Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Uwielbiam Cię -powiedział i całował jej boskie usta. Poruszał się w niej w szybkim tempie czuł , że sam w niej eksploduje
-dojdź dla mnie -wyszeptał jej do uszka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Nie musiał mi tego powtarzać, bo moje ciało już drżało od jego mocnych ruchów i po kilku z nich, moja cipka mocno się na nim zacisnęła.
-Oooo tak kk. - wydyszałam czując jak mi dobrze i jak mnie napedzil tymi słowami. Wypiłam się w jego usta zachłannie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

W tym samym czasie i on doszedł. Pocałował jej usta z miłością. Po chwili z niej wyszedł i opadł na łóżko
-tego było mi trzeba -powiedział i miział ją ręką po rozpalonej skórze.
-co powiesz na to , żeby kupić dom -powiedział i spojrzał na swoją dziewczynę
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Yhm. Mi też, Colton. Nie możesz mnie na tak długo zostawiać. - Powiedziałam a potem mnie zamurowalo..
-W sensie.. Chcesz kupić dom dla siebie? I będę mieszkać u Ciebie? Czy chcesz żebyśmy kupili dom razem? - zapytałam i przekrecilam się tak że leżałam na brzuchu i wpatrywałam się w niego. Trochę mnie zaskoczył.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-kupię dom dla nas -powiedział i spojrzał na nią z uśmiechem
-w willi też jest miejsce , ale tam jest za dużo osób -powiedział i pocałował jej usta
-a zdecydowanie będę miał ochotę na Ciebie nie raz i nie chcę się chować po kątach -powiedział
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Kocham Cię za to że chcesz to zrobić... Jednak wydaje mi się, że jeżeli to ma być nasz wspólny dom to powinniśmy wyłożyć po równo kasy. - Powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. - Mam trochę oszczędności, a na resztę mogę wziąć kredyt. Ale nie chce być twoja utrzymanka.. - Powiedziałam, przygryzając wargę niepewnie, bo nie wiedziałam jak na to zareaguje. Zwykle faceci mieli problem z równouprawnieniem..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jeśli chcesz wykładać kasę to możesz płacić rachunki -powiedział i pocałował jej usta
-ja kupię dom , a Ty mi w tym pomożesz no chyba , że chcesz wille -uśmiechnął się do niej
-możemy go sami zaprojektować -spojrzał w jej oczka
-nie ma sensu , żebyś wydawała kasę czy brała kredyt
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Posłucham co miał do powiedzenia a potem pokiwalam głową.
-Okej. Brzmi to rozsądnie. - Powiedziałam i uśmiechnęłam się.. -Będę płacić rachunki. - Pokiwalam głową. Patrzyłam sobie w jego oczka.
-Myślę że nie ma co szaleć z willa.. - Powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. - Dom wystarczy.. I jak wolisz to możemy go zaprojektować. Ale wydaje mi się że spokojnie można coś kupić. Zobaczymy co jest do wyboru na rynku.. - Powiedziałam i przygryzłam wargę.
-To poważny krok.. - Powiedziałam do niego z uśmiechem. Cmoknelam jego usta.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-skoro chcesz kupić gotowy już dom nie ma sprawy -powiedział i uśmiechnął się do niej. Pochylił się nad nią i pocałował namiętnie jej usteczka
-na pewno coś wybierzemy idealnego dla nas -pomachał brwiami
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Myślę że to lepsza opcja bo przede wszystkim będzie szybciej gotowy i będziemy mogli razem zamieszkać. - Powiedziałam i odwzajemniałam jego pocałunek zachłannie.
-A jeśli nie to będziemy projektować.. - Powiedziałam, śmiejąc się.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jutro możemy się przejść do agencji nieruchomości -powiedział i spojrzał w jej oczka
-i wtedy będziemy wiedzieć czy jest coś ciekawego wartego uwagi -puścił jej oczko i dał jej buziaka
-ale koniecznie musi być z basenem -zaśmiał się
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- No dobrze. Więc mamy plan. Który bardzo mi się podoba. I który mocno mnie kręci. - Powiedziałam, bo jednak perspektywa wspólnego mieszkania była bardzo fajna. Pocałowałam jego usteczka i przejechałam dłonią po jego brzuchu i czlonku.
-Jak będzie z basenem to będzie to prawie już willa. - zaśmiałam się. Spojrzałam w jego oczy. - Uszczęśliwiasz mnie, Grey.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-liczę na to że Cię uszczęśliwiam Kochanie -powiedział i pocałował łapczywie jej usteczka
-może być też kryty basen -pochylił się nad nią i zaczął całować jej boskie ciałko.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oho! Kryty basen też? To widzę że będzie Cię kosztować ta inwestycja.. - Powiedziałam śmiejąc się, odwzajemniałam jego pocałunki bardzo lapczywie.
-Kocham Cię. - Powiedziałam i objęłam go ramionami za szyjke i i wyladowałam na plecach jak mnie tak całował.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ja Ciebie też Kocham -powiedział i spojrzał w jej oczka
-chcę żebyśmy zamieszkali razem sporo o tym myślałem -pocałował czule jej usta ręką zaczął pieścić jej boskie ciałko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”