Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ej, ej bez takich. Wstydu to ja Ci nigdy nie narobię..-powiedziała i pomachała brwiami.
-Czyli niedługo wyjazd. Nie mogę się serio doczekać..-powiedziała i pomachała brwiami.

/ to co? może ich tam wyślemy od razu?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Weszła do kuchni, podeszła do lodówki. Znalazła jakiś ugotowany makaron, cukinie, pomidory.
-Będzie smażony makaron! - krzyknęła do niego. I w sumie wzięła się za robotę. Znalazła jeszcze jakiś czosnek i imbir i obrala wszystkie Warzywa.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wow..to on takie rzeczy ma w lodówce?xd
A to ok drinki i przyszedł.
-okey... wiec co pomoc? - zapytał i dał jej drinka.sam się napił i odstawić szklankę by zabrać się do roboty.
-no i nie ma za co..-dodał.oj też był bardzo happy.

Połącz wejście z salonem A reszta niech zostsnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Coś jeść musi. XD
-Możesz obrać pomidory.. A ja tutaj już smażę. - powiedziała i najpierw podsmazyla cukinie z czosnkiem potem dodała do tego mskaron i na koniec te pomidory i imbir i może jeszcze pietruszkę posiekaną na to wszystko. 15 minut i było gotowe.
-voila! - uśmiechnęła się szeroko do niego. - Dawaj talerze.. - powiedziała i oblizala palce.. Pachnialo pysznie. B
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ale zeby jakies cukinie, imbir.. xd
-Ok - wiec robil co tram kazała apotem wyjal duze talerze i jak nalozyla im makaron to je postawil a stole.
-Co do picia? Drinki co mamy czy jednak wolisz sok? - zapytał.A potem jak sie zdecydowali na cos to juz siedli.
-Smacznego..paczhnie super - zabral sie za jedzenie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pewnie do jedzenia to sobie wzięli jakiś sok do picia póki co. A potem drinki skończą..
-to smacznego.. - powiedziała i sobie jadła. W sumie już głodna była ale miała też dobry humor więc coś tam gadała o pierdolach ale najważniejsze że przestała gadać i Charliem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj tak on też miał fjsby humor.i to że przed chwilą uprawiali seks jakoś nie zmienił jego nastawienia itp do borj. Dalej czuł się tak jak dawniej. Na loozie.
- to co? Idziemy teraz coś obejrzeć czy spać czy co chcesz porobić?-zapytał jak zjedli i zniósł talerze do zlewu i je zmywal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Może jednak jeszcze parę drinków? I domowka w naszym stylu? - zapytała bo czasem się spotykali,pili, tańczyli itp.
-a potem do spania. A na pewno do łóżka.. - spojrzała na niego badawczo..
-będziesz chciał czasem to powtórzyć?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-okey... może być i domowka. Nie planowałem imprezy ale.. alkoholu mam pod dostatkiem.. muzyki też- zasmial się.
-jeśli ty zechcesz... ja jestem otwarty na rozszerzenie naszej przyjaźni- dodał miło i pozbywa to poszli do salonu biorąc drinki
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Matty przyszedl do kuchni i zabral sie za robienie jajecznicy i bekonu..i wstawil wode na kawe
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Skoro tak, to ona tez przyszła i jak woda się ugotowała to zrobiła im kawkę i podała mu kubek, sobie też wzięła. A potem sobie wskoczyła na blat gdzieś tam obok niego, jak kroił i sobie popijała kawkę..
-Coś Ci pomóc?-zapytała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie dzieki..chyba dm rade zorbic jajecznice i boczek - zasmial sie.
-A ty co?Stolka nie masz? - wytknal jej jezyk puszczajac oczko.
-Pracujesz dzis? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to bardzo dobrze..-zaśmiała się.
-Mam, ale nie lubię na stołku..-wyszczerzyła się.
-Pracuję.. A ty? -uśmiechnęła się do niego, patrzyła jak tam miesza na patelni to wszystko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Tez..od 16 dzis - poiedzial.
Przelozyl sobie wszyskto na talerze.ZAniosl na stol a potem zjal sie pieczywem jeszcze smarujac maslem.
-Wgl..mowilem ci z epoki co robie sobie dluzsza przerwe od koncertowania..nagrywanie itp? - dodal i po chwili juz wszykto bylo na stole.
-CHodź jessc - ddal i siadl.wzial swoja akwet tez
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ja jakoś koło 14 powinnam się pojawić w klubie, ale na którą się zbiorę to się okaże..-powiedziała z rozbawieniem, a potem zeskoczyła z blatu i siadła przy stole. Spojrzała na niego badawczo..
-Dlaczego?-zapytała i zaczęła jeść..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Mathieu Devoux”