Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No co za zołza to tak budzić!
-hmm..?co?czemu?-spojrzał na nią przemierzając twarz ręką.
-nieee.. daj spokój...tu jest ok..Ty idź tam..będziesz mieć wygodniej...ttlko..-wstał rozgladjaac się za kocem bo by się przykrym heh
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzała na niego..
-Możemy iść tam razem przecież.. - zaproponowała choć nie wiedziała co on na to. Nie chodziło o seks. Ale pewnie miał duże łóżko, więc oboje się zmieszczą. No ale. I tak poszła do swojej torby, wzięła sobie ciuchy i przebrała się do spania. Koszulka i majtki. Najprościej i najskuteczniej..
-chodź.. - Powiedziała do biegi i ona poszła do sypialni.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ja też nie wiec niech będzie to z 5 xd i tak mało ważne Lolo
o w sumie sporo ale..to jeszcze daj sobie trochę czasu.. przejdzie Ci.. musisz zacząć chodzi na porządne randki i tyle -ppwiedzial Matt.
-no w sumie fakt.. ale się domyślam że anioleczkiem nie jesteś- wytknal jej język smiejac się.
-no więc przyszli do kuchni.
- to co jemy?barszczyk?na ciepło coś w sumie spoko.. - powiedział Matt już tam zabierając się do roboty..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i pokiwała głową..
-musiałabym znaleźć jakiegoś porządnego chłopaka bo jak na razie zadaje się z samymi szumowinami... - pokreciła głową..
-No nie jestem.. - przyznała mu rację i jak on się zajął jedzeniem to wskoczyła sobie na blat koło kuchenki i patrzyła co on robił.
-A może być i barszcz. - Uśmiechnęła się do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo coz..chetne bym cie rzedstawil jakiemus ale nei znam tez takich..w zasadzie to wiecej mam kumpeli niz kumpli - zasmial sie.
-stolka ne masz? - wytknela jej jezyk ale wiaomdo ze no tak w zartach.Bo s emogla usiasc.
-No to spoko..zaraz bedzie.. - w mikrofali tez podgrzal jakies tam ne wiem..uszka czy krokiety czy co tma mieli do tego.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No właśnie. Nawet na Ciebie nie można liczyć w tej kwestii.. - zaśmiała się i puściła mu oczko..
-Yhm mam. Ale lubię kuchenne blaty.. - Powiedziała i oparła głowę o górna szafkę..
No a potem już było gotowe wszystko. Zeskoczyła z szafki i pomogła mu z talerzami i postawiła wszystko na stole.
-No i pięknie. Jemy.. - Powiedziała i siadla sobie na stołku xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj od biedy moge zostac twoim chlopwkiem..wies..jak juz bedziesz zdeserowana i bedzie ci grozilo staropanienstwo - zasmial sie.
-Smacznego - no w koncu jak cywilizowany czlowiek xd
-A sylwester to co robisz? Wies zawsze mozemy sie wybrc na jakas impreze..i ne mowie tu o TH..mozna poleciec gdies..nie wiem..NY czy cos..samolot sie zorganizuje - woncu stac go na prywatne loty
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jezu. Co ty gadasz za głupoty.. - Powiedziała i zaśmiała się. Spojrzała na niego i pokrecila głową.
-W sumie nie mam żadnych planów na sylwestra.. Miałam siedzieć w domu z popcornem i jakimś filmem.. - zaśmiała się.
-Może więc.. Gdzieś się wybierzmy. - Powiedziała i pokiwała głową.
-smacznego.. - No i jadła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no co? Oferuje ci pomocną dłoń w razie co...gotuje się nad Tobą i twoim marnym losem -puścił jej oczko A potem złapał i przytulił i cmoknal w policzek śmiejąc się.
-no to trzeba zrobić rozeznanie gdzie jest jakaś spoko impreza..mówisz i lecimy- ppwiedzial z uśmiechem i też jadł te pyszności.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-aj. Spadaj..-zasmiala się i poklepałs go po policzku..
-coś cię bardzo niesie na tą imprezę.. - wyszczerzyła się do niego.. - ale w sumie spoko, fajnie będzie się oderwać od tego wszystkiego...
-Więc.. Jakiś pomysł? Dokąd?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- oj wiesz..zawsze mam imprezy tutaj A najczęściej toczą barem wiec..choć raz w roku tym bardziej że nie gram żadnego ko Vertu chce poszaleć na dobrej imprezie - powiedział.
-a nie wiem.. może się zaprosimy do kogoś.. W NY chyba że nie chcesz śniegu wokoło to do LA -zaproponował.no pewnie znał tego i nowego z branży to to nie będzie problem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to w takim razie znajdź nam jakąś fajną imprezę i pojedziemy razem.. - Uśmiechnęła się i puściła mu oczko.
-wtedy na pewno będziemy się dobrze bawić.. - pomachała brwiami.
-ubiore się w jakąś ładną kiecke.. Może wyrwe jakiegoś przystojniaka..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- jasne.. Ale NY czy LA?-zapytał.wtedy będzie wiedział gdzie się tam wpraszac itp.
- Ale to co?chcesz wylecieć w sylwestra w rana czy jedno np dzień wcześniej...wieczorem by trochę dychnac i się wyspać na imprezę?-zapytał.bo to jednak no kilkugodz loty.tzn do NY bliżej ale jak wybierze LA xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No to może LA, i może być dzien wcześniej by się wyspać itp.-Powiedziała i uśmiechnęła się do niego szeroko.
-zapowiada się fajnie.. - puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- spoko.. to jutro wszystko ogarnę i załatwię- usmiech al się i skończył jeść.
-tylko wiesz... wstydu mi nie baron-zażartował puszczając jej oczko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Mathieu Devoux”