całował jej usta pieścił jej ciało i nie zwalnia w posuwaniu jej. Czuł jak coraz mocniej zaciska się na nim
-o tak Kochanie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oplatałam go nogami w pasie i wypychałam bioderka w jego stronę,
był wspaniały w tym, co robił, więc pojękiwałam coraz głośniej, czując jak moje ciało drzy od jego dotyku i jego ruchów.
-Tak, Cooolton, occh.. Skarbie!-krzyknęłam głośno, czując jak się mocno na nim zaciskam.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Pieścił jej ciałko i nie zatrzymywał się uwielbiał kiedy była taka napalona i spragniona go. Sam dzisiaj był taki dawno nie byli razem , był zajęty pracą więc nie miał na nic czasu. Całował jej usta , dekolt i dobrał się do piersi , ostro ją posuwał. Mocniej napierał na nią i jej szparkę.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo tak, idealnie..-wydyszałam, wypychałam bioderka mocno w jego stronę, wychodząc mu na spotkanie, było mi cholernie dobrze, dawno się nie widzieliśmy więc wręcz kipiało w nas pożądanie..
-Jesteś najlepszy na świecie..-powiedziałam i całowałam go zachłannie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzaejmniał jej pocałunki , rękoma błądził po jej seksownym ciele.
Poruszał się w niej bardzo energicznie
-boska -wydyszał i spojrzał w jej oczka
-zdecydowanie nie możemy mieć takich przerw -pocałował jej usta
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo tak, nie możesz mnie zostawiać na tak długo..-powiedziałam, zaciskając się na nim mocno.. Było mi cholernie dobrze, głośno oddychałam, a krew w moich żyłach wręcz buzowała..
-Idealnie, kochanie..-powiedziałam i przygryzłam swoją wargę, przejechałam pazurkami po jego pleckach.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Zapierał się rękoma po obu jej stronach i mocno pracował biodrami.
Wchodził w nią po same jajka , czuł że długo tak nie wytrzyma zdecydowanie za długą mieli przerwę. Skupił się na swoich pchnięciach
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Westchnęłam głośno czując jego dotyk i mocne pchnięcia. Było mi z nim doskonale, dlatego jeczalam coraz głośniej i poruszałam bioderkami w jego rytmie. Czułam że jestem bardzo blisko orgazmu.
-Idealnie. - Mruknęłam i przymknelam oczy..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”