Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-skoro chcesz potem zwalac to na alkohol to może jednak to nie jest dobry pomysł..? - zapytała ale odwzsjemnila pocałunek zarliwie..
-ale dobra.. Można jeszcze po drinku. - powiedziała. Humor już się jej poprawił.. Nie myślała o Charliem tylko o tym co ona wyrabia.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-akurat nie miałem na myśli siebie.. - dodał. Bo pozwoliłby jej zrobić to na Alko jakby miała się potem źle czuć czy coś xd
-okey..tylko musisz że mnie zejść...- puścił jej oczko A jak zeszła to poszedł.znow do barku im po drinki zrobić.
-zdrowko- podał jej szklankę i się sam napił A potem jak zostawili na chwilę szklanki to sam ja wciągnął na kolana swoje i zaczął cslowac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie będę zwalac na alkohol.. Nie chcę tego robić nieświadomie.. - powiedziała a potem zschichotała jak znów znalazła się na jego kolanach..
Odwzajemniala jego pocałunki zaborczo i coz. W końcu wsunela dłonie pod jego koszulkę i ściągnęła ja z niego..
Spojrzała w jego oczy. Uśmiechnęła się.
-tego jeszcze nie grali.. - powiedziała i odetchneła głębiej. A potem znów go całowała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Mówiłem tlyko, ze to jakby co to by mogła byc wymówka jakbys jednak chciala..a nie, ze nie ebdzesz przy tym trzezwa - wyjasnil.
-Witamy na premierze - odparł..oj nakrecil sie juz na nią.Zdjał wiec z niej szukbko bluzke a potem rozpial stanik i jeszcze cheile sie claowali kiedy ja polozyl na kanapie i juz byl nad nią.Zdjla z niej stnaik i sie usmiechnal.
-Jak zmienisz zdanie to mow stop - dodal tlyko i juz dobral sie do jej piersi pieszczc je, sciskajac i calujac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Westchnęła głośno czując jak ja dotyka i pięści jej cialo tak spragniony dotyku..
-yhmm. Matty.. Masz gumki? - zapytała po kilku chwilach takich intensywnych pieszczot. Sama była coraz bardziej na niego napalona i nic jej nie stanie na przeszkodzie.. Nawet brak gumek.. Po prostu będą musieli być kreatywni.
-Jezuuu.. - Westchnela sobie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-coś się znajdzie -odpowiedział nakręcony i wpil się w jej usta A potem rozpiela jej spodnie czy co tam miała i zdjął z niej razem z majtkami od razu.wciafbsl powietrze na jej widok..takiej nagiej.. cudowna! Ok widział ja pewnie nie raz w bieliźnie czy bikini no ale jednak.. teraz zupełnie inna sytuacja.. przysnal się znów do niej on zaczął całować jej brzuch pomału schodząc coraz niżej
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Matty.. - westchnęła i spojrzała na niego z uwielbieniem. Rękoma bladzila po jego ciele. Ale w sumie trochę leniwie.. Bo on się nią zajmował idealnie..
-Bosko.. - mruknęła i jęknęła pod nosem. Dawno nie miała faceta i po prostu plonela. Jej cipka była mokra mimo iż tam jeszcze nie dotarł.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No on absrynentem.nie był choć ostatnio nie tak często miał laski.
-viii..... ciesz się chwila J. -i w końcu dotarł do cipki.liznal ja języczkiem lekko A potem wpil się już mocno w jej łechtaczke.palce wysunął w jej mokra dziutkr
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zawyla gdy dobrał się do cipki, oplotla go nogami nieco by był jeszcze bliżej niej i oddawała się przyjemności..
-Ooo fuck! - krzyknęła gdy tak mocniej się dossał. Patrzyła na niego i czuła jak jest mokra. Jak jej cipka pulsuje mocno i jak już jest blisko orgazmu. Ojej jak jej było dobrze.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No on się nie spodziewał że tak szybko no ale. Skoro tak to nie przestawal. Chciał jej sprawić jak największą przyjemność . Nie przestawal pieścić jej łechtaczke... paluszkami już szybko i jak głęboko się dało penwtrowala jej dziurkę.czul jak jest cholernie mokra.. miał na nią ochotę.. jego kutas się wygrywał już z portem ale jednak nie przestawal.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Bo ona już dawno nie miała seksu, więc u niej to ekspresowo! Rozpalił ja w trzy sekundy więc i po niedługim czasie doszła z głośnym jekiem. Sama przejechała po swoich cyckach i dyszac głośno, spojrzała w jego oczy..
Coś tam westchnęła jeszcze pod nosem. O sprawnym języku czy coś równie bzdurnego. Przyciągnęła jego twarz do swojej i w odpowiedzi na to wszystko zaczęła się z nim ostro lizać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odwzajemnil wiec pocałunki...
-one moment - ppwiedzial po cheili i przerwał i sięgnął dłonią do szuflady przy kanapie.wyjal gumkę.. No cóż... To nie bywało wiec miał pochowane to tu to tam..
A potem wstał i zdjalnreszta ciuchów... wysunął migiem gumkę na chuja A potem wrócił do niech i w nią wszedł.jeknal z tego przyjemnego uczucia A potem znów wrócił do pocałunkow. Poruszał rytmiczne biosrsmi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Obserwowała go sobie jasmk szukał gumek a potem jak się rozbierał. Uniosła brew do góry, widząc jego penisa a potem już głośno zawyła mogąc go doświadczyć w sobie..
Odwzajemniała jego pocałunki zarliwie i poruszała biodrami w jego rytmie. Zdecydowanie podobał się jej ten seks. W szczególności że tak bardzo dbał o to by jej było dobrze.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Obserwowała go sobie jasmk szukał gumek a potem jak się rozbierał. Uniosła brew do góry, widząc jego penisa a potem już głośno zawyła mogąc go doświadczyć w sobie..
Odwzajemniała jego pocałunki zarliwie i poruszała biodrami w jego rytmie. Zdecydowanie podobał się jej ten seks. W szczególności że tak bardzo dbał o to by jej było dobrze.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Błądzić dłonią po jej ciele...jej boku..W końcu ułożył dłoń na jej pośladki i dalej w nią wchodził.
Oderwać się od jej usta i patrzył na nią z błogim uśmiechem na ustach.
Przyspieszył ruchy...wchodził w nic zdecydowanie.. Ale nie brutalnie... całował jej szyje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Mathieu Devoux”