Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-uwielbiam Cię Sara-powiedział i pocałował namiętnie
-ale jak będę miał Cię przy sobie będzie idealnie -uśmiechnął się do niej i pocałowała zachłannie jej usteczka. Poruszał się w niej energicznie. Zaparł się rączkami po obu jej stronach
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ja Ciebie też..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, przejechałam dłonią po jego karku i pocałowałam namiętnie.
-Masz mnie już przy sobie, więc korzystaj..-powiedziałam i pomachałam brwiami.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zdecydowanie tak będę robić Kochanie -powiedział i pocałował jej słodkie usteczka
-jutro poznasz moją zwariowaną rodzinkę -powiedział i poruszał się w niej mocno
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Mam nadzieje, że nie jest aż taka zwariowana..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, pocałowałam jego usteczka zachłannie.-I że nie ucieknę z krzykiem..-powiedziałam i cmoknęłam jego usteczka, po czym jęknęłam czując jego mocne ruchy..
-Och, Colt..-mruknęłam pod nosem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie nie możesz uciec --powiedział i zaśmiał się
-musisz być tam ze mną i nikt Cię nie przegoni powiemy od razu , że wyprowadzam się z willi -powiedział i pocałował jej usteczka. Napierał na nią całym swoim ciałem czuł jak coraz mocniej zaciska się na jego sztywnym kutasie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Okej, w takim razie powiemy im jutro wszystko..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, pocałowałam namiętnie jego usteczka..
-Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko mojej osobie..-powiedziałam i pocałowałam jego usta, mruknęłam cicho, bo było mi bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a dlaczego mieli by mieć , jesteś ze mną Kochanie nic im do tego ja nie wtrącam się w ich wybory poza tym oni to nie nasza matka-zaśmiał się i dał jej buziaka
-nie masz się czym przejmować , będzie miło i z pewnością zabawnie -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Czyli co mam się martwić dopiero na spotkanie z twoją matką?-zapytałam z lekkim rozbawieniem i pocałowałam jego usteczka zachłannie, spojrzałam w jego oczy..
-Mam nadzieję..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie z nią to lepiej się nie spotykajmy -powiedział i zaśmiał się
-wszyscy jej unikamy -pocałował jej usteczka
-zawsze wtrąca się tam gdzie nie trzeba -spojrzał w jej oczka
-myślę że na razie nie mamy co się nią przejmować
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Aż taka straszna jest ta wasza mama?-zapytałam z rozbawieniem i spojrzałam w jego oczka, uśmiechnęłam się do niego.
-Dobra, nie będziemy się nią przejmować..-puściłam mu oczko.
-To co? Jutro grill..-powiedziałam sobie pod nosem, a potem jakoś tak zasnęłam xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-lubi mieć nad wszystkim kontrolę -powiedział i przytulił ją do siebie
-tak jutro grill -powiedział i dał jej buziaka , a kiedy zasnęła leżał jeszcze przez chwile i sam zasnął.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Obudziłam się rano, miałam na 9 zajęcia, więc cichutko wzięłam prysznic wyszykowałam się i poszłam sobie na nie.. Wróciłam do pokoju koło 12, a ten leniuch jeszcze spał..
-Yhm, Grey, wstawaj..-mruknęłam mu do uszka, pocałowałam jego szyjkę, siadając na nim okrakiem, w ubraniu i szpilkach na tym łóżku.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a Ty co już ubrana -powiedział zaspanym głosem
-gdzie już byłaś ?-spytał i złapał ją za pośladki.
-a może chcesz mnie nakręcić na siebie -pomachał brwiami jak głupek
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Jasne, że tak..-powiedziałam i uśmiechnęłam się..
-Byłam na uczelni..-zaśmiałam się i poruszyłam swoimi bioderkami.
-A uda mi się nakręcić Cię na siebie?-zapytałam i pomachałam brwiami, pocałowałam jego usta zachłannie, przejechałam dłonią po jego klacie..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-właśnie to zrobiłaś -wsunął rękę pod materiał jej majteczki zaczął wsuwać w nią paluszki
-ale widzę , że ktoś jest gotowy na małe co nie co -zerwał z niej majtki i wsunął się w nią swoim sztywnym członkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”